Thursday 29th June 2017,
Radio Deon Chicago
NEWS RADIO DEON CHICAGO 1080am

Tańce, kobiety i śpiew… Gorący latynoski utwór podbija amerykańskie listy przebojów

Admin 06/10/2017 NEWS USA
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Może i na granicy z Meksykiem powstanie mur, ale przebojem nr 1 w Ameryce jest piosenka śpiewana po hiszpańsku. Utwór „Despacito” wykonywany przez Portorykańczyka Luisa Fonsiego oraz gwiazdę reggae Daddy’ego Yankee króluje w zestawieniu Hot 100 magazynu muzycznego Billboard już trzeci tydzień.

Relacja Sławka Sobczaka

Gorący i przebojowy numer do tej pory miał 1,783,641,939 wyświetleń w serwisie You Tube! W utrzymanym w rytmie latino pop klipie zrealizowanym w  słonecznej scenerii Portoryko,  jest wszystko, co jest charakterystyczne dla latynoskiego stylu. Są urodziwe kobiety, seksowne tańce, radość życia, słońce oraz piękne widoki i klimat latino. Urodziwa kobieta, która sprawiła, że klip Fonsiego ogląda się z wielką przyjemnością to Zuleyka Rivera Mendoza, modelka, tancerka, aktorka i Miss Universe 2006 z Puerto Rico.

Piosenka wykonywana na koncertach przez samego Justina Biebera jest pierwszym latynoskim „evergreenem” po „Macarenie”, która podbiła świat w 1996 roku. „Despacito” co oznacza po hiszpańsku „powoli”, ale tzw. ulica śpiewa refren jako „ay bendito” czyli: „O mój boże” wymawiane w sytuacji gdy ktoś nas zaskoczy.

Sławek Sobczak
redakcja@radiodeon.com

Foto: Youtube.com
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook