Połącz się z nami

Wisloka Chicago

Dagmara Ochwat dołączyła do Wisłoka Soccer Academy. Wciąż można zapisywać dzieci

Opublikowano

dnia

Wisłoka Soccer Academy zyskała jako trenerkę byłą piłkarkę oraz wartościowego wychowawcę dzieci, Dagmarę Ochwat. Dagmara dołącza do pięciu doskonałych szkoleniowców. Wciąż trwają zapisy dzieci do polonijnej szkółki piłkarskiej.

Dagmara Ochwat z powodzeniem reprezentowała barwy Leyden High School gdzie otrzymała nagrodę MVP. Obecnie jest nauczycielką w jednej ze szkół dzięki czemu posiada znakomity kontakt z dziećmi co na pewno przyniesie znakomity efekt w biało-zielonej szkółce piłkarskiej.

Dagmara zaopiekuje się i zatroszczy o najmłodszych w nowo powstałej Wisłoka Soccer Academy.

Pozostali trenerzy pracujący z dziećmi to: Maciej Rzadkosz, Dominik Pietuch, Wojciech Piotrowski, Michał Hriso i Dawid Nowicki. Dyrektorem sportowym jest Sławomir Borek.

Michał Hriso był trenerem pierwszej drużyny Biało Zielonych, która występowała w nieistniejącej już Polonijnej Lidze Piłkarskiej. Posiada bardzo duże doświadczenie będąc trenerem grup młodzieżowych w Real Academy, Champion Academy, Magic Academy, PNA Academy, TS Pro Academy oraz w AAC Eagles. Był również trenerem seniorskich drużyn polonijnych.

Dawid Nowicki to doświadczony i długoletni zawodnik Wisłoki Chicago, który prowadzi zajęcia w akademii w grupie siedmiolatków. Reprezentował swoje drużyny szkolne Leyden High School oraz Triton College, której był również kapitanem.

Od lewej: Michał Hriso i Dawid Nowicki

Wisłoka Chicago zaprasza dzieci do nowo powstałej akademii piłkarskiej. Treningi odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 6:30 pm na obiekcie Redmond Complex w Bensenville (700 John St. ). 4 i 5 latki trenują przez godzinę, a trening starszych dzieci trwa 1,5 godziny.

Do szkółki można zapisywać dzieci od 4 roku życia. Więcej informacji i szczegółów pod numerem telefonu: 708 323 69 35 oraz na maila wislokasocceracademy@gmail.com.

Aktualne ogłoszenia będą pojawiać się na profilu szkółki na fb.

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

Wisloka Chicago

Biało-Zieloni zapraszają na mecz w sobotę. To będzie super pojedynek

Opublikowano

dnia

Autor:

W tą sobotę Wisłoka Chicago zagra hitowy mecz w Bensenville. Będzie to spotkanie z Chicago Fire Academy. Przyjdźcie kibicować!

W siódmej kolejce ligi UPSL Biało-Zieloni zmierzą się z Chicago Fire Academy w domowym meczu w Bensenville, który z pewnościa przyniesie wiele piłkarskich emocji kibicom..

Do tej pory, w rozgrywkach ligi UPSL, Wisłoka odniosła cztery zwycięstwa; z zespołem Round Lake Evolution 1:0, Panathinaikos Chicago, 3:1, Street Dreams Academy, 4:2, oraz Isthmus Madison 2:1.

Biało-Zieloni zaliczyli także jedną porażkę, przegrywając wyjazdowe spotkanie z Berber City 2:3, oraz jeden remis – z Windy City Rampage 2:2.

Po ostatnich przetasowaniach w Dywizji Midwest Central, nasza drużyna ostatecznie znajduje się na drugim miejscu w tabeli, po raz pierwszy wyprzedzając dotychczasowego lidera grupy – najbardziej utytułowany zespół, Chicago Nation.

Drużyna Chicago Fire Academy zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Mecz siódmej kolejki ligi UPSL odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 maja, o godzinie 6:30pm na Redmond Complex w Bensenville.

Nasi piłkarze liczą na wsparcie swoich niezawodnych kibiców!

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

 

Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Biało-Zieloni pokonali Wisłę Chicago 3:1 w ramach National Amateur Cup

Opublikowano

dnia

Autor:

W polonijnych derbach rozegranych w środę wieczorem w Glenview, Wisłoka Chicago pokonała po dogrywce Wisłę Chicago 3:1 i zaliczyła kolejny awans w pucharze. A już w tą sobotę zagra hitowy mecz w Bensenville z Chicago Fire Academy.

Bramki dla Wisłoki w środowym meczu zdobyli: Daniel Łukaszczyk, Łukasz Sulka i Wojciech Wójcik. W kolejnej rundzie National Amateur Cup rywalem chicagowskiej Wisłoki będzie zespół Bavarian United Millwauke.

Skład Wisłoki Chicago: 77. Dominik Pietuch, 3. Maciej Rzadkosz, 20. Kalvin Glodz, 27. Patryk Knap, 15. Anes Kadiric, 21. David Szaflarski, 23. Michał Szaflarski, 6. Julio Torres, 13. Parker Gawne, 19. Daniel Łukaszczyk, 12. Wojciech Wójcik.

Rezerwa: 31. Konrad Dziedzic, 5. Gio Ortiz, 7. Bartosz Rzadkosz, 25. Dawid Rawicki, 76. Krystian Suski, 17. Łukasz Sulka. Trener: Wojciech Piotrowski.

A już w najbliższą sobotę hitowe i długo wyczekiwane starcie w lidze UPSL: Biało-Zieloni zmierzą się z Chicago Fire Academy w domowym meczu w Bensenville.

Do tej pory, w rozgrywkach ligi UPSL, Wisłoka odniosła cztery zwycięstwa; z zespołem Round Lake Evolution 1:0, Panathinaikos Chicago, 3:1, Street Dreams Academy, 4:2, oraz Isthmus Madison 2:1. Biało-Zieloni zaliczyli także jedną porażkę, przegrywając wyjazdowe spotkanie z Berber City 2:3, oraz jeden remis – z Windy City Rampage 2:2.

Po ostatnich przetasowaniach w Dywizji Midwest Central, Wisłoka Chicago ostatecznie znajduje się na drugim miejscu w tabeli, po raz pierwszy wyprzedzając dotychczasowego lidera grupy – najbardziej utytułowany zespół, Chicago Nation.

Mecz siódmej kolejki ligi UPSL odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 maja, o godzinie 6:30pm na Redmond Complex w Bensenville.

Nasi piłkarze liczą na wsparcie swoich niezawodnych kibiców!

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

 

Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Dzisiaj Wisłoka Chicago gra kolejny mecz w National Amateur Cup

Opublikowano

dnia

Autor:

W środę Wisłoka Chicago rozegra mecz kolejnej rundy National Amateur Cup. Przeciwnikiem Biało-Zielonych będzie zespół SAC Wisla Chicago, a spotkanie odbędzie się w Glenview.

Pierwszy mecz w ramach National Amateur Cup Wisłoka Chicago rozegrała 14 kwietnia i wygrała to spotkanie 4:0. Jej przeciwnikiem była drużyna Kicks Chicago.

Drugie odbyło się 1 maja w w Schamburgu, a Biało Zieloni pokonali Edgewater Castle F.C. 2:1, awansując do kolejnej rundy tego pucharu.

National Amateur Cup, znany również jako USASA Amateur Cup, to zawody w piłce nożnej otwarte dla wszystkich drużyn amatorskich zrzeszonych w Federacji Piłki Nożnej Stanów Zjednoczonych za pośrednictwem Stowarzyszenia Piłki Nożnej Dorosłych Stanów Zjednoczonych (United States Adult Soccer Association USASA)

Środowe polonijne derby w pucharze rozpoczną się o 8:00 pm na obiekcie Loyola Munz przy 1901 John’s Dr. w Glenview.

Biało-Zieloni zapraszają swoich fanów do kibicowania!

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej
Reklama
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

Reklama

Kalendarz

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Popularne w tym miesiącu