Saturday 24th June 2017,
Radio Deon Chicago

Blackhawks coraz bliżej wielkiej przegranej. Czy odrobią straty w Chicago?

Rafal Muskala 05/27/2014 NEWS USA, SPORT
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Los Angeles Kings coraz bardziej zbliżają się do wygrania czterech meczy i awansu do finału Pucharu Stanleya. W poniedziałkowym meczu hokeiści na swoim lodowisko zagrali z Chicago Blackhawks i już w pierwszych sześciu strzałach (zdobywając trzy bramki) pokazali, dlaczego nazywają się królami.

Hokeiści z Blackhawks robili co mogli, aby wsadzić krążek do bramki Jonathana Quicka. Jednak w trzeciej tercji wynik był już 4:1 dla czarnych koszul i wszystko wydawało się przesądzone. Toews i reszta jego drużyny zdobyli się na jeszcze jeden punkt. Niestety Los Angeles Kings odpowiedzieli tym samym i ostateczny wynik meczu zamknął się wynikiem 5:2 dla Kings.

Kolejny mecz już w środę w Chicago. Jeżeli go przegramy możemy pożegnać się ze zdobyciem Pucharu Stanley’a drugi rok z rzędu. Los Angeles Kings będą mieli jednak szansę na kolejne zdobycie pucharu w ciągu ostatnich dwóch lat.

Piąty mecz finału Konferencji Zachodniej odbędzie się w United Center w środę 28 maja. Transmisja na kanale NBCS o godzinie 7 wieczorem. Los Angeles Kings wygrywają z Chicago Blackhawks 3:1 w rozgrywkach do czterech zwycięstw.

Rafał Muskała
rmuskala@radiodeon.com

Źródło: bleacherreport.com
Foto: Flickr.com/ Anna Enriquez

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Facebook