Monday 26th June 2017,
Radio Deon Chicago

Rozkazał swojej dziewczynie usunięcie ciąży. Romans jak z koszmaru

Admin 12/12/2016 NEWS USA, PRO LIFE
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Ron Ozer i Elmira Naymark spotykali się przez 2 i pół roku. Młodzi ludzie spędzali czas na romantycznych podróżach, kolacjach w najlepszych lokalach, odwiedzali swoje rodziny i do stycznia wydawali się idealną parą.

Relacja Sławka Sobczaka

Do momentu, gdy kobieta zakomunikowała partnerowi, iż jest w ciąży. Ozer, inwestor i dyrektor nowojorskiego funduszu hedgingowego rozkazał dziewczynie przerwanie ciąży. Dziecko Uratowane przez Zepsutą Skrzynię BiegówGdy ta odmówiła dowiedziała się, że jest „białym śmieciem”, a Ozer co w języku hebrajskim oznacza nomen omen „pomocnika” oświadczył, że partnerkę nienawidzi. Ten absolwent elitarnego MIT za pośrednictwem kolegi zaproponował 75 tys. dolarów gotówką by problem rozwiązali ginekolodzy w klinice aborcyjnej.

Naymark skierowała sprawę do sądu i we wrześniu urodziła zdrową córkę. Kobieta czekając na akceptację dziecka przez ojca żyje ze świadczeń opieki społecznej. Miejmy nadzieję, że po nagłośnieniu sprawy przez NY Post mężczyzna udowodni, że jest odpowiedzialnym nie tylko na Wall Street.

Sławomir Sobczak
redakcja@radiodeon.com

Foto: Facebook.com

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook