Połącz się z nami

Miss America

Dr Piotr Troyan: Dbamy o piękne uśmiechy kandydatek Miss Polish America

Opublikowano

dnia

Royal Dental Care, profesjonalna klinika stomatologiczna z siedzibą w Norridge i Schaumburgu, jest głównym sponsorem Konkursu Miss Polish America, który już 9 marca wyłoni najpiękniejszą Polkę mieszkającą w Stanach Zjednoczonych. Prowadzący gabinet dr Piotr Troyan zasiądzie w jury tego wydarzenia i będzie miał bardzo trudny wybór, jak przyznaje w studiu Radia Deon Chicago.

Zespół Royal Dental Care zapewnia swoim pacjentom najbardziej luksusowe doświadczenia stomatologiczne w komfortowych warunkach. Klinika stomatologiczna oferuje szeroki zakres usług, od pielęgnacji i ortodoncji, poprzez leczenie zębów, najwyższej jakości implanty, pomoc doraźną czy zabiegi w narkozie.

Jej celem jest zapewnianie klientom zdrowych zębów i cudownie pięknych uśmiechów. Właśnie dlatego dr Piotr Troyan zdecydował się na sponsorowanie Konkursu Miss Polish America, w którym także podkreślane jest piękno.

Piękne dziewczyny startujące w konkursie już odwiedziły lub odwiedzą klinikę Royal Dental Care, gdzie profesjonaliści przeprowadzają wybielanie zębów, dbając o to, żeby „ich uśmiechy błyszczały tej nocy”, jak mówi nasz Gość.

„Dziewczyny mają świetne uśmiechy” podkreśla dr Piotr Troyan, dodając, że wybór tej najpiękniejszej Polki, wśród tak cudownych i mądrych młodych kobiet, będzie w tym roku bardzo trudne.

To, że młode Polki choć mieszkają w USA, mówią po polsku i czują więź z Ojczyzną, to zasługa ich rodziców, którzy zaszczepili im miłość do Polski, uważa nasz Gość. Nie jest to łatwe, ponieważ to pokolenie w większości urodziło się już tutaj, w Stanach Zjednoczonych.

Proces wyboru tej najpiękniejszej dziewczyny, która dostanie tytuł Miss Polish America, jest dosyć skomplikowany, zdradza dr Piotr Troyan. Sędziowie zwracają uwagę nie tylko na wygląd, ale na cechy charakteru, jakość wypowiedzi kandydatek, czy ich zainteresowania.

Na ostateczną decyzję wpływa więc wiele czynników.

Klinika Royal Dental Care mieści się pod adresem 7601 W. Montrose Ave, Suite 2, w Norridge, IL 60706 (tel. (773)232-3929), oraz przy 1224 N. Roselle Rd., Suite A, w Schaumburgu, IL 60195 ( tel. (847)999-7620).

Na wizyty można można umawiać się także poprzez stronę internetową Royal Dental Care. Na stronie także można znaleźć szczegółowe informacje na temat oferowanych przez klinikę usług. Większość pracującego tu personelu to osoby o polskim pochodzeniu.

„Staramy się pomagać Polonii” podkreśla dr Piotr Troyan, który w Chicago działa już prawie 20 lat.

Serdecznie Zapraszamy do korzystaniu z najlepszych usług, które oferuje Royal Dental Care!

Zapraszamy także na wyjątkowe wybory Miss Polish America!

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Wydarzenie nie tylko celebruje piękno i urok Polek zamieszkujących Stany Zjednoczone, ale także stanowi platformę dla uczestników, którzy pragną reprezentować swoją społeczność na najwyższym poziomie.

W tegorocznej, piątej edycji konkursu, możemy spodziewać się jeszcze większych emocji i niespodzianek. Gospodarzami wieczoru będą dr Krzysztof Gojdź oraz Miss Polonia Ewa Jakubiec.

Po raz pierwszy w historii zwyciężczyni wyborów Miss Polish America będzie miała niepowtarzalną okazję reprezentowania Polonii w najbardziej prestiżowym konkursie Miss Polonia w Polsce – ta wyjątkowa szansa otwiera drzwi do kariery w świecie mody i show-biznesu.

Finał Miss Polski jest zaplanowany na czerwiec przyszłego roku, a przygotowania do niego rozpoczną się już na przełomie marca i kwietnia.

Gościem specjalnym wieczoru będzie gwiazda polskiej sceny muzycznej – Doda.

Wybory Miss Polish America odbędą się 9 marca o godzinie 8.00 PM w Copernicus Center.

Bilety w cenie od 75 do 95 dolarów można kupić tutaj.

Źródło: informacja własna
Foto: YouTube, Royal Dental Care

Polonia Amerykańska

Najpiękniejszą Polką mieszkającą w USA została Emily Reng

Opublikowano

dnia

Autor:

W sobotę, podczas wyborów Miss Polish America w Copernicus Center, koronę zdobyła 18-letnia Emily Reng. Natalia Radkowska została I Wicemiss oraz Miss Foto, a Julia Baranek II Wicemiss.

Emily Reng nie spodziewała się swojej wygranej startując wśród 28 przepięknych i mądrych dziewczyn, które zgłosiły się do konkursu Miss Polish America.

Jak tylko opadną wielkie emocje tego wieczoru, Emily chce promować Polskę dbając o pozytywny wizerunek naszego kraju w Stanach Zjednoczonych, poprzez uczestnictwo w różnych wydarzeniach.

Miss Polish America bardzo dobrze mówi po polsku, a ojczystego języka nauczył ja tato. W czasie przygotowań do konkursu zdobyła cenne doświadczenie i zawarła wiele nowych przyjaźni.

Pierwszą Wicemiss, Miss Foto oraz Miss kreatywności została Natalia Radkowski z Chicago, studiująca pielęgniarstwo na Uniwersytecie Lewis. Natalia chce być inspiracja dla innych kobiet, pokazując im, że marzenia mogą się spełniać.

Pierwsza Wicemiss także cieszy się z zawarcia wielu nowych znajomości – z innymi uczestniczkami konkursu łączy ją teraz specjalna więź, która na pewno przetrwa.

Drugą Wicemiss została Julia Baranek z Mount Prospect, która studiuje teraz we Włoszech i musiała pogodzić swój harmonogram zajęć z konkursem. Julia swoją przyszłość wiąże z medycyną chce zostać pielęgniarką

Druga Wicemiss chce teraz zachęcić młodzież, a szczególnie młode dziewczęta by pamiętały skąd pochodzą i nigdy nie zapomniały swojej kultury.

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Emily Reng

Serdecznie Gratulujemy Wszystkim Pięknym Uczestniczkom Konkursu Miss Polish America!

Miss Polonia 2023, Ewa Jakubiec oraz dr Krzysztof Gojdź wystąpili jako prowadzący wydarzenie w Copernicus Center a gościem specjalnym wieczoru była Doda.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly Deli 4 You.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

 

Źródło: informacja własna

 

 

Czytaj dalej

Miss America

Radio Deon nagrodzone na Gali Najpiękniejszej Polki w USA 2024

Opublikowano

dnia

Autor:

Organizator Gali Miss Polish America 2024 przyznał nagrodę w kategorii Media Excellence Award naszej redakcji. W imieniu całego zespołu redakcyjnego wyróżnienie odebrali: sekretarz redakcji stacji radiowej Katarzyna Niziołek, współprowadząca poranek “Budzik Morning Show” Ewa Jeneralczuk, oraz szef techniczny Radia Deon, Paweł Maciej.

Na wspaniałej gali, która odbyła się 10 marca obecny był również Arkadiusz Stachnik z Radia Deon. Nasze radio było patronem medialnym całego wydarzenia, a większość uczestniczek konkursu gościło w chicagowskim studiu lub łączyło się z nami na antenie.

W imieniu redakcji bardzo serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!

Podczas wyborów Miss Polish America w Copernicus Center, koronę zdobyła 18-letnia Emily Reng. Natalia Radkowska została I Wicemiss oraz Miss Foto, a Julia Baranek II Wicemiss.

Jako prowadzący wydarzenie w Copernicus Center wystąpili Miss Polonia 2023Ewa Jakubiec oraz dr Krzysztof Gojdź. Gościem specjalnym wieczoru była Doda.

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly, Deli 4 You.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

 

Źródło: informacja własna

 

 

Czytaj dalej

Miss America

Julia Baranek marzy o otwarciu własnej kliniki pediatrycznej

Opublikowano

dnia

Autor:

20-letnia Julia Baranek to dumna absolwentka polskiej szkoły św. Ferdynanda w Chicago, która zdobyła serce tutejszej społeczności polonijnej. Jako studentka pielęgniarstwa na Loyola University, Julia ambitnie pogłębia swoją wiedzę, jednocześnie angażując się w pomoc innym. Fakt, że ma brata bliźniaka, dodaje fascynujący aspekt do jej życiowej historii.

W życiu warto studiować za granicą, ponieważ dzięki temu można nabrać pewności siebie i poznać inną kulturę, uważa Julia Baranek, która na studia wyjechała do Europy. Poza tym warto też uczęszczać do polskiej szkoły, gdy jest się Polakiem w Stanach Zjednoczonych oraz robić coś dobrego dla innych by pomagać i uszczęśliwiać.

Ulubione słowa Julii to „dziękuję”, „pięknie” i „wspaniale”, a największym autorytetem w życiu kandydatki do tytułu Miss Polish America jest Miss World, Karolina Bielawska.

Młody Leonardo Di Caprio, Brad Pitt oraz Bradley Cooper, znany z takich filmów jak „Zaułek koszmarów” czy „Snajper” to według naszej rozmówczyni najprzystojniejsi aktorzy, a inteligencja, pewność siebie i uczciwość, to cechy, które najbardziej docenia u otaczających ją osób.

Julia Baranek musi mieć przy sobie zawsze telefon, w którym przechowuje wspomnienia i zdjęcia. Poza tym na co dzień nie może obejść się bez rodziny i spotkań z przyjaciółmi.

W Stanach Zjednoczonych najbardziej lubi Miami Beach na Florydzie z pięknymi plażami, słynne Hollywood w Kalifornii i Aspen w Kolorado – idealne miejsce na narciarskie szaleństwo. Natomiast na wymarzone wakacje poza granicami USA Julia Baranek wybrałaby Grecję, Hiszpanię albo Dubaj.

Naszej rozmówczyni, która jest miłośniczką mody, nastrój poprawiają zakupy ubraniowe albo dobra kawa ze Starbucksa, a biały, beżowy i różowy to kolory, które dominują w jej garderobie. Czasem także wybiera elegancką czerń.

Jeśli chodzi o randkę Julia Baranek najchętniej wybrałaby lot helikopterem ponad Chicago, obiad w dobrej restauracji albo romantyczny rejs jachtem o zachodzie słońca. A wśród swoich cech najbardziej sobie ceni to, że jest miła i otwarta w stosunku do wszystkich ludzi, także tych nowo poznawanych.

Kandydatka do tytułu Miss Polish America miałaby także piękne życzenia, które chciałaby aby się spełniły:

Zapraszamy na wyjątkowe wybory Miss Polish America!

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Wydarzenie nie tylko celebruje piękno i urok Polek zamieszkujących Stany Zjednoczone, ale także stanowi platformę dla uczestników, którzy pragną reprezentować swoją społeczność na najwyższym poziomie.

W tegorocznej, piątej edycji konkursu, możemy spodziewać się jeszcze większych emocji i niespodzianek. Gospodarzami wieczoru będą dr Krzysztof Gojdź oraz Miss Polonia Ewa Jakubiec.

Gościem specjalnym wieczoru będzie gwiazda polskiej sceny muzycznej – Doda.

Wybory Miss Polish America odbędą się 9 marca o godzinie 8.00 PM w Copernicus Center. Bilety w cenie od 75 do 95 dolarów można kupić tutaj.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly, Deli 4 You.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

 

Źródło: informacja własna
Foto: Miss Polish America

 

 

 

Czytaj dalej
Reklama
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

Reklama

Kalendarz

luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Popularne w tym miesiącu