Połącz się z nami

News Chicago

Z uśmiechem po uśmiech. Alicja Jonik zaprasza do gabinetu stomatologicznego Dentpol

Opublikowano

dnia

Gabinet stomatologiczny Dentpol powstał z pasji, marzeń i ich realizacji. Pracujący w nim zespół to osoby, które mimo wieloletniego doświadczenia nadal są otwarte na nowości i chętne do podejmowania wyzwań. W profesjonalnym składzie lekarskim pracują wykwalifikowani specjaliści z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki i stomatologii zachowawczej, a także estetycznej.

Osoby, które borykają się z problemami zębów mają więc w gabinecie szansę na powrót do pięknego i zdrowego uśmiechu. Na antenie Radia Deon przekonywała o tym Alicja Jonik. Ekspert zachęcała do wizyt także tych, którzy mają fobię przed wizytą u stomatologa

 „Zapraszamy do nas wszystkich panikarzy. Jeśli chodzi o osoby, które boją się dentysty, bo wcześniej miały złe doświadczenia, zapraszam, żeby spróbowały. Na początek oferujemy zwykłe znieczulenie. Zwykle udaje nam się bardzo szybko te fobie u pacjentów pokonywać. Potem już sami przychodzą z radością i nie mogą się wprost doczekać wizyty. Chcą sami rozmawiać o tym, co jeszcze ewentualnie można poprawić i jak upiększyć swój uśmiech”.

Alicja Jonik dodaje, że aby swoim pacjentom udzielić prawidłowej pomocy, w gabinecie Dentpol często odbywają się konsultacje kilku lekarzy. Wszystko po to, by przyjrzeć się danemu stomatologicznemu problemowi dokładniej

„Prawie każdy pacjent, który poddaje się poważniejszym zabiegom w naszej klinice, jest przedmiotem konsultacji wielu lekarzy. Często konsultujemy rozwiązania protetyczne z chirurgami, ortodontami, porównujemy potem opinie i siadamy wspólnie, aby zdecydować, który lekarz zajmie się danym problemem. Zapewniam, że są to bardzo skomplikowane rzeczy i dodam, że przychodzą do nas pacjenci, którzy wcześniej nigdzie nie dostali pomocy”.

Gabinet Dentpol zapewnia szeoką gamę usług

W klinice Dentpol pracuje sztab profesjonalistów. Alicja Jonik zapewnia, że gabinet zapewnia szeroką gamę usług dentystycznych

„W naszej klinice wykonujemy absolutnie wszystkie zabiegi. Ortodoncja, paradontologia, chirurgia szczękowa, chirurgia zachowawcza czy stomatologia kosmetyczna to nasze specjalności. Oczywiście, przyjmujemy także dzieci”.

Alicja Jonik gwarantuje pacjentom kliniki Dentpol darmowe konsultacje. Po ustaleniu, z jakim problemem lekarze muszą się zmierzyć, gabinet oferuje dodatkowe zniżki

„Obiecuję, że każdy klient będzie potraktowany bardzo specjalnie. Nie tylko w sensie troski, ale także finansowo. Wszystkie konsultacje oferujemy bezpłatnie. Gdy będziemy zdecydowani, jaki zabieg u pacjenta należy wykonać, będziemy rozmawiać o specjalnych zniżkach”.

Alicja Jonik zachęca do częstych wizyt u dentysty. Przypomina, że chorób zębów nie należy lekceważyć. Jeżeli zainterweniujemy w porę, to na pewno dentysta będzie w stanie uratować zepsuty ząb. Natomiast, gdy ignorujemy objawy choroby, ryzykujemy tym, że chore zęby trzeba będzie usunąć, co wiąże się z tym, że będziemy mieć w jamie ustnej ubytki. Należy pamiętać także o tym, że choroby zębów mogą stać się zagrożeniem dla całego organizmu i wiązać się z powstawaniem wielu groźnych schorzeń.

Więcej informacji na temat  leczenia w renomowanym gabinecie stomatologicznym Dentpol przy 7407 Irving Park Rd w Chicago można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 773 625 2626

Marta Kędzior
mkedzior@radiodeon.com

Źródło: inf. własna
Foto: Rafał Muskała

News Chicago

Nowy członek konfraterni Paulinów – Marek Jaczyński z Chicago

Opublikowano

dnia

Autor:

W swoje święto patronalne św. Pawła Pustelnika Zakon Ojców Paulinów, za specjalne zasługi, przyjął do konfraterni 66-letniego Marka Jaczyńskiego z Chicago.

W Stanach Zjednoczonych do konfraterni należy trzech Polaków: ks. kan Tadeusz Dzieszko z Chicago, dr Jan Jaworski z Chicago oraz emerytowany kard. Adam Maida z Detroit.

Przynależność do konfraterni jest dla osób świeckich, które w sposób szczególny zaangażowały się w działalność Zakonu Paulinów. Jest to duchowe wyróżnienie i potwierdzenie przynależności do wielkiej rodziny paulińskiej.

 

Inf. własna

Czytaj dalej

News Chicago

Młodzieżowy mistrz szachów mieszka w Chicago

Opublikowano

dnia

Autor:

15 – letni Avi Kaplan niedawno zajął drugie miejsce w ogólnokrajowym turnieju szachów młodzieżowych. Poznaj młodego szachistę z Chicago.

Kaplan zaczął grać w szachy w pierwszej klasie. Zdolny nastolatek trenuje granie w szachy około 20 godzin tygodniowo, zwiększając tą liczbę do 40 godzin, gdy  przygotowuje się do turnieju.

„Poszedłem do szkoły Chicago Public School i mieli tam fajną drużynę szachową i czuję, że CPS jest naprawdę dobry we wprowadzaniu ludzi do gry” – opowiada Kaplan.

Kaplan mówi, że chce zostać wielkim mistrzem szachowym i przekazywać tajniki gry w szachy młodszym pokoleniom.

 

Źródło: fox 32

Foto: You Tube

 

Czytaj dalej

News Chicago

Masz jeszcze choinkę w domu? Pamiętaj, że możesz oddać żywe drzewko tylko do 22 stycznia

Opublikowano

dnia

Autor:

Akcja zbiórki i recyklingu choinek w Chicago, rozpoczęta 8 stycznia, dobiega końca. Żywe, ścięte drzewka, są zbierane w kilku punktach w mieście tylko do soboty 22 stycznia. Nie wyrzucaj więc swojej choinki tylko oddaj by mogła być mądrze i korzystnie dla środowiska zutylizowana.

Chicagowski program recyklingu drzewek jest prowadzony od 8 do 22 stycznia. Choinki zebrane podczas akcji recyklingowych przerabia się na ściółkę, która następnie służy do wspomagania uprawy roślin, wzbogacając glebę w miejskich parkach i lasach.

Oddanie choinki do recyklingu jest o wiele bardziej przyjazne i korzystne dla środowiska niż wysyłanie ich na wysypiska śmieci. Oczywiście upewnij się, że wszystkie ozdoby, świecidełka i światła zostały usunięte z Twojego drzewka. Plastikowe torby używane do transportu należy również usunąć przed umieszczeniem drzew w boksach.

Akcja zbierania choinek jest prowadzona w 26 parkach w całym mieście. W sześciu z nich jest również możliwość otrzymania bezpłatnej ściółki od 12 stycznia. Będzie to: Lincoln Park, Margate Park, Mount Greenwood Park, North Park Village, Warren Park i Forestry Site.  

Szczegóły akcji tutaj.

Źródło: wgn

Foto: pixabay/ksyfffka07

Czytaj dalej

Facebook

Reklama

Facebook

Popularne