Połącz się z nami

Miss America

Daisy Rich z Los Angeles kocha książki i marzy by być aktorką

Opublikowano

dnia

19-letnia Daisy Rich z Los Angeles to studentka politologii zakochana w aktorstwie. Jej fascynacja Polską wynika z przekazu jej mamy oraz babci. Daisy kocha jogę, przygody, poznawanie ludzi oraz literaturę – jej pokój to prawdziwa biblioteka.

Według Daisy Rich najważniejsze w życiu jest odkrywanie i próbowanie nowych rzeczy, miłość, której każdy powinien doświadczyć oraz pasja – jeśli znajdujemy w życiu coś co kochamy robić. Największym życiowym autorytetem naszej rozmówczyni jest jej silna, mądra i zabawna mama.

Zapytana o najprzystojniejszych aktorów, Daisy mówi:

Silne przekonania sprawiające, że człowiek wie czego w życiu chce, oraz bycie dobrym słuchaczem to cechy, które kandydatka do tytułu Miss Polish America ceni sobie u ludzi, których spotyka.

Daisy Rich nie wyobraża sobie życia bez rodziny, przyjaciół oraz książek – jest namiętną czytelniczką i czyta codziennie, także przed pójściem spać. Egzotyczne Hawaje, San Diego z pięknymi plażami oraz Miami na Florydzie to według niej wspaniałe miejsca w Stanach Zjednoczonych by wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi na wakacje.

Jeśli chodzi o miejsca poza granicą Stanów Zjednoczonych, to dla naszej rozmówczyni numerem jeden jest Grecja, a następnie Włochy i Japonia. W tych krajach chciałaby spędzić wymarzone wakacje.

Nastrój poprawia Daisy słodki Oreo cheescake, manicure oraz ulubiony sweter. Z kolorów wybiera niepokonany czerwony, który dobrze komponuje się z wieloma innymi barwami. Poza w jej garderobie znajdują się ubrania w kolorze czarnym i różowym.

Nasza rozmówczyni zdradza nam także, jak mogłaby wyglądać jej wymarzona randka:

Najważniejsze życzenia, które chciałaby spełnić kandydatka do tytułu Miss Polish America to oczywiście pokój na świecie, a także aby mieć stały dostęp do zdrowego i świeżego jedzenia, oraz mieszkać w jednej wielkiej komunie ze wszystkimi krewnymi i przyjaciółmi, np. na pięknej farmie.

Daisy Rich najbardziej lubi w sobie swój optymizm – to że stara się we wszystkim dostrzegać dobre strony. Dzięki temu żyje się radośniej.

Zapraszamy na wyjątkowe wybory Miss Polish America!

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Wydarzenie nie tylko celebruje piękno i urok Polek zamieszkujących Stany Zjednoczone, ale także stanowi platformę dla uczestników, którzy pragną reprezentować swoją społeczność na najwyższym poziomie.

W tegorocznej, piątej edycji konkursu, możemy spodziewać się jeszcze większych emocji i niespodzianek. Gospodarzami wieczoru będą dr Krzysztof Gojdź oraz Miss Polonia Ewa Jakubiec.

Gościem specjalnym wieczoru będzie gwiazda polskiej sceny muzycznej – Doda.

Wybory Miss Polish America odbędą się 9 marca o godzinie 8.00 PM w Copernicus Center. Bilety w cenie od 75 do 95 dolarów można kupić tutaj.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly, Deli 4 You.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

Źródło: informacja własna
Foto: YouTube, Miss Polish America

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polonia Amerykańska

Najpiękniejszą Polką mieszkającą w USA została Emily Reng

Opublikowano

dnia

Autor:

W sobotę, podczas wyborów Miss Polish America w Copernicus Center, koronę zdobyła 18-letnia Emily Reng. Natalia Radkowska została I Wicemiss oraz Miss Foto, a Julia Baranek II Wicemiss.

Emily Reng nie spodziewała się swojej wygranej startując wśród 28 przepięknych i mądrych dziewczyn, które zgłosiły się do konkursu Miss Polish America.

Jak tylko opadną wielkie emocje tego wieczoru, Emily chce promować Polskę dbając o pozytywny wizerunek naszego kraju w Stanach Zjednoczonych, poprzez uczestnictwo w różnych wydarzeniach.

Miss Polish America bardzo dobrze mówi po polsku, a ojczystego języka nauczył ja tato. W czasie przygotowań do konkursu zdobyła cenne doświadczenie i zawarła wiele nowych przyjaźni.

Pierwszą Wicemiss, Miss Foto oraz Miss kreatywności została Natalia Radkowski z Chicago, studiująca pielęgniarstwo na Uniwersytecie Lewis. Natalia chce być inspiracja dla innych kobiet, pokazując im, że marzenia mogą się spełniać.

Pierwsza Wicemiss także cieszy się z zawarcia wielu nowych znajomości – z innymi uczestniczkami konkursu łączy ją teraz specjalna więź, która na pewno przetrwa.

Drugą Wicemiss została Julia Baranek z Mount Prospect, która studiuje teraz we Włoszech i musiała pogodzić swój harmonogram zajęć z konkursem. Julia swoją przyszłość wiąże z medycyną chce zostać pielęgniarką

Druga Wicemiss chce teraz zachęcić młodzież, a szczególnie młode dziewczęta by pamiętały skąd pochodzą i nigdy nie zapomniały swojej kultury.

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Emily Reng

Serdecznie Gratulujemy Wszystkim Pięknym Uczestniczkom Konkursu Miss Polish America!

Miss Polonia 2023, Ewa Jakubiec oraz dr Krzysztof Gojdź wystąpili jako prowadzący wydarzenie w Copernicus Center a gościem specjalnym wieczoru była Doda.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly Deli 4 You.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

 

Źródło: informacja własna

 

 

Czytaj dalej

Miss America

Radio Deon nagrodzone na Gali Najpiękniejszej Polki w USA 2024

Opublikowano

dnia

Autor:

Organizator Gali Miss Polish America 2024 przyznał nagrodę w kategorii Media Excellence Award naszej redakcji. W imieniu całego zespołu redakcyjnego wyróżnienie odebrali: sekretarz redakcji stacji radiowej Katarzyna Niziołek, współprowadząca poranek “Budzik Morning Show” Ewa Jeneralczuk, oraz szef techniczny Radia Deon, Paweł Maciej.

Na wspaniałej gali, która odbyła się 10 marca obecny był również Arkadiusz Stachnik z Radia Deon. Nasze radio było patronem medialnym całego wydarzenia, a większość uczestniczek konkursu gościło w chicagowskim studiu lub łączyło się z nami na antenie.

W imieniu redakcji bardzo serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!

Podczas wyborów Miss Polish America w Copernicus Center, koronę zdobyła 18-letnia Emily Reng. Natalia Radkowska została I Wicemiss oraz Miss Foto, a Julia Baranek II Wicemiss.

Jako prowadzący wydarzenie w Copernicus Center wystąpili Miss Polonia 2023Ewa Jakubiec oraz dr Krzysztof Gojdź. Gościem specjalnym wieczoru była Doda.

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly, Deli 4 You.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

 

Źródło: informacja własna

 

 

Czytaj dalej

Miss America

Julia Baranek marzy o otwarciu własnej kliniki pediatrycznej

Opublikowano

dnia

Autor:

20-letnia Julia Baranek to dumna absolwentka polskiej szkoły św. Ferdynanda w Chicago, która zdobyła serce tutejszej społeczności polonijnej. Jako studentka pielęgniarstwa na Loyola University, Julia ambitnie pogłębia swoją wiedzę, jednocześnie angażując się w pomoc innym. Fakt, że ma brata bliźniaka, dodaje fascynujący aspekt do jej życiowej historii.

W życiu warto studiować za granicą, ponieważ dzięki temu można nabrać pewności siebie i poznać inną kulturę, uważa Julia Baranek, która na studia wyjechała do Europy. Poza tym warto też uczęszczać do polskiej szkoły, gdy jest się Polakiem w Stanach Zjednoczonych oraz robić coś dobrego dla innych by pomagać i uszczęśliwiać.

Ulubione słowa Julii to „dziękuję”, „pięknie” i „wspaniale”, a największym autorytetem w życiu kandydatki do tytułu Miss Polish America jest Miss World, Karolina Bielawska.

Młody Leonardo Di Caprio, Brad Pitt oraz Bradley Cooper, znany z takich filmów jak „Zaułek koszmarów” czy „Snajper” to według naszej rozmówczyni najprzystojniejsi aktorzy, a inteligencja, pewność siebie i uczciwość, to cechy, które najbardziej docenia u otaczających ją osób.

Julia Baranek musi mieć przy sobie zawsze telefon, w którym przechowuje wspomnienia i zdjęcia. Poza tym na co dzień nie może obejść się bez rodziny i spotkań z przyjaciółmi.

W Stanach Zjednoczonych najbardziej lubi Miami Beach na Florydzie z pięknymi plażami, słynne Hollywood w Kalifornii i Aspen w Kolorado – idealne miejsce na narciarskie szaleństwo. Natomiast na wymarzone wakacje poza granicami USA Julia Baranek wybrałaby Grecję, Hiszpanię albo Dubaj.

Naszej rozmówczyni, która jest miłośniczką mody, nastrój poprawiają zakupy ubraniowe albo dobra kawa ze Starbucksa, a biały, beżowy i różowy to kolory, które dominują w jej garderobie. Czasem także wybiera elegancką czerń.

Jeśli chodzi o randkę Julia Baranek najchętniej wybrałaby lot helikopterem ponad Chicago, obiad w dobrej restauracji albo romantyczny rejs jachtem o zachodzie słońca. A wśród swoich cech najbardziej sobie ceni to, że jest miła i otwarta w stosunku do wszystkich ludzi, także tych nowo poznawanych.

Kandydatka do tytułu Miss Polish America miałaby także piękne życzenia, które chciałaby aby się spełniły:

Zapraszamy na wyjątkowe wybory Miss Polish America!

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Wydarzenie nie tylko celebruje piękno i urok Polek zamieszkujących Stany Zjednoczone, ale także stanowi platformę dla uczestników, którzy pragną reprezentować swoją społeczność na najwyższym poziomie.

W tegorocznej, piątej edycji konkursu, możemy spodziewać się jeszcze większych emocji i niespodzianek. Gospodarzami wieczoru będą dr Krzysztof Gojdź oraz Miss Polonia Ewa Jakubiec.

Gościem specjalnym wieczoru będzie gwiazda polskiej sceny muzycznej – Doda.

Wybory Miss Polish America odbędą się 9 marca o godzinie 8.00 PM w Copernicus Center. Bilety w cenie od 75 do 95 dolarów można kupić tutaj.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly, Deli 4 You.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

 

Źródło: informacja własna
Foto: Miss Polish America

 

 

 

Czytaj dalej
Reklama
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

Reklama

Kalendarz

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Popularne w tym miesiącu