Połącz się z nami

Miss America

Sponsor Miss Polish America zaprasza do zakupów bez granic z beeasly

Opublikowano

dnia

Wielka gala konkursu Miss Polish America już za kilka dni w Copernicus Center. A jednym z głównych sponsorów tego wyjątkowego wydarzenia dla naszej Polonii w Chicago jest Marek Kozyra, właściciel m.in. firmy Markpol, który po raz pierwszy będzie jednym z jurorów tych niełatwych wyborów. Goszcząc w studiu Radia Deon Chicago opowiada o swojej bardzo ciekawej inicjatywie, dzięki której możemy robić zakupy w dowolnym kraju świata.

Firma Markpol Marka Kozyry została założona w 2000 roku i ma swoją siedzibę w Wood Dale w stanie Illinois. Zaopatruje sklepy spożywcze w Chicago w polskie i europejskie produkty o trwałym przechowywaniu oraz asortyment chłodniczy i mrożonki. To dzięki niej możemy kupić mleko Łaciate czy wodę Ustroniankę na całym Środkowym Zachodzie.

Druga firma naszego Gościa zajmuje się dystrybucją ÈSSE Water a trzecia, najnowsza inicjatywa o nazwie beeasly, pozwala na globalny zakup rzeczy absolutnie przeróżnych kategorii przez Internet.

Pomysł na beeasly zrodził się z faktu, że wiele osób pytało jak zakupić i ściągnąć do USA konkretną rzecz z Polski czy innych krajów, tłumaczy Marek Kozyra. Powstała łatwa w obsłudze aplikacja, która umożliwia zakup w różnych krajach.

Aby z niej skorzystać należy wejść na stronę beeasly.com, lub zakupybezgranic.com. Co dalej? Wyjaśnia Marek Kozyra.

Jeśli cena podoba się klientowi i ją zaakceptuje, to rusza cały proces prowadzący do zakupu danej rzeczy i dostarczenia jej zainteresowanej osobie.

„My się zajmujemy praktycznie wszystkim” tłumaczy nasz Gość, mając na myśli zakup, przewóz, cała logistykę i odprawę celną zakupionego przedmiotu. „Jedyne co musi klient zrobić to otworzyć drzwi i przyjąć produkt” podkreśla Marek Kozyra.

Z ciekawszych rzeczy, które klienci już zamówili używając aplikacji beeasly.combył np. kot bengalski, jak opowiada nasz Gość. Całkowity koszt zakupu wyniósł około 1800 dolarów, podczas gdy taki kot w Stanach Zjednoczonych kosztuje sumę rzędu 10 000 dolarów.

Ludzie kupują też dużo zwykłych, praktycznych rzeczy, jak mówi Marek Kozyra, często są to książki z Polski albo meble, samochody i części do nich, a także materiały budowlane, takie jak okna, drzwi czy podłogi. Taki zakup jest zawsze dużo tańszy niż w USA.

Był także klient, który zamówił taczki z Polski, koniecznie niebieskie, twierdząc, że właśnie polskie taczki są najlepsze. Zakupił ich w sumie 20 sztuk, jak opowiada nasz Gość.

Aplikacja beeasly.com działa też oczywiście w druga stronę – wysyła rzeczy ze Stanów Zjednoczonych do przeróżnych krajów świata.

Dzięki aplikacji Marka Kozyry możemy kupić cokolwiek z jakiegokolwiek kraju, mieć coś unikalnego, i na dodatek dużo taniej niż w USA. Zdarza się też, że klienci kierują się np. sentymentem z dzieciństwa spędzonego w innym kraju i chcą coś mieć, co jest tylko tam dostepne w sklepach.

Zapraszamy do zakupów bez granic z beeasly.com!

Zapraszamy także na wyjątkowe wybory Miss Polish America!

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polonia. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Wydarzenie nie tylko celebruje piękno i urok Polek zamieszkujących Stany Zjednoczone, ale także stanowi platformę dla uczestników, którzy pragną reprezentować swoją społeczność na najwyższym poziomie.

W tegorocznej, piątej edycji konkursu, możemy spodziewać się jeszcze większych emocji i niespodzianek. Gospodarzami wieczoru będą dr Krzysztof Gojdź oraz Miss Polonia Ewa Jakubiec.

Finał Miss Polonia jest zaplanowany na czerwiec przyszłego roku, a przygotowania do niego rozpoczną się już na przełomie marca i kwietnia.

Gościem specjalnym wieczoru będzie gwiazda polskiej sceny muzycznej – Doda.

Wybory Miss Polish America odbędą się 9 marca o godzinie 8.00 PM w Copernicus Center. Bilety w cenie od 75 do 95 dolarów można kupić tutaj.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

 

Źródło: informacja własna
Foto: istock/monkeybusinessimages/SARINYAPINNGAM/

Polonia Amerykańska

Najpiękniejszą Polką mieszkającą w USA została Emily Reng

Opublikowano

dnia

Autor:

W sobotę, podczas wyborów Miss Polish America w Copernicus Center, koronę zdobyła 18-letnia Emily Reng. Natalia Radkowska została I Wicemiss oraz Miss Foto, a Julia Baranek II Wicemiss.

Emily Reng nie spodziewała się swojej wygranej startując wśród 28 przepięknych i mądrych dziewczyn, które zgłosiły się do konkursu Miss Polish America.

Jak tylko opadną wielkie emocje tego wieczoru, Emily chce promować Polskę dbając o pozytywny wizerunek naszego kraju w Stanach Zjednoczonych, poprzez uczestnictwo w różnych wydarzeniach.

Miss Polish America bardzo dobrze mówi po polsku, a ojczystego języka nauczył ja tato. W czasie przygotowań do konkursu zdobyła cenne doświadczenie i zawarła wiele nowych przyjaźni.

Pierwszą Wicemiss, Miss Foto oraz Miss kreatywności została Natalia Radkowski z Chicago, studiująca pielęgniarstwo na Uniwersytecie Lewis. Natalia chce być inspiracja dla innych kobiet, pokazując im, że marzenia mogą się spełniać.

Pierwsza Wicemiss także cieszy się z zawarcia wielu nowych znajomości – z innymi uczestniczkami konkursu łączy ją teraz specjalna więź, która na pewno przetrwa.

Drugą Wicemiss została Julia Baranek z Mount Prospect, która studiuje teraz we Włoszech i musiała pogodzić swój harmonogram zajęć z konkursem. Julia swoją przyszłość wiąże z medycyną chce zostać pielęgniarką

Druga Wicemiss chce teraz zachęcić młodzież, a szczególnie młode dziewczęta by pamiętały skąd pochodzą i nigdy nie zapomniały swojej kultury.

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Emily Reng

Serdecznie Gratulujemy Wszystkim Pięknym Uczestniczkom Konkursu Miss Polish America!

Miss Polonia 2023, Ewa Jakubiec oraz dr Krzysztof Gojdź wystąpili jako prowadzący wydarzenie w Copernicus Center a gościem specjalnym wieczoru była Doda.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly Deli 4 You.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

 

Źródło: informacja własna

 

 

Czytaj dalej

Miss America

Radio Deon nagrodzone na Gali Najpiękniejszej Polki w USA 2024

Opublikowano

dnia

Autor:

Organizator Gali Miss Polish America 2024 przyznał nagrodę w kategorii Media Excellence Award naszej redakcji. W imieniu całego zespołu redakcyjnego wyróżnienie odebrali: sekretarz redakcji stacji radiowej Katarzyna Niziołek, współprowadząca poranek “Budzik Morning Show” Ewa Jeneralczuk, oraz szef techniczny Radia Deon, Paweł Maciej.

Na wspaniałej gali, która odbyła się 10 marca obecny był również Arkadiusz Stachnik z Radia Deon. Nasze radio było patronem medialnym całego wydarzenia, a większość uczestniczek konkursu gościło w chicagowskim studiu lub łączyło się z nami na antenie.

W imieniu redakcji bardzo serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!

Podczas wyborów Miss Polish America w Copernicus Center, koronę zdobyła 18-letnia Emily Reng. Natalia Radkowska została I Wicemiss oraz Miss Foto, a Julia Baranek II Wicemiss.

Jako prowadzący wydarzenie w Copernicus Center wystąpili Miss Polonia 2023Ewa Jakubiec oraz dr Krzysztof Gojdź. Gościem specjalnym wieczoru była Doda.

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly, Deli 4 You.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

 

Źródło: informacja własna

 

 

Czytaj dalej

Miss America

Julia Baranek marzy o otwarciu własnej kliniki pediatrycznej

Opublikowano

dnia

Autor:

20-letnia Julia Baranek to dumna absolwentka polskiej szkoły św. Ferdynanda w Chicago, która zdobyła serce tutejszej społeczności polonijnej. Jako studentka pielęgniarstwa na Loyola University, Julia ambitnie pogłębia swoją wiedzę, jednocześnie angażując się w pomoc innym. Fakt, że ma brata bliźniaka, dodaje fascynujący aspekt do jej życiowej historii.

W życiu warto studiować za granicą, ponieważ dzięki temu można nabrać pewności siebie i poznać inną kulturę, uważa Julia Baranek, która na studia wyjechała do Europy. Poza tym warto też uczęszczać do polskiej szkoły, gdy jest się Polakiem w Stanach Zjednoczonych oraz robić coś dobrego dla innych by pomagać i uszczęśliwiać.

Ulubione słowa Julii to „dziękuję”, „pięknie” i „wspaniale”, a największym autorytetem w życiu kandydatki do tytułu Miss Polish America jest Miss World, Karolina Bielawska.

Młody Leonardo Di Caprio, Brad Pitt oraz Bradley Cooper, znany z takich filmów jak „Zaułek koszmarów” czy „Snajper” to według naszej rozmówczyni najprzystojniejsi aktorzy, a inteligencja, pewność siebie i uczciwość, to cechy, które najbardziej docenia u otaczających ją osób.

Julia Baranek musi mieć przy sobie zawsze telefon, w którym przechowuje wspomnienia i zdjęcia. Poza tym na co dzień nie może obejść się bez rodziny i spotkań z przyjaciółmi.

W Stanach Zjednoczonych najbardziej lubi Miami Beach na Florydzie z pięknymi plażami, słynne Hollywood w Kalifornii i Aspen w Kolorado – idealne miejsce na narciarskie szaleństwo. Natomiast na wymarzone wakacje poza granicami USA Julia Baranek wybrałaby Grecję, Hiszpanię albo Dubaj.

Naszej rozmówczyni, która jest miłośniczką mody, nastrój poprawiają zakupy ubraniowe albo dobra kawa ze Starbucksa, a biały, beżowy i różowy to kolory, które dominują w jej garderobie. Czasem także wybiera elegancką czerń.

Jeśli chodzi o randkę Julia Baranek najchętniej wybrałaby lot helikopterem ponad Chicago, obiad w dobrej restauracji albo romantyczny rejs jachtem o zachodzie słońca. A wśród swoich cech najbardziej sobie ceni to, że jest miła i otwarta w stosunku do wszystkich ludzi, także tych nowo poznawanych.

Kandydatka do tytułu Miss Polish America miałaby także piękne życzenia, które chciałaby aby się spełniły:

Zapraszamy na wyjątkowe wybory Miss Polish America!

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polish America awansuje do finału i poleci do Polski by wziąć udział w wyborach Miss Polski. Taki tytuł zdobyły m.in. Aneta Kręglicka i Karolina Bielawska, które później zostały zwyciężczyniami konkursu Miss World.

Wydarzenie nie tylko celebruje piękno i urok Polek zamieszkujących Stany Zjednoczone, ale także stanowi platformę dla uczestników, którzy pragną reprezentować swoją społeczność na najwyższym poziomie.

W tegorocznej, piątej edycji konkursu, możemy spodziewać się jeszcze większych emocji i niespodzianek. Gospodarzami wieczoru będą dr Krzysztof Gojdź oraz Miss Polonia Ewa Jakubiec.

Gościem specjalnym wieczoru będzie gwiazda polskiej sceny muzycznej – Doda.

Wybory Miss Polish America odbędą się 9 marca o godzinie 8.00 PM w Copernicus Center. Bilety w cenie od 75 do 95 dolarów można kupić tutaj.

Sponsorzy konkursu: Royal Dental Care, Wellness and Beauty by M.D. Ventures, Husar Abatement, beeasly, Deli 4 You.

Patron medialny konkursu: Radio Deon Chicago.

 

Źródło: informacja własna
Foto: Miss Polish America

 

 

 

Czytaj dalej
Reklama
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

Reklama

Kalendarz

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Popularne w tym miesiącu