Połącz się z nami

NEWS Florida

3 kobiety i 4-letnia dziewczynka dostały kule w głowę. Szokujące morderstwo w Orange County

Opublikowano

dnia

Trzy kobiety i czteroletnia dziewczynka zostały znalezione martwe po „przerażającej” strzelaninie, która miała miejsce w domu wczesnym rankiem w Orange County, poinformował szeryf powiatu Orange John Mina.

Jedna kobieta, która została postrzelona, ​​zdołała uciec z domu i pobiec do domu sąsiada po pomoc, powiedział szeryf Mina. Dwoje dzieci – w wieku czterech i sześciu lat – zostało znalezionych bez szwanku ukrywających się pod kocami w domu.

Trzy kobiety i 4-letnia dziewczynka zostały znalezione w domu martwe z widocznymi ranami postrzałowymi.

Podejrzany, 23-letni mężczyzna, strzelił także do siebie i został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację. Nie wiadomo, czy mężczyzna przeżyje, ale jeśli to zrobi, spotka go szereg zarzutów o zabójstwo.

Policja powiatu Orange przybyła do domu na Myers Drive około 4 nad ranem po otrzymaniu telefonu pod numer 911 od sąsiada, po zawiadomieniu przez ranną kobietę, której udało się uciec.

REKLAMA REKLAMA

Na miejscu znaleziono 49-letnią kobietę, dwie jej córki – 28-letnią i 29-letnią  – oraz jej czteroletnią wnuczkę. Wszystkie ofiary zmarły od ran postrzałowych.

Szeryf Mina przekazał, że wszystkie kobiety zostały postrzelone w głowę.

Funkcjonariusze znaleźli również dwójkę ukrywających się dzieci oraz podejrzanego zidentyfikowanego jako Shavell Jordan Jones.

Jones najwyraźniej był partnerem jednej z kobiet, które zastrzelił i wydaje się, że oboje kłócili się przed strzelaniną, jeszcze w czwartek wieczorem. W piątek nad ranem zabójca zaczął wynosić swoje rzeczy z domu, ale powrócił do środka z pistoletem.

Policja nie była wcześniej wzywana do domu z powodu przemocy domowej lub innych problemów.

Jones również nie ma żadnej wcześniejszej historii kryminalnej, poza niestawieniem się w sądzie w sprawie o wykroczenie sprzed kilku lat, zgodnie z komunikatem prasowym.

Dodatkowe szczegóły dotyczące kobiety, która uciekła z domu i dwójki dzieci, które zostały znalezione żywe w domu, nie były od razu dostępne. Policja nie ujawniła też nazwisk czterech osób, które zginęły.

 

 

Źródło: fox13
Foto: YouTube

NEWS Florida

Aresztowano kierowcę, który strzelał do policjanta w powiecie Hillsborough

Opublikowano

dnia

Autor:

Według biura szeryfa powiatu Hillsborough, kierowca biorący udział w incydencie drogowym strzelał do policjanta próbującego go zatrzymać w środę wieczorem.

Stało się to krótko po godzinie 6:00PM na Balm Riverview Road i County Road 672, podała agencja w komunikacie prasowym.

Podczas konferencji prasowej, zwołanej w środę wieczorem, szeryf Chad Chronister poinformował, że 33-letni funkcjonariusz Daniel Henry zobaczył zielonego Saturna jadącego powoli, którego kierowca natychmiast zaczął zachowywać się agresywnie, hamując przed pojazdem policyjnym.

Henry próbował wyprzedzić Saturna a w tym momencie, kierowca opuścił szybę i wystrzelił z pistoletu – uderzając w tylne drzwi od strony pasażera oznaczonego samochodu Henry’ego. Nie trafił w policjanta.

REKLAMA REKLAMA

Henry, który pracuje w biurze szeryfa od 23 października 2016 r., zatrzymał się i przekazał informacje o pojeździe przez radio.

Kilka minut później pojazd został zauważony przez innego policjanta, który wezwał wsparcie i śledził go z bezpiecznej odległości.

Policja zatrzymała kierowcę Saturna, który jechał z żoną do baru. W jego samochodzie znalazła puste puszki po piwie. Twierdził, że nie wiedział, że strzela do policjanta, choć samochód Hery’ego był oznaczony.

Policja nie podała, jakie zarzuty przedstawi mężczyźnie.

 

Źródło: tampabay
Foto: Hillsborough Police

 

 

Czytaj dalej

News Chicago

Aresztowany za oddawanie moczu w barze. Policjanta z Chicago zatrzymano w St. Pete Beach

Opublikowano

dnia

Autor:

W powiecie Pinellas aresztowano policjanta z Chicago, przebywającego na wakacjach w St. Pete Beach. Funkcjonariusze poinformowali, że powodem zatrzymania było to, że oddał on mocz do maszyny do lodu w barze.

Incydent miał miejsce około godziny 12:30 w nocy w poniedziałek w barze Jimmy B’s w hotelu Beachcomber, położonym przy 6200 Gulf Blvd.

Pracownik baru powiedział policjantom, że zastał mężczyznę „sikającego na lód w maszynie”, zgodnie z raportem z aresztowania. Policjant został zidentyfikowany jako 30-letni Henry Capouch,

Kiedy pracownik powiedział mężczyźnie, żeby przestał, Capouch zaczął go wyzywać i popychać. Następnie popchnął ochroniarza przy barze, zeznała ofiara.

REKLAMA REKLAMA

W protokole z aresztowania napisano, że gdy policja przyjechała na miejsce zdarzenia, pracownik i ochroniarz zaprowadzili ich na plażę, gdzie Capouch był ze swoją dziewczyną.

„Oskarżony aktywnie stawiał opór i początkowo nie wykonywał zgodnych z prawem poleceń podczas zatrzymania”

– napisali posłowie w swoim oświadczeniu o aresztowaniu.

Capouch został aresztowany i oskarżony o pobicie i zakłócanie porządku.

Baza danych miasta Chicago dotycząca pracowników sektora publicznego wymienia Capoucha jako funkcjonariusza policji, który pracuje w Departamencie Policji w Chicago od listopada 2017 r.

Rzecznik agencji potwierdził, że Capouch został „zwolniony z uprawnień policyjnych” do czasu zakończenia wewnętrznego dochodzenia.

 

Źródło: fox13
Foto: Pinellas Police Department, booking.com
Czytaj dalej

NEWS Florida

Mieszkańcy Tampy odwiedzają Tampę… Przybyli na Florydę z Kansas

Opublikowano

dnia

Autor:

Tampa na Florydzie nie jest jedyną Tampą w kraju. Mieszkańcy małego miasteczka w Kansas mieli okazję zwiedzić miasto na Florydzie o tej samej nazwie.

Tampa w stanie Kansas znajduje się około godziny drogi na północ od Wichita, wzdłuż historycznego szlaku Santa Fe Trail.

Małe miasteczko ma 24 firmy i liczy tylko około 100 mieszkańców. Podróż mająca na celu sprowadzenie mieszkańców Kansas do Bay Area rozpoczęła się przez pomyłkę.

„Jeden z członków naszego zespołu używał MapQuest by wrócić do Tampa na Florydzie.” – wyjaśnił dyrektor generalny Visit Tampa Bay, Santiago Corrada – i pomylił Tampę na Florydzie z miasteczkiem w Kansas.

REKLAMA REKLAMA

Zastanawiano się, czy mogą przywieźć mieszkańców Kansas na Florydę na święta, aby zapewnić niezapomniane przeżycie dla całego miasteczka – i tak się stało.

Aby zrealizować plan, współpracowali z Southwest Airlines, Międzynarodowym Lotniskiem Tampa i lokalnymi atrakcjami.

Podczas wizyty grupa miała pełny plan podróży. We wtorek poszli bawić się w Busch Gardens. W środę planowali odwiedzić ZooTampa.

Danny Williamson, mieszkaniec Tampa w stanie Kansas, powiedział, że na Florydę przybyli, wszyscy oprócz jednej pary, która została by „wypasać bydło i zająć się miastem”.

„To było niesamowite. Hojność Visit Tampa Bay była niesamowita. Ludzie są bardzo mili i wdzięczni. Wszyscy czuliśmy się jak VIP-y” – powiedział.

Na wycieczkę przyjechało około 30 dzieci. „Dla niektórych z tych dzieci jest to podróż życia. Wiele z nich miało pracę domową, którą musieli ze sobą zabrać”– wyjaśnił Williamson.

Opisał miasteczko w Kansas jako bardzo zżyte ze sobą, dodając, że jeśli coś przytrafi się jednej osobie, wszyscy włączają się, by pomóc.

 

Źródło: fox13
Foto: YouTube, Lotnisko Tampa

 

Czytaj dalej
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

REKLAMA REKLAMA

Kalendarz 2021

listopad 2022
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Popularne w tym miesiącu