Połącz się z nami

Nasza UNIA

Co zrobić by mieć dobrą zdolność kredytową i wziąć pożyczkę radzi Monika Sokołowska z Naszej Unii

Opublikowano

dnia

Co zrobić jeśli planujemy większy wydatek w tym roku i potrzebujemy wziąć na niego pożyczkę? Jaki wpływ na kredyt może mieć rozliczenie podatkowe za miniony rok? W Radio Deon Floryda finansowych porad udziela Monika Sokołowski z Sarasoty, ekspert od spraw pożyczek w Naszej Unii.

Ceny wciąż rosną co powoduje, że w tej chwili panuje gorący okres na rynku i dużo osób bierze pożyczki. Większość z nich robi tak by zagwarantować sobie procent spłaty kredytu już w dniu złożenia aplikacji. Dzięki temu jego oprocentowanie się nie zmieni, niezależnie od sytuacji na rynku. Jest to bardzo dobre i popularne posunięcie ponieważ czekają nas podwyżki stóp procentowych.

Banki komercyjne już podniosły stopy procentowe kredytów, Nasza Unia jeszcze nie, ale na pewno oprocentowanie wzrośnie. W tym roku czekają nas 3  podwyżki stóp procentowych.

Co trzeba zrobić by mieć dobrą zdolność kredytową i móc wziąć pożyczkę?

Monika Sokołowska radzi, że na pewno najpierw trzeba dobrze się rozliczyć za rok 2021. Najlepiej jest zadzwonić wcześniej i dowiedzieć się jak to zrobić, uzyskać konkretne wskazówki, które bardzo pomogą później w kwalifikacji do wzięcia pożyczki. jest zwłaszcza ważne jeśli pracujemy na własny rachunek i rozliczamy się sami z Urzędem Skarbowym.

Także jeśli mamy jeszcze duże pożyczki, o wysokim oprocentowaniu, także komercyjne, do spłacenia jest to dobry moment na przefinansowanie i spłacenie z pomocą Unii i jej niskoprocentowych kredytów.

Polsko Słowiańska Federalna Unia Kredytowa PSFCU – największa polonijna instytucja finansowa – w zeszłym roku obchodziła 45 lecie swojej działalności. O jubileuszu Naszej Unii, jej rozwoju w Stanach Zjednoczonych i prowadzonych akcjach pomocy dla Polaków pisaliśmy 9 grudnia.

Instytucja finansowa, posiada 21 oddziałów w USA i 108 tys członków i prawie 2,7mld dolarów kapitału.

Otwiera także nowe oddziały i pomimo kryzysu związanego z pandemią, wciąż się rozwija dzięki zaufaniu i rzetelności swoich członków.

Kontakt do Moniki Sokołowski, eksperta Naszej Unii ds. pożyczek to 941 740 3375

 

Źródło: inf.wł

Foto: istock/wutwhanfoto

Nasza UNIA

Polacy na Florydzie – pamiętajcie, że tu także działa Nasza Unia i jak zawsze ma najlepsze oferty pożyczek

Opublikowano

dnia

Autor:

Polsko Słowiańska Federalna Unia Kredytowa PSFCU – największa polonijna instytucja finansowa o kapitale ponad 3 mld dolarów rozwija swoją działalność w USA, podążając wszędzie tam, gdzie przenoszą się Polacy. Na terenie całego Słonecznego Stanu możecie się kontaktować z Moniką Sokołowski i korzystać z najlepszej oferty pożyczek i kredytów.

Monika Sokołowski – specjalista d/s pożyczek i kredytów hipotecznych w Naszej Unii działa na terenie całego stanu oferując  najlepsze możliwości pożyczek na Florydzie. Pomyślcie o polskiej instytucji jeśli chcecie kupić nieruchomość czy np. potrzebujecie przefinansowania swojego kredytu.

Mamy teraz trudny czas w gospodarce i inflację największą od ponad 40 lat. Wciąż rosną ceny m.in. żywności i paliwa a Bank Rezerw Federalnych ogłasza kolejne podwyżki stóp procentowych. Konsekwencją jest wzrost kosztów kredytów. Banki komercyjne gwałtownie podnoszą oprocentowanie pożyczek.

Tym bardziej zachęcamy do skorzystania z oferty Polsko Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej. Nasza Unia także musiała się dostosować do warunków ekonomicznych i trochę podniosła swoje oprocentowania, ale jest to nadal bardzo mały wzrost w porównaniu z bankami.

Oprocentowanie kredytów w Naszej Unii mieści się w zakresie 4 – 5%.

Jeśli myślicie o wzięciu pożyczki na zakup domu lub inną inwestycję to jest to dobry czas, ponieważ przewidywany jest dalszy wzrost stóp procentowych.

Aby zagwarantować sobie procent spłaty kredytu, ważne jest jego ustalenie już w dniu złożenia aplikacji – tłumaczy Monika Sokołowski. Dzięki temu jego oprocentowanie się nie zmieni, niezależnie od sytuacji na rynku.

Żeby skorzystać z oferty pożyczkowej Naszej Unii na Florydzie wystarczy zadzwonić do Moniki Sokołowski i porozmawiać o swoich potrzebach i możliwościach.

Specjalista d/s pożyczek i kredytów Naszej Unii dostępna jest w Sarasocie ale zazwyczaj kontakt telefoniczny i mailowy wystarczają, nie trzeba się umawiać osobiście, jeśli mieszkacie na drugim końcu stanu.

Z finansowania Polsko Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej w Słonecznym Stanie mogą także korzystać osoby z innych stanów, które np. chcą kupić nieruchomość na Florydzie.

Bezpośredni kontakt do Moniki Sokołowski, eksperta Naszej Unii ds. pożyczek to tel. 941 740 33 75.

Szczegółowe informacje o usługach na stronie internetowej PSFCU.

 

 

Źródło: informacja własna
Foto: You Tube, istock/:Prostock-Studio

 

Czytaj dalej

GOŚCIE BUDZIK MORNING SHOW

Nasza Unia w Indianie. Magdalena Nykaza i Robert Radkowski mówią dlaczego warto tam inwestować

Opublikowano

dnia

Autor:

Mimo rekordowej inflacji i podwyżek stóp procentowych, Nasza Unia wciąż oferuje atrakcyjne oprocentowania kredytów. Goście Radio Deon Chicago, Magdalena Nykaza i Robert Radkowski z Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, mówią o nowym rynku inwestycji Polaków, jakim stała się Indiana.

Nasza Unia oferuje jedne z najniższych oprocentowań na rynku, nie tylko w Illinois, ale wszędzie gdzie działa, i jest z tego dumna, ponieważ pomoc własnym członkom jest celem działania największej polonijnej instytucji finansowej. Finansowanie budynków apartamentowych wciąż kształtuje się na poziomie około 4%.

Kredyty związane z nieruchomościami, zwłaszcza jeśli chodzi o budynki komercyjne, mają stawki nawet do 7% w bankach. Przy dużych inwestycjach są to ogromne kwoty. I ta różnica, nawet 2 – 3 %, jeśli chodzi o wybór instytucji finansowej, może zadecydować o płynności finansowej.

Magdalena Nykaza pracuje w Indianie, gdzie coraz więcej Polaków się przeprowadza, z powodu m.in. niskich podatków. Mimo obiegowej opinii są tu także bardzo dobrze notowane szkoły coraz prężniej działają polskie parafie.

W Indianie rynek jest kredytowy bardzo gorący. Ludzie przeprowadzają i się i inwestują tutaj ponieważ poziom życia jest tu bardzo wysoki, a koszty wciąż jeszcze bardzo niskie. Jeśli chodzi o podatki od nieruchomości, to zaczynają się od kwoty $2800 za nowy, luksusowy dom.

Jest to duża różnica, jeśli chodzi o te koszty chociażby w Illinois, gdzie podatek od nieruchomości wynosi od kilkanastu do nawet pod 20 tysięcy dolarów. Wiele osób z południowego Illinois przeprowadza się do Indiany, lub wybiera dojazdy do pracy aby zaoszczędzić na podatku od nieruchomości.

Nasza Unia współpracuje z agentami pośrednictwa nieruchomości, którzy są na miejscu i wiedzą jakich okolic i domów poszukują Polacy.

Magdalena Nykaza, specjalistka d/s pożyczek i finansowania nieruchomości w stanie Indiana, zaprasza do umówienia się na konsultacje pod numerem tel. 630 965 79 60.

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa jest już 12 lat na rynku w Chicago i ma tutaj ponad 30 tys. zadowolonych członków. Kolejne kierunki ekspansji Unii to Wisconsin i Michigan – zainteresowanie tymi zmieniającymi się ostatnio stanami rośnie wśród Polaków.

 

 

Źródło: inf. własna
Foto: You Tube

 

Czytaj dalej

GOŚCIE BUDZIK MORNING SHOW

Inwestycje i pożyczki tylko w Naszej Unii. Monika Galas mówi jak pomnażać swoje pieniądze

Opublikowano

dnia

Autor:

W czasach gwałtownie rosnącej inflacji warto zadbać o swoje pieniądze. Gość Radio Deon Chicago, Monika Galas, ekspert do spraw pożyczek w Polsko – Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, mówi jak zrobić to najlepiej.

Razem w inflacją rosną stopy procentowe w bankach komercyjnych. W tej chwili duże banki oferują stałą 30-letnią na poziomie 5,25%, a nawet wyższym. W Naszej Unii wynosi ona 4,25%, a przy krótszym terminie pożyczki jest mniejsza, i może wynieść nawet 3,5%.

Więc jeśli chcemy wziąć kredyt hipoteczny warto zaoszczędzić i zrobić to z Naszą Unią, gdzie oferta jest zawsze bardziej korzystna.

Osoby przebywające nielegalnie w Stanach Zjednoczonych także mogą korzystać z usług Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, w przeciwieństwie do banków, gdzie klienci muszą udowodnić stały pobyt, przedstawić obywatelstwo lub zieloną kartę.

Więc nawet jeśli nasz pobyt w USA nie jest uregulowany prawnie, możemy z Naszą Unią kupić dom, inwestować nasze pieniądze, albo pomyśleć o emeryturze.

Sprawa emerytury jest to szczególnie ważna jeśli nie będą nam przyznane świadczenia Social Security – bardzo dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w budynki apartamentowe.

Warto pomyśleć o emeryturze wcześniej, nawet gdy mamy 20, 30 lat po to by mieć później spokojny i dostatni czas po zakończeniu pracy i móc np. wyjechać.

Przez wysoką inflacją nasze pieniądze bardzo tracą na wartości, dlatego ważne jest inwestowanie.

Monika Galas serdecznie zaprasza do Naszej Unii, konsultacje są bezpłatne, do złożenia wniosku potrzebne są rozliczenia podatkowe.

Monika Galas przyjmuje głównie w Norridge i Mount Prospect

Telefon kontaktowy w celu umówienia się na konsultacje 312 288 67 92.

Polsko–Słowiańska Federalna Unia Kredytowa została utworzona w 1976 przez założycieli Centrum Polsko-Słowiańskiego skupionych wokół księdza Longina Tołczyka.

Celem działalności PSFCU była pomoc emigrantom, którzy po przyjeździe do Nowego Jorku nie mieli jeszcze historii kredytowej i którym amerykańskie banki nie chciały udzielać pożyczek na kupno i remonty nieruchomości w zaniedbanej wówczas dzielnicy Greenpoint.

Od tego czasu polonijna instytucja finansowa rozwija się tworząc wciąż nowe oddziały i przynosząc korzyści swoim członkom.

Szczegółowe informacje o usługach na stronie internetowej PSFCU.

 

Źródło: inf. własna
Foto: istock/ Ridofranzsarayut

 

Czytaj dalej
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

Reklama

Kalendarz 2021

luty 2022
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28  

Popularne