Połącz się z nami

NEWS Florida

Wodna Parada Mistrzów Buccaneers. Bezpiecznie na stadionie i w Tampie

Opublikowano

dnia

Zespół Tampa Bay Buccaneers po raz drugi w historii został mistrzem NFL. W niedzielnym Super Bowl na własnym stadionie pokonał broniących tytułu Kansas City Chiefs.

Czy zawody przebiegły bezpiecznie jak obiecała burmistrz Jane Castor? Kibice obserwowali wydarzenie z punktów widokowych, a służby rozdały blisko 10 tysięcy maseczek. Ci, którzy zrezygnowali zasłaniania ust i nosa nie byli jednak karani.

Świętowanie historycznego zwycięstwa podczas parady nie zostało też odwołane ze względów sanitarnych. Zdaniem burmistrz Tampy pozwalają na to warunki w mieście: „Trasa parady biegnąca wzdłuż wody umożliwia jednostkom i grupom udział na łodziach i statkach, a także wzdłuż brzegu rzeki” – podkreśliła burmistrz Castor.

 

Źródło: www.tampabay.com/
Foto: Flickr/C. E. Beavers

 

 

NEWS Florida

Od 11 marca linie Southwest zaczynają latać z Sarasoty do Chicago a od 17 kwietnia do Milwaukee

Opublikowano

dnia

Linie lotnicze Southwest dodały do swojej siatki połączeń bezpośrednie loty z Sarasoty do Chicago oraz z Sarasoty do Milwaukee.

ezonowe przeloty w terminie od 17 kwietnia do 8 maja, będą się odbywać na trasie z Sarasota‐Bradenton International Airport do Milwaukee International Airport.

Z kolei loty z Sarasoty na chicagowskie lotnisko  Midway International Airport będą się odbywać w terminie od 11 marca do 7 maja.

Jak powiedział CEO Portu Lotniczego w Sarasocie, Rick Piccolo :

„Wysokie zainteresowanie połączeniem do miasta Milwaukee było widoczne także w przeszłości. Mamy nadzieję, że juž wkrótce, będziemy mogli zaproponować podobne ołączenia na większą skalę”.

foto: Flickr.com/ Craighton Miller

 

Czytaj dalej

NEWS Florida

Czy świnka Peppa podbije całą Florydę? Nowy Park rozrywki otworzy się już w 2022 roku

Opublikowano

dnia

Legoland Florida planuje otworzyć nowy park rozrywki „Świnka Peppa”. Główne jego atrakcje mają być zorganizowane na bazie brytyjskiego serialu animowanego dla przedszkolaków wlasnie o sympatycznej swince.

Florydzki legoland stworzył również stronę internetową „Peppa Pig Theme Park”.  To pierwsza tego typu strona, która ma być aktywna w 2022 roku.

Świnka Peppa pojawiła się po raz pierwszy na ekranie w 2004 roku. Do dzisiaj wyemitowano setki odcinków, w których świnka Peppa, jest częścią rodziny i wspólnie z nią doświadcza wielu przygód.

Postać Świnki Peppy jest globalnym zjawiskiem, które ma ogromny urok. Sympatyzują z nią całe pokolenia i to nie tylko Brytyjczyków. 

 

Postać Świnki Peppy jest globalnym zjawiskiem, które ma ogromny urok. Sympatyzują z nią całe pokolenia i to nie tylko Brytyjczyków. 

foto: youtube

Czytaj dalej

NEWS Florida

W New Port Richey młode panny stoją w kolejce po suknie ślubne. Trwa akcja pomocy dla hospicjum

Opublikowano

dnia

Już w najbliższy weekend w New Port Richey na Florydzie, odbędzie się pokaz ślubnych kreacji. Będzie można zakupić suknie, smokingi i inne weselne akcesorie, a wszystkie wpływy zostaną przekazane na hospicjum w Pasco County.

Sukienki zostały podarowane przez mieszkańców i różne okoliczne sklepy z sukniami ślubnymi. „Jesteśmy teraz w stanie zaoferować pomoc pannom młodym, których nie stać na zakup wymarzonych kreacji” – powiedziała Aaron Barrish, dyrektor hospicjum Gulfside.

Pokaz ślubnych kreacji odbędzie się w nabliższą sobotę 6 marca, od 1 -7 pm.

Zapisy tutaj https://www.schedulista.com/schedule/gulfsidehealthcareservices2/choose_time?provider_id=1073885777&service_id=1074269948

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej
Reklama

Facebook

Luty 2021
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Popularne