Połącz się z nami

Nasza UNIA

Wysokie oprocentowanie na dom? Te rady są dla ciebie. Monika Galas z Naszej wie jak oszczędzać

Opublikowano

dnia

 

To być może ostatni dzwonek dla wszystkich, którzy chcą przefinansować swoje pożyczki od nieruchomości. Bank Rezerw Federalnych już jesienią może podnieść stopy procentowe. Już teraz część osób zauważyła także wyższe oprocentowanie swoich kart kredytowych. Z pomocą przychodzi Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa.

Monika Galas od siedmiu lat pracuje w Naszej Unii i od podszewki wie jak wygląda rynek pożyczek finansowych. Dlatego według niej właśnie teraz jest czas, aby przefinansować swoją pożyczkę

„Ostatnio można zauważyć na wyciągach bankowych, że oprocentowanie linii kredytowej podniosło się. Jeżeli macie linię kredytową wykorzystaną już maksymalnie, teraz jest dobry czas, żeby przefinansować pożyczkę. Bo jeżeli za rok, czy za dwa okaże się, że linia będzie oprocentowana na sześć, czy siedem procent, to będzie to dowód na to, że sporo przepłacacie”

Nawet pięćdziesiąt tysięcy dolarów

Oszczędności, o jakich mówi Monika Galas na antenie Radia Deon, mogą wynosić znaczną część wartości domu

„Mówię tutaj o kwotach trzydzieści, czterdzieści, pięćdziesiąt tysięcy dolarów. To nie jest mała suma. To jest to, co mogą państwo zaoszczędzić, a oszczędności z kolei można zainwestować”

W Naszej Unii pomoc mogą znaleźć nie tylko osoby, które posiadają nieruchomość. W związku z powrotem dzieci do szkoły, ich rodzice mogą skorzystać z promocji na karty kredytowe. O szczegółach mówi specjalistka z Naszej Unii

„To jest promocja na karty kredytowe <Back to School>. Oprocentowanie wynosi 2.29 procenta na 12 miesięcy. Oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakupy szkolne. Proszę odwiedzić jeden z naszych czterech oddziałów i złożyć aplikację na kartę kredytową”

Szczegóły na temat możliwości przefinansowania, lub obniżenia pożyczki na nieruchomości pod numerem telefonu Moniki Galas 312 288 6792

Rafał Muskała
rmuskala@radiodeon.com

Źródło: inf. własna
Foto: Rafał Muskała

Nasza UNIA

Akcja Naszej Unii Świąteczny Uśmiech Dziecka przyniosła 127 tys USD

Opublikowano

dnia

Autor:

Zgodnie z coroczną tradycją Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej 25 listopada 2022 rozpoczęła się akcja charytatywna „Świąteczny Uśmiech Dziecka”. Członkowie Naszej Unii zebrali do końca grudnia kwotę $127,320, która będzie przekazana głównie do hospicjów w Polsce.

Od roku 2014 członkom Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej udało się zebrać ponad milion dolarów dla potrzebujących dzieci. Zebrane w poprzednich latach środki zostały przekazane do 19 hospicjów w Polsce, hospicjum w Wilnie oraz do nowojorskiej Fundacji Uśmiech Dziecka.

Od kilku lat patronat nad akcją „Świąteczny Uśmiech Dziecka” sprawuje Pierwsza Dama RP, Agata Kornhauser-Duda.

Zeszłoroczna akcja „Świąteczny Uśmiech Dziecka” była już 9 edycją charytatywnego wydarzenia.

Zebrana kwota 127, 320 dolarów zostanie przekazana następującym ośrodkom:
• Łódzkie Hospicjum dla Dzieci Łupkowa, Łódź – $34,912
• Hospicjum Nadzieja, Toruń – $23,869
• Hospicyjny Dom Aniołków, Kępie Zaleszańskie – $53,902
• Children’s Smile Foundation – $14,637

Więcej informacji na temat działalności poszczególnych hospicjów można znaleźć na www.NaszaUnia.com w sekcji wiadomości.

Nasza Unia serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom.

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa została utworzona w 1976 przez założycieli Centrum Polsko-Słowiańskiego skupionych wokół księdza Longina Tołczyka.

Celem działalności PSFCU była pomoc emigrantom, którzy po przyjeździe do Nowego Jorku nie mieli jeszcze historii kredytowej i którym amerykańskie banki nie chciały udzielać pożyczek na kupno i remonty nieruchomości w zaniedbanej wówczas dzielnicy Greenpoint.

Od tego czasu polonijna instytucja finansowa rozwija się tworząc wciąż nowe oddziały i przynosząc korzyści swoim członkom.

W czerwcu zeszłego roku Nasza Unia przyznała stypendia na łączną kwotę 551 tysięcy dolarów dla 488 studentów, wspierając edukacyjne marzenia polsko-amerykańskiej młodzieży.

Szczegółowe informacje o usługach i działalności polskiej instytucji finansowej dostępne są na stronie internetowej PSFCU.

 

Źródło: Nasza Unia
Foto: Nasza Unia

 

Czytaj dalej

GOŚCIE BUDZIK MORNING SHOW

Październikowe promocje w Naszej Unii. Robert Radkowski zaprasza do zapoznania się z ofertą

Opublikowano

dnia

Autor:

Październik, nasz Miesiąc Dziedzictwa Narodowego jest pełen wspaniałych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Z tej okazji Polsko Słowiańska Federalna Unia Kredytowa także ma dla nas dobre wiadomości – promocje na kredyty. O atrakcyjnej ofercie Naszej Unii w studiu Radia Deon Chicago mówi Robert Radkowski, szef instytucji na terenie Środkowego Zachodu.

Z okazji Miesiąca Dziedzictwa Polskiego Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa PSFCU przygotowała dla swoich klientów wiele promocji.

Najważniejszą promocją w Naszej Unii jest w tej chwili bardzo korzystny kredyt hipoteczny – wyjaśnia Robert Radkowski. Biorąc go w październiku, klient nie płaci 550 USD opłaty za złożenie wniosku.

Oprocentowania pożyczek musiały wprawdzie wzrosnąć ze względu na inflację, ale wciąż są bardzo korzystne w porównaniu z bankami komercyjnymi.

„Nasza oferta jest najbardziej atrakcyjna” – podkreśla Robert Radkowski.

Musimy pamiętać, że jeśli mamy do czynienia z dużymi kwotami, np. związanymi z zakupem nieruchomości, to nawet kilka punktów procentowych w spłacanej pożyczce, robi tu bardzo dużą różnicę w naszych kieszeniach.

W rejonie Chicago działa 6 placówek PSFCU, w których pracuje 14 specjalistów, gotowych do pomocy i doradzenia zgłaszającym się klientom.

Kredyty i zakup nieruchomości w Indianie obsługuje Magdalena Nykaza, tel. 630 965 79 60.

W sprawie większych inwestycji związanych z zakupem nieruchomości, radą i pomocą służy właśnie nasz gość – Robert Radkowski, który zaprasza do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 312 804 98 00.

Polska instytucja finansowa jest bardzo konkurencyjna, nie tylko jeśli chodzi o kredyty hipoteczne. Daje najbardziej korzystne na rynku pożyczki także np. pod zakup samochodu.

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa na terenie Chicago działa od 13 lat.

W sobotę 15 października w Algonquin miało miejsce uroczyste wkopanie kamienia węgielnego pod 7 oddział Naszej Unii w Illinois. Będzie to pierwsza placówka budowana od podstaw, bardzo nowoczesna, z możliwością załatwienia spraw bez wysiadanie z samochodu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty Naszej Unii!

Więcej szczegółów na stronie internetowej PSFCU.

 

 

Źródło: informacja własna
Foto: Andrzej Baraniak
Czytaj dalej

GOŚCIE BUDZIK MORNING SHOW

Inwestycje i pożyczki tylko w Naszej Unii. Monika Galas mówi jak pomnażać swoje pieniądze

Opublikowano

dnia

Autor:

W czasach gwałtownie rosnącej inflacji warto zadbać o swoje pieniądze. Gość Radio Deon Chicago, Monika Galas, ekspert do spraw pożyczek w Polsko – Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, mówi jak zrobić to najlepiej.

Razem w inflacją rosną stopy procentowe w bankach komercyjnych. W tej chwili duże banki oferują stałą 30-letnią na poziomie 5,25%, a nawet wyższym. W Naszej Unii wynosi ona 4,25%, a przy krótszym terminie pożyczki jest mniejsza, i może wynieść nawet 3,5%.

Więc jeśli chcemy wziąć kredyt hipoteczny warto zaoszczędzić i zrobić to z Naszą Unią, gdzie oferta jest zawsze bardziej korzystna.

Osoby przebywające nielegalnie w Stanach Zjednoczonych także mogą korzystać z usług Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, w przeciwieństwie do banków, gdzie klienci muszą udowodnić stały pobyt, przedstawić obywatelstwo lub zieloną kartę.

Więc nawet jeśli nasz pobyt w USA nie jest uregulowany prawnie, możemy z Naszą Unią kupić dom, inwestować nasze pieniądze, albo pomyśleć o emeryturze.

Sprawa emerytury jest to szczególnie ważna jeśli nie będą nam przyznane świadczenia Social Security – bardzo dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w budynki apartamentowe.

Warto pomyśleć o emeryturze wcześniej, nawet gdy mamy 20, 30 lat po to by mieć później spokojny i dostatni czas po zakończeniu pracy i móc np. wyjechać.

Przez wysoką inflacją nasze pieniądze bardzo tracą na wartości, dlatego ważne jest inwestowanie.

Monika Galas serdecznie zaprasza do Naszej Unii, konsultacje są bezpłatne, do złożenia wniosku potrzebne są rozliczenia podatkowe.

Monika Galas przyjmuje głównie w Norridge i Mount Prospect

Telefon kontaktowy w celu umówienia się na konsultacje 312 288 67 92.

Polsko–Słowiańska Federalna Unia Kredytowa została utworzona w 1976 przez założycieli Centrum Polsko-Słowiańskiego skupionych wokół księdza Longina Tołczyka.

Celem działalności PSFCU była pomoc emigrantom, którzy po przyjeździe do Nowego Jorku nie mieli jeszcze historii kredytowej i którym amerykańskie banki nie chciały udzielać pożyczek na kupno i remonty nieruchomości w zaniedbanej wówczas dzielnicy Greenpoint.

Od tego czasu polonijna instytucja finansowa rozwija się tworząc wciąż nowe oddziały i przynosząc korzyści swoim członkom.

Szczegółowe informacje o usługach na stronie internetowej PSFCU.

 

Źródło: inf. własna
Foto: istock/ Ridofranzsarayut

 

Czytaj dalej
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

Kalendarz 2021

sierpień 2017
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Popularne w tym miesiącu