Medicare po Polsku
Medicare: Extra Help wygasa – co robić?
W ostatnim okresie nagminnie spotykamy się z klientami, którzy otrzymują korespondencje z CMS (Center of Medicare and Medicaid Services) przypominająca o potrzebie odnowienia ich Low Income Subsidy na następny rok. Informacja ta przychodzi dla odróżnienia na szarym papierze, ale mimo to w wielu przypadkach omijana jest przez beneficjentów Medicare. Bardzo ważne jest ustosunkowanie się do powyższej wiadomości na czas tak, by nie zgubić zniżek oferowanych przez ten program federalny.
W dzisiejszym artykule przypomnimy co to jest za program, kto się może na niego kwalifikować i jakie benefity niesie za sobą jego otrzymanie.
Większość z nas wie, że osoby posiadające Medicare powinny zapisać się na plany zniżkowe na lekarstwa, tzw. część D Medicare. Niesyty nie każdy zdaje sobie sprawę, że wieku beneficjentów Medicare, ze względu na niskie dochody, mimo wszystko przekraczające poziom kwalifikacji na Medicaid, może zakwalifikować się na Dodatkową Pomoc Federalną (Extra Help) w kosztach planu na leki tzw. Low Income Subsidy (LIS).
Pomoc ta dotyczy między innymi:
- kosztów związanych z miesięcznymi opłatami za plan tzw. premium;
- kosztów udziału własnego – deductible;
- kosztów leków – co-pays.
Suma pomocy w tym programie w 2024 roku może osiągnąć prawie $5,300.00 w skali rocznej.
Żeby się kwalifikować, urząd Social Security musi zweryfikować dochody i zasoby osoby lub osób aplikujących o pomoc. Od 2024 roku, po raz pierwszy program oferowany będzie w pełnym wymiarze dla posiadaczy Medicare z dochodami do 150% federalnego poziomu ubóstwa.
Limity:
Aby kwalifikować się na pomoc w roku 2024 dochody indywidulane nie mogą być wyższe niż $22,116 ($1,843 miesięcznie) lub $29,820 ($2,485 miesięcznie) na małżeństwo mieszkające razem.
Jednocześnie sprawdzany jest również poziom zasobów. Nie może przekraczać on $15,720 na osobę indywidualnie lub $31,360 na małżeństwo w 2024 roku. Dla osób, które zadeklarowały, że zamierzają wykorzystać część zasobów w celach pokrycia własnych kosztów pogrzebu, poziom zasobów na 2024 nie może przekraczać on $17,220 indywidualnie lub $34,360 na małżeństwo.
Przykładowe zasoby brane pod uwagę:
- Nieruchomości (nie rezydencyjne);
- Konta bankowe (czekowe, oszczędnościowe, CD);
- Akcje;
- Obligacje;
- Lokaty;
- Plany emerytalne (IRA, 401K, 403B, itp.);
- Gotówka;
- Oszczędności na pogrzeb i pochówek.
Przykładowe zasoby nie brane pod uwagę:
- Dom rezydencyjny;
- Rzeczy osobiste;
- Samochody;
- Ubezpieczenia na życie;
- Odszkodowania.
Przykładowe dochody nie brane pod uwagę:
- Kartki na żywność – Food Stamp;
- Pomoc w kosztach utrzymania domu;
- Kredyty podatkowe – Tax credits;
- Odszkodowania;
- Stypendia.
W jaki sposób można składać aplikację na Low Income Subsidy:
- Online: www.socialsecurity.gov/extrahelp;
- Zadzwonić do Social Security pod numer 1-800-772-1213 (TYY 1-800-325-0778);
- Można wypełnić podanie osobiście. Każda osoba wchodząca w Medicare otrzymuje automatycznie formę pocztą;
- Można przyjść do naszego biura i jeden z naszych licencjonowanych agentów pomoże wypełnić aplikacje (pomoc ta jest bezpłatna).
Po złożeniu podania, oficer Social Security przejrzy formę i zdecyduje, czy kwalifikujemy się na dodatkowa pomoc. Jeśli tak i jeśli posiadamy Medicare od dłuższego czasu, to przysługuje nam jednorazowa możliwość dostosowania części D lub części C z pokryciem na leki do naszej nowej „rzeczywistości”.
Jeśli w przyszłości będziemy zmienić plan (części D lub części C z pokryciem na leki) zniżka Low Income Subsidy zostanie automatycznie dołączona do nowego planu, tak długo jak będzie nam nadal przysługiwała.
Kilka dodatkowych ciekawostek na temat Low Income Subsidy:
- Extra Help jest jednym z niewielu sposobów na zniesienie kary za niewykupienie planu zniżkowego na leki – część D na czas. Przypominamy, że kara za nieposiadanie części D Medicare stanowi 1% średniej krajowej ceny planu zniżkowego na leki na receptę pomnożoną o każdy miesiąc nieposiadania owego planu od momentu otrzymania benefitów Medicare. Kara jest naliczana dożywotnio;
- Weryfikacja dokonywana jest co roku przez urząd Social Security na podstawie informacji dostarczonych przez urząd IRS;
- Aplikacje o Low Income Subsidy możemy składać wielokrotnie, za każdym razem, gdy nasze dochody lub zasoby ulegną zmianie;
- Część D na leki możemy zmieniać przynajmniej raz w roku (w trakcie Corocznego Okresu Zapisowego – Annual Enrollment Period, który trwa co roku między 15 października, a 7 grudnia) by dostosowywać go do naszych aktualnych potrzeb;
- Otrzymanie lub utrata benefitów programu LIS upoważnia nas jednorazowo do dodatkowej możliwości weryfikacji i/lub zmiany planu na leki części D Medicare lub planu Medicare Advantage z planem na leki, czyli części C Medicare.
Po Polsku
KONTAKT
Telefon: 844-654-5185
Text: 224-306-9308
Fax: 866-243-4346
ADRES:
MEDICARE po polsku
6020 W Higgins Ave, Chicago, IL 60630
Medicare Po Polsku to mówiący po Polsku specjaliści w dziedzinie ubezpieczenia Medicare. W naszym biurze w Chicago oferujemy darmową pomoc, konsultacje oraz porady przy wyborze odpowiedniego pakietu Medicare
Foto: istock/Moment Makers Group/seb_ra/BongkarnThanyakij/fizkes/gpointstudio/tumsasedgars/
Medicare po Polsku
Półmetek okresu zapisowego na Medicare – Jakie zmiany czekają nas w 2025 r.?
Zbliżamy się do półmetka corocznego okresu zapisowego na Medicare. Wielu z Państwa dzwoni do nas z pytaniami – co nowego w tym roku? Czy musimy się spotkać? Jakie zmiany w ubezpieczeniach?
Drodzy czytelnicy, ubezpieczenia zdrowotne w funkcjonującej obecnie formie w USA wymagają co najmniej godzinnej inwestycji czasowej rocznie.
Niestety w tak dynamicznej branży o jakiej mówimy, w Waszym najlepszym interesie jest upewnienie się, że posiadane przez Was ubezpieczenie najlepiej odpowiada Waszym potrzebom i oczekiwaniom oraz jednocześnie (szczególnie wśród posiadaczy Medicare) odpowiednio dostosowuje się do Waszych dochodów i zasobów finansowych.
Niestety w tym roku dynamika zmian w ubezpieczeniach na zdrowie jest bardzo duża i koniecznie wymaga weryfikacji ubezpieczenia na rok następny.
Nie rozumiem wywodów, w których to domniemani fachowcy z branży uspokajają i namawiają do ślepej kontynuacji planu funkcjonującego w roku bieżącym. Nie rozumiem jakiego rodzaju misję mają oni do spełnienia i czym się kierują.
W ubezpieczeniach zdrowotnych, a szczególnie tych dotyczących posiadaczy programu Medicare dynamika zmian jest bardzo intensywna. Ważnym jest, by śledzić wiadomości i korespondencję dotyczącą planów ubezpieczeniowych.
Zdajemy sobie sprawę, że brzmi to jak wezwanie do syzyfowej pracy, ale jest to jedyny indywidualny sposób by nie doznać szoku używając Part C lub Part D Medicare po 1 stycznia. Innym rozwiązaniem będzie po prostu kontakt z agentem. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, to po prostu zadzwońcie do nas i poradźcie się, czy w Waszym pokryciu coś się nie zmieniło.
Posiadacze suplementów do Medicare dostaną list z podwyżkami stawek miesięcznych na przyszły rok.
Przypominamy również, że tylko osoby, które otrzymały Medicare do końca 2019 roku mają możliwość utrzymania Planu F do Medigap. Niestety teraz nie jest on już osiągalny dla nowych beneficjentów Medicare.
Plan G jest obecnie suplementem oferującym najwyższe pokrycia dla nowych posiadaczy Medicare i pokrywa on wszystkie koszty medyczne i szpitalne świadczeń zatwierdzonych, a nie zapłaconych przez oryginalne Medicare, z wyjątkiem deductible do części B Medicare.
Sprawdźmy również jak zmieniły się świadczenia, ich zakres oraz ceny planów typu Medicare Advantage (Część C Medicare). Jeśli chodzi o benefity w tych planach, to niestety tendencja zmian na przyszły rok jest negatywna.
Wiele planów, i to renomowanych firm ubezpieczeniowych jak na przykład BCBS, Aetna, Athem, Cigna, Humana, UnitedHealthcare, Wellcare wycofuje się z niektórych powiatów lub redukuje świadczenia, często podwyższając stawki oraz dokładając deductible po stronie medycznej planu i po stronie pokrycia na leki.
W Chicagoland warto zwrócić uwagę na plan Medicare Advantage Flex PPO firmy BCBS, który niestety nie będzie kontynuowany w 2025 roku. Wszyscy beneficjenci tego planu powinni jak najszybciej zgłosić się, sprawdzić swoje opcje i zapisać się na nowe dodatki na przyszyły rok tak, aby nie zostać z oryginalnym Medicare bez pokrycia na leki od pierwszego stycznia.
Osobom tym przysługują preferencyjne opcje przy zakupie niektórych dodatków do Medicare.
Należy też zwrócić uwagę na plany Medicare Advantage z firmy Humana, w których szpitale Loyola, Gottlieb and MacNeal nie będą w networku w 2025 roku. Aetna jest nadal w trakcie negocjacji z tymi szpitalami jak i również z siecią Ascension (w skład której wchodzą takie szpitale jak Resurection i Alexian Brother). Negocjacje mają być zakończone do 31 grudnia 2024.
Rozumiemy Państwa dyskomfort związany z tym zamieszaniem. Pamiętajcie, że w razie czego, możecie dokonać jeszcze jednorazowej zmiany planu w pierwszym kwartale 2025 roku na inny posiadający nadal Wasze szpitale w networku.
Wszyscy posiadacze planów Medicare Advantage z Aetna powinni zweryfikować koszty swoich lekarstw w tych planach. Wiele niekorzystnych zmian w tym zakresie może spowodować szok cenowy w aptece w przyszłym roku.
Posiadacze leków cukrzycowych powinni sprawdzić czy nie warto skorzystać z planów pokrywających te leki w stawce $0, bo takie opcje pojawiły się w przyszłym roku w Illinois.
Wszyscy posiadacze planów zniżkowych na leki na receptę (Part D) powinni sprawdzić, ile będzie kosztował ich plan w przyszłym roku, aby uniknąć szoku cenowego jaki przeżyli posiadacze niektórych planów na leki z Humana i Wellcare parę lat temu.
W tym roku szczególnie posiadacze planu Wellcare, BCBS i Aetna SilverScript powinni sprawdzić rozwiązania na nowy rok, bo ich leki typu brand name (czyli kategorii 3 i 4) będą objęte $590 deductible w przyszłym roku oraz ich ceny będą naliczane w formie procentowej od oryginalnego koszu leku. Spowoduje to poważny wzrost kosztów lekarstw w większości wypadków.
Wszyscy posiadacze trzech planów zniżkowych na leki na receptę Aetna SilverScript w 2024 roku będą automatycznie przerzuceni do jednego planu tej firmy w roku 2025 w cenie $44.90. Szczególnie posiadacze obecnych planów SmartRx and ChoiceRx tej firmy powinni sprawdzić swoje opcje.
Jak co roku zmieniły się listy leków oferowanych przez plany zniżkowe na leki na receptę oraz plany typu MAPD tzw. formulary. Standardowe deductible w planach zniżkowych na leki na receptę (Part C lub D) wzrośnie w 2025 do $590. Maksymalna odpowiedzialność finansowa za leki pokrywane w Państwa planie w 2025 roku spadnie z $8000 do $2000.
W Illinois cztery plany PDP oferujące deductible poniżej standardowego $590. Trzy plany kosztują powyżej $100. Najdroższy plan Rx w Illinois – Humana Premier Rx kosztuje $125.80 i posiada $0 deductible.
Pamiętajcie, nie liczy się cena planu Part D, ale to które z Państwa leków, w jakiej kategorii i jednocześnie w jakiej cenie będą pokryte. Nie ma na rynku planu, bez względu na cenę, który będzie pokrywał wszystkie lekarstwa!
Pamiętajcie Państwo, że weryfikację planu zniżkowego na leki na receptę należy robić co roku!
Medicare Po Polsku
KONTAKT
Telefon: 844-654-5185
Text: 224-306-9308
Fax: 866-243-4346
ADRES:
MEDICARE po polsku
6020 W Higgins Ave, Chicago, IL 60630
Medicare Po Polsku to mówiący po Polsku specjaliści w dziedzinie ubezpieczenia Medicare. W naszym biurze w Chicago oferujemy darmową pomoc, konsultacje oraz porady przy wyborze odpowiedniego pakietu Medicare
Foto: istock/tumsasedgars/ Drazen Zigic/ Jacob Wackerhausen/ chingyunsong/Paperkites/ Inside Creative House/gpointstudio
Medicare po Polsku
Fakty i mity o Medicare. Trwa coroczny okres zapisowy – to czas by wybrać najlepiej!
Stało się! Rozpoczęliśmy najważniejszy okres w roku, z perspektywy posiadacza Medicare. Wielu z nas, nie do końca rozumie co oznacza magiczny skrót AEP i dlaczego tak ważnym jest, by wykorzystać ten moment, jak najbardziej rozsądnie. W związku z powyższym postanowiliśmy rozwiać parę mitów krążących wśród seniorów i zasłyszanych od naszych klientów.
Zanim przejdziemy do mitów, usystematyzujmy parę faktów:
AEP (Annual Election Period) – coroczny okres zapisowy, który przypada co roku pomiędzy 15 października, a 7 grudnia. W okresie tym posiadacz Medicare może zrobić następujące rzeczy:
- Przejrzeć oferty firm ubezpieczeniowych na kolejny rok kalendarzowy.
- Zweryfikować i dostosować plan zniżkowy na leki na receptę (Part D) do swoich bieżących potrzeb. W tym momencie muszę przypomnieć o karze związanej z nieposiadaniem części D Medicare (1% średniego krajowego kosztu planu, za każdy miesiąc nieposiadania planu zniżkowego na receptę, dożywotnio), a okres pomiędzy 15 października, a 7 grudnia jest jedynym okresem na wystartowanie takiego planu dla osoby, która nie zrobiła tego wchodząc w Medicare.
- Zweryfikować i dostosować plan typu Medicare Advantage (Part C) do naszych obecnych potrzeb, jeśli tego rodzaju plan obecnie posiadamy.
- Zmienić pokrycie z oryginalnego Medicare na plan typu Medicare Advantage (Part C).
- Możemy przejść z planu Medicare Advantage na oryginalne Medicare i dokupić samodzielny plan zniżkowy na lekarstwa (Part D).
MITY DOTYCZĄCE MEDICARE I OKRESU AEP (Annual Election Period) – corocznego okresu zapisowego:
Mit 1.
Plan uzupełniający do Medicare wykupujemy raz na całe życie.
Nieprawda!
Jak czytaliście Państwo powyżej, zmiany planów uzupełniających do Medicare możemy dokonywać przynajmniej raz w roku.
Mit 2.
Mogę mieć jednocześnie Medicare Supplement (suplement do oryginalnego Medicare) i plan Medicare Advantage (Part C) jednocześnie i nikt się o tym nie dowie.
Nieprawda!
Wszystkie plany uzupełniające do Medicare, typu Medicare Advantage, Part D lub Medicare Supplements, mimo że oferowane są tylko i wyłącznie przez firmy prywatne, to zatwierdzane i kontrolowane są przez urząd CMS (Center for Medicare i Medicaid Services). Bez weryfikacji ze strony CMS żaden z nich nie wejdzie w życie.
Mit 3.
Każdy plan zniżkowy na leki na receptę (Part D) jest taki sam.
Nieprawda!
Każdy plan tego typu oparty jest o te same wytyczne pochodzące z CMS, które zmieniają się co roku. Każda prywatna firma ubezpieczeniowa ma prawo do ulepszenia pewnych jego elementów w zamian za dodatkowe premium.
Poza tym, każdy z planów zniżkowych na leki na receptę może posiadać indywidualne Formulary (listę leków pokrywanych przez plan), która zmienia się co roku i dzieli lekarstwa na co najmniej piec kategorii. Każdej kategorii odpowiada inna cena.
Co roku każda firma ubezpieczeniowa podaje uaktualniona listę leków w odpowiednich kategoriach. Z tego właśnie powodu warto sprawdzać aktualną ofertę firm ubezpieczeniowych na przyszły rok kalendarzowy, by dostosować swój plan do bieżących potrzeb.
Mit 4.
Jeśli wchodząc w Medicare nie wykupiłem żadnego planu uzupełniającego do Medicare, to nie mogę tego dokonać nigdy więcej.
Nieprawda!
Osoby, które nie wykupiły uzupełnień do Medicare w momencie jego rozpoczęcia, mają szansę tego dokonać właśnie w czasie AEP – (Annual Election Period – corocznego okresu zapisowego) pomiędzy 15 października, a 7 grudnia.
Mit 5.
Każdy plan Medicare Advantage jest taki sam.
Nieprawda!
Istnieje wiele rodzajów planów typu Medicare Advantage. Każdy z nich charakteryzuje się specyficznymi świadczeniami. Niektóre z nich posiadają plan zniżkowy na leki na receptę (Part D) w swoim pakiecie, ale zależy to od rodzaju planu i oferty firmy ubezpieczeniowej na dany rok kalendarzowy.
Niektóre plany oferują dodatkowe świadczenia związane z usługami dentystycznymi, okulistycznymi, transportem itp. Dlatego warto sprawdzać, który z nich będzie odpowiadał najlepiej naszym bieżącym potrzebom.
Medicare Po Polsku
KONTAKT
Telefon: 844-654-5185
Text: 224-306-9308
Fax: 866-243-4346
ADRES:
MEDICARE po polsku
6020 W Higgins Ave, Chicago, IL 60630
Medicare Po Polsku to mówiący po Polsku specjaliści w dziedzinie ubezpieczenia Medicare. W naszym biurze w Chicago oferujemy darmową pomoc, konsultacje oraz porady przy wyborze odpowiedniego pakietu Medicare
Foto: istock/Inna Kot/ Drazen Zigic/ Paperkites/ Jacob Wackerhausen/Goran13/monkeybusinessimages/
Medicare po Polsku
Zmiany w Medicare w 2025 roku
Ostatni kwartał każdego roku jest najbardziej wymagającym okresem czasu dla większości posiadaczy ubezpieczeń zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych. Niezależnie od tego, czy jesteśmy poniżej 65-go roku życia, czy jesteśmy posiadaczami Medicare, okres ten będzie wymagał od nas zaangażowania i podjęcia decyzji odnośnie wybrania ubezpieczenia zdrowotnego na przyszły rok kalendarzowy.
Na domiar złego w tym właśnie okresie przypada również najwięcej okresów zapisowych w planach grupowych. Pamiętajmy, aby wziąć decyzję odnośnie kontynuacji, zmiany lub wyboru planu ubezpieczeniowego na nowy rok we własne ręce.
Nie pozwólmy, by ktoś zdecydował za nas.
Jeśli chodzi o osoby posiadające ubezpieczenia zgodne z ustawą Obamacare pamiętajmy, że okres zapisowy na tego typu plany przypada w tym roku w okresie między 1-szym listopada, a 15-tym stycznia. Pamiętajmy, że Obamacare to nie rodzaj ubezpieczenia, ale potoczna nazwa ustawy Affordable Care Act (ACA), która narzuca zestaw zasad i reguł, które mysi zawierać każda polisa zgodna z Obamacare.
W tym właśnie okresie wszyscy rezydenci USA mogą zapisać się lub zmienić plan na następny rok kalendarzowy.
Nie każdy jednak jest w stanie zakwalifikować się na dofinansowanie rządowe. Wpływ na to będzie miał status emigracyjny, miejsce zamieszkania, wielkość ogniska domowego oraz dochody wszystkich osób znajdujących się na rozliczeniu podatkowym bez względu na to czy starają się o plan zgodny z Obamacare, czy nie.
Wielu z obecnych posiadaczy tego rodzaju ubezpieczeń otrzyma listy z obecnych firm ubezpieczeniowych szacujące koszty naszych polis na następny rok.
Pamiętajcie Państwo, że są to jednak tylko szacunki i mimo wszystko uważam, że każdy powinien poświecić parę minut swojego czasu i to właśnie w tym okresie, aby mieć pewność jaki plan, z jakimi obciążeniami w postaci deductible i maximum out pocket, w jakim networku i za jaką cenę będziemy posiadać na następny rok.
W tegorocznym okresie zapisowym pojawi się wielu nowych, rozpoznawalnych graczy, którzy przez okres paru lat zrezygnowali z tego rynku, by powrócić miejmy nadzieje z interesującą finansowo i pokryciowo propozycją.
W tym również okresie możemy zrezygnować z planów zgodnych z Obamacare i wybrać inne obowiązujące w danym stanie rozwiązania w postaci planów referencyjnych lub planów szpitalnych.
Bardzo często dla wielu z nas, szczególnie osób o wyższych dochodach, nie kwalifikujących się na pokaźne dofinansowanie lub ceniących szerszy dostęp do opieki zdrowotnej szczególnie poza miejscem zamieszkania, rozwiązania inne niż plany zgodne z Obamacare mogą się okazać lepszym, tańszym i bardziej trafnym wyborem.
Wszystkich posiadaczy Medicare dotyczy Coroczny Okres Zapisowy (AEP) przypadający co roku na okres pomiędzy 15-tym października, a 7-mym grudnia. W tym właśnie okresie musimy dostosować nasze uzupełnienia do Medicare, a szczególnie plany zniżkowe na leki na receptę do naszych bieżących potrzeb na przyszły rok.
Pamiętajmy, że lista leków tzw. formulary i przyporządkowanie leków do ich poszczególnych kategorii w planie i jednocześnie ich cen zmienia się co rok. Co roku zmieniają się również ceny owych planów.
W tym roku dodatkowo zmienia się poważnie wysokość maksymalnej odpowiedzialności za koszt leków na receptę. W 2025 będzie to tylko $2000. Jeśli wydamy z własnej kieszeni powyższą kwotę na koszty lekarstw na receptę, to pozostałe leki w 2025 będą bez dodatkowych kosztów, tak długo jak będą on zawarte w formulary.
Większość z posiadaczy Medicare otrzymała już korespondencję z firm ubezpieczeniowych o spodziewanych zmianach na następny rok kalendarzowy. Sprawdźcie Państwo dokładnie co się zmienia i czy zmiany te odpowiadają waszym potrzebom i oczekiwaniom. Przyjrzycie się Państwo dokładnie nowym cenom planów zniżkowych na leki na receptę. Parę z nich dokonało w tym roku dużych roszad szczególnie w cenach miesięcznych planów.
Posiadacze suplementów do Medicare powinni sprawdzić jaką cenę będą musieli płacić za swój plan w następnym roku. Zmiany cen w suplementach odbywają się najczęściej w systemie 12 miesięcznym, a nie kalendarzowym, ale każdy z ich posiadaczy ma prawo do kontaktu z obsługą klienta i zapytaniem o cenę planu, która będzie obowiązywać w przyszłym roku.
Co roku zmieniają się również świadczenia i ich koszty w planach typu Medicare Advantage (MA). Należy upewnić się co się zmieniło w świadczeniach, lekach i ich kosztach oraz w networku Państwa planów. Okres ten jest najlepszą okazją by podjąć odpowiednią decyzję jakiego rodzaju pokrycie będzie dla nas najbardziej odpowiednie na następny rok kalendarzowy.
Wiele osób w tym roku dopytuje się o plany uzupełniające do Medicare Advantage. Pokrywają one koszty związane z pobytem w szpitalu oraz/lub Skilled Nursing Facility oraz/lub koszty karetki pogotowia.
Największą zaletą tych rozwiązań jest ich stosunkowo niewielki koszt (szczególnie w połączeniu z planami Medicare Advantage o $0 stawce miesięcznej) i relatywnie proste metody zapisu i kwalifikacji dla potencjalnych klientów.
Medicare Po Polsku
KONTAKT
Telefon: 844-654-5185
Text: 224-306-9308
Fax: 866-243-4346
ADRES:
MEDICARE po polsku
6020 W Higgins Ave, Chicago, IL 60630
Medicare Po Polsku to mówiący po polsku specjaliści w dziedzinie ubezpieczenia Medicare. W naszym biurze w Chicago oferujemy darmową pomoc, konsultacje oraz porady przy wyborze odpowiedniego pakietu Medicare
Foto: istock/manassanant pamai/ designer491/Drazen Zigic/Thanadon Naksanee/Ankabala/LightFieldStudios/
-
News USA4 tygodnie temu
Amerykanie są coraz bardziej uzależnieni od wsparcia rządowego: Najnowsze dane
-
News USA3 tygodnie temu
Gubernator Newsom obniży koszty energii elektrycznej dla mieszkańców Kalifornii
-
News Chicago4 tygodnie temu
Nowa Rada Edukacji Chicago zaprzysiężona. Napięcia między Johnsonem i Martinezem rosną
-
News Chicago4 tygodnie temu
„Kosmiczny” dom z połowy wieku w Barrington sprzedano w jeden dzień
-
News USA4 tygodnie temu
Prezydent Biden wydał historyczne memorandum bezpieczeństwa narodowego na temat AI
-
News USA3 tygodnie temu
Sprawca brutalnego zabójstwa nauczycielki z Memphis nie wyjdzie na wolność
-
News Chicago3 dni temu
Illinois inwestuje w infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych. Nowa stacja w Joliet
-
Polonia Amerykańska3 tygodnie temu
Modlitwa i wdzięczność – polska tradycja Wszystkich Świętych na emigracji i w Ojczyźnie