Połącz się z nami

Wisloka Chicago

Wisłoka Chicago Soccer Academy zaprasza do zapisywania dzieci na jesienne zajęcia!

Opublikowano

dnia

Szkółka piłkarska polonijnego klubu już wystartowała z jesienną sesją treningową. Na sportowe zajęcia można zapisywać dzieci z roczników 2013-2020.

Wisłoka Chicago Soccer Academy bardzo serdecznie zaprasza dzieci urodzone w latach: 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 na kolejne zajęcia w swojej szkółce piłkarskiej. Treningi odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 6:30 pm, na obiekcie Redmond Complex w Bensenville (700 John St. ).

Dyrektorem Wisłoka Chicago Soccer Academy jest Sławomir Borek, drugi trener Wisłoki Chicago. Wśród szkoleniowców są: Dagmara Ochwat, Dominik Pietuch, Maciej Rzadkosz, Wojciech Piotrowski, Michał Hriso i Dawid Nowicki. 

Więcej informacji i szczegółów pod numerem telefonu: 708 323 69 35 lub 847 409 18 48 oraz pod adresem mailowym wislokasocceracademy@gmail.com. Aktualne ogłoszenia będą pojawiać się na profilu szkółki na fb.

Drogi Rodzicu nie zwlekaj – zapisz dziecko do Wisłoki ‼️

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

 

Wisloka Chicago

Wisłoka Chicago wygrała piąty wraz z rzędu na hali w Palatine

Opublikowano

dnia

Autor:

wisłoka chicagp hala

Pierwsza drużyna Wisłoki Chicago nie zwalnia tempa i dopisuje piątą wygraną z rzędu, potwierdzając znakomitą formę w rozgrywkach halowych Europa League w Palatine. W niedzielę pokonała zespół Lightning SC 7:4

Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli: Patryk Knap – 3, Maciej Rzadkosz – 2, Mike Szaflarski, Kikis Avalos.

Wisłoka Chicago zagrała w składzie: Konrad Dziedzic, Miguel Sanchez, Maciej Rzadkosz, Patryk Knap, Kalvin Głódź, Michał Piechota, Grzegorz Czarniecki, Michał Szaflarski, Łukasz Sulka, Olek Melnyk, Kikis Avalos.

Młodzieżowa drużyna U19, prowadząca do tej pory w First Division, przegrała w niedzielę z Sockers FC 6:3.

Kolejne mecze naszych drużyn już za tydzień, 8 lutego.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

 

Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Biało-Zielone drużyny zagrają w tą niedzielę w Palatine. Kibicujemy Wisłoce!

Opublikowano

dnia

Autor:

Przed Biało-Zielonymi zespołami kolejne mecze halowej Europa Soccer League, zaplanowane jak zawsze na niedzielę. Tym razem pierwszy skład zmierzy się z drużyną SAC Lightning, a młodzież z Sockers FC Grey. Piłkarze liczą na gorącą od dopingu atmosferę.

Pierwszy skład Wisłoki Chicago, występujący w Major Division, zagra z zespołem SAC Lightning o godzinie 12.15PM. Natomiast Wisłoka u19, grająca w First Division, zmierzy się z drużyną Sockers FC Grey o godzinie 2.30PM.

Zespoły Wisłoki Chicago zajmują obecnie następujące miejsca w swoich dywizjach:

Rozgrywki Europa Soccer League Chicago są zaplanowane do dnia 8 marca, a mecze odbywają się co niedzielę na obiekcie Soccer City Palatine, przy 545 S Consumers Ave, Palatine, IL 60074.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, Europa Soccer League
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Maciej Szczepiński został nowym trenerem Wisłoki Chicago

Opublikowano

dnia

Autor:

Maciej Szczepiński

W sobotę zarząd KS Wisłoka Chicago poinformował o powierzeniu funkcji trenera pierwszego zespołu Maciejowi Szczepińskiemu. To decyzja, która podkreśla ciągłość klubowej tożsamości oraz stawia na osobę doskonale znającą środowisko i wartości Biało-Zielonych.

Piłkarska droga od Lublina do Chicago

Maciej Szczepiński jest wychowankiem BKS Lublin, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki, a następnie przeszedł pełną ścieżkę szkolenia w Motorze Lublin aż do poziomu seniorskiego. Po okresie gry w Polsce wyjechał do Stanów Zjednoczonych, kontynuując naukę oraz rozwój sportowy.

Kapitan i lider Wisłoki

Po przyjeździe do Chicago związał się z Wisłoką, której przez wiele sezonów był kapitanem. Na boisku i poza nim nadawał ton grze zespołu, współtworząc jego charakter i tożsamość. Jak podkreślają władze klubu, “Biało-Zielone DNA” nowego trenera miało kluczowe znaczenie przy jego wyborze.

Tożsamość klubowa i jasny kierunek

Znajomość realiów Wisłoki Chicago, zrozumienie jej ambicji oraz kierunku rozwoju były istotnymi elementami decyzji zarządu. Klub stawia na kontynuację obranej drogi, łącząc rozwój młodych zawodników z rywalizacją o najwyższe cele.

Plany na sezon UPSL 2026

„Cieszę się, że wracam do Wisłoki. Klub wykonał ogromną pracę w ostatnich latach — zarówno sportowo, jak i organizacyjnie. Chcemy kontynuować tę drogę, rozwijać młodych zawodników, a przy tym rywalizować o najwyższe cele w United Premier Soccer League. Wisłoka ma potencjał i środowisko, które warto wykorzystać.” powiedział nowy trener.

Maciej Szczepiński poprowadzi zespół podczas pierwszych zajęć oraz przygotowań do sezonu UPSL 2026.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

 

Czytaj dalej
Reklama

Popularne

Kalendarz

sierpień 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Nasz profil na fb

Popularne w tym miesiącu