Połącz się z nami

Polonia Amerykańska

XIX Parada Papieska klubu Sokół Riders. Szykujcie motocykle na 28 kwietnia

Opublikowano

dnia

Sokół Riders zaprasza wszystkich na XIX Paradę Papieską, która odbędzie się 28 kwietnia. Motocykliści przejadą razem do kościoła Św. Heleny.

XIX Parada Papieska rozpocznie się zbiórką uczestników o godzinie 8.30 AM w Parku przy Irving Park i Cumberland Ave. Wyjazd jest zaplanowany na godzinę  9:15 AM. Uroczysty przejazd zakończy się w Kościele św. Heleny, gdzie motocykliści będą uczestniczyć we Mszy Św. o godzinie 10.30AM.

Przed nabożeństwem zaplanowano poczęstunek. Obecne będą Food Trucki.

Sokół Riders, polski klub motocyklowy w Chicago kończy w tym roku 27 lat – został założony przez Magdalenę Huk-Dziką w 1997 roku i jest najstarszym motocyklowym klubem polonijnym.

Od samego początku jego członkowie dbają o dobre imię zarówno motocyklistów, jak i Polaków. Jednym z warunków przyjęcia do szeregów Sokół Riders jest dobra znajomość języka polskiego.

Poza organizowaniem wspólnych wypadów motocyklowych, członkowie klubu angażują się w wystawy, wernisaże, spotkania poetyckie. Biorą także udział w wielu charytatywnych imprezach, mających na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie ciężko chorych dzieci.

 

Źródło: Sokół Riders, Autokult, Dziennik Związkowy
Foto: Sokół Riders

Polonia Amerykańska

Wigilia dla osób samotnych, starszych i bezdomnych, Bazylika Św. Jacka, 24 grudnia. Fot. StelmachLens

Opublikowano

dnia

Autor:

Czytaj dalej

Polonia Amerykańska

“Sounds of Christmas” – Koncert kolęd Natalii Kawalec i jej przyjaciół w Art Gallery Kafe, 20 grudnia

Opublikowano

dnia

Autor:

Czytaj dalej

Polonia Amerykańska

Wigilia Our Children Foundation, 21 grudnia. Fot. StelmachLens

Opublikowano

dnia

Autor:

Czytaj dalej
Reklama

Popularne

Kalendarz

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Nasz profil na fb

Popularne w tym miesiącu