Połącz się z nami

Polonia Amerykańska

Jesteś samotny/a i chcesz znaleźć miłość w Polsce? Zgłoś się do reality show

Opublikowano

dnia

Firma Endemol Shine Polska, która stoi za takimi programami telewizyjnymi jak: “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, “Big Brother”, “Lego Masters”, “You Can Dance Nowa Generacja” i “Postaw na milion”, prowadzi nabór do nowego programu, randkowego reality show. O jego szczegółach na antenie Radia Deon Chicago mówi producentka, Anna Pastuszka-Zańczak.

Firma Endemol Shine Polska robi programy dla dużych stacji, m.in. TVN, TVP czy Polsatu. Jej przedstawiciele wpadli niedawno na nowy pomysł – by dać szansę Polakom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych, którzy chcieliby znaleźć swoją druga połówkę w Ojczyźnie, wyjaśnia Anna Pastuszka-Zańczak.

Program jest aktualnie w fazie przygotowań – czyli jego producenci czekają na zgłoszenia osób chętnych by wziąć udział w reality show. Następnie do Chicago przybędzie polska ekipa filmowa, aby kręcić zdjęcia.

Będzie to lato lub jesień, a program jest przewidziany na minimum 12 odcinków, jak zdradza Anna Pastuszka-Zańczak. Jego nazwa jest jednak jeszcze objęta tajemnicą.

Do programu poszukiwani są więc single i singielki mieszkający w Chicago lub jego okolicy, którzy mają polskie korzenie, ale nie jest wymagane by ich miejscem urodzenia była Polska.

Ograniczeń co do wieku nie ma, podkreśla Anna Pastuszka-Zańczak, “ważne jest to, żeby byli ludzie ciekawi, z pasją, którzy naprawdę chcą się zakochać i po prostu są już zmęczeni ciągłym poszukiwaniem”. Liczy się także entuzjazm i pozytywne nastawienie do życia.

Uczestnikom programu będą pomagali specjaliści.

Firma Endemol Shine Polska zaprasza do rejestracji na swojej stronie internetowej. Należy wypełnić wszystkie pola w ankiecie castingowej, dodać swoje zdjęcia i załączyć minutowy filmik z krótkim przedstawieniem się.

Warto śledzić także wiadomości na profilu FB.

Serdecznie zapraszamy, to może być pierwszy krok do Waszej nowej niezapomnianej przygody!

 

Źródło: informacja własna
Foto: Endemol Shine Polska, istock/PeopleImages/LSOphoto/

Polonia Amerykańska

Muzeum Polskie w Ameryce zaprasza na Koncert kolęd z Orkiestrą Dętą “Trójcowo”

Opublikowano

dnia

Autor:

W niedzielę, 18 stycznia, po Mszy Świętej o godz. 11:00, serdecznie zapraszamy na koncert kolęd połączony ze wspólnym polskim kolędowaniem, w wykonaniu Polonijnej Orkiestry Dętej „Trójcowo” z Chicago.

“Drzwi zostaną otwarte o godz. 12:30, a koncert rozpocznie się o godz. 13:00 w Sali Głównej Muzeum Polskiego w Ameryce. Będzie to wyjątkowa okazja by, nie tylko wysłuchać kolęd w aranżacjach orkiestralnych, lecz także zaśpiewać je wspólnie z muzykami.

Wstęp: $10

Orkiestra Dęta „Trójcowo”, założona w 1989 roku z inicjatywy ks. Władysława Gowina SChr, od lat uświetnia uroczystości religijne, patriotyczne i parafialne, pielęgnując polską tradycję muzyczną wśród kolejnych pokoleń Polonii.

Zapraszamy do wspólnego kolędowania i przeżycia popołudnia pełnego muzyki, wspólnoty i świątecznej refleksji.

Prosimy o rezerwację i dokonanie płatności najpóźniej do 16 stycznia pod numerem telefonu 773-384-3352 i pod adresem info@polishmuseumofamerica.org Czeki należy wystawić na konto: Muzeum Polskie w Ameryce. Akceptowane są również płatności PayPal i kartą kredytową.

Muzeum Polskie w Ameryce
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Christmas Party Wisłoki Chicago, Allegra Banquets w Schiller Park, 20 grudnia

Opublikowano

dnia

Autor:

Czytaj dalej

Polonia Amerykańska

Słynna aktorka Katarzyna Figura w chicagowskim Muzeum Polskim w Ameryce

Opublikowano

dnia

Autor:

Czytaj dalej
Reklama

Popularne

Kalendarz

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Nasz profil na fb

Popularne w tym miesiącu