Połącz się z nami

Wisloka Chicago

Niedzielny halowy „Super Bowl” będzie meczem sezonu. Wisłoka zmierzy się Akademią Sockers u19

Opublikowano

dnia

Duże sportowe emocje czekają kibiców w czasie niedzielnego meczu na obiektach Soccer City w Palatine. W spotkaniu sezonu, zaplanowanym na o 5:45pm spotkają dwie najlepsze i niepokonane dotychczas zespoły: Akademia Sockers u19 oraz Wisłoka Chicago.

Emocjonujący pojedynek na najwyższym poziomie zostanie rozegrany w ramach ósmej kolejki spotkań halowej Europa Soccer League. Po siedmiu meczach Wisłoka Chicago tak jak jej rywal jest drużyną bez porażki.

Biało-Zieloni mają za sobą dwa remisy, z International i Sockers FC, oraz pięć zwycięstw: ze Schwaben AC, Lightning, Czarnymi Jasło, Albanian Stars i United Serbs. W tabeli wyników zajmują drugie miejsce w swojej grupie A Major Division.

Przeciwnik naszej drużyny jest liderem grupy – wszystkie dotychczasowe spotkania wygrał.

Także w niedzielę, 11 lutego, młodzieżowa drużyna Wisłoki U23 zmierzy się z Panathinaikos Chicago o 2 pm.

Zespół przegrał w dwóch pierwszych spotkaniach ligi, z Berber City i TFS, następnie odniósł dwa zwycięstwa, pokonując Akademię Sockers i zespół Kyrgyz. A jego kolejne trzy mecze, z FC Select, Wisłą Chicago i Sockers FC White, niestety przyniosły porażkę.

Obecnie Wisłoka U23 zajmujemiejsce w tabeli, wśród 10 zespołów swojej grupy B Major Division.

Wisłoka Chicago gorąco zaprasza na niedzielne hitowe spotkanie ligi halowej!

Jak do tej pory wierni fani Wisłoki podgrzewali atmosferę meczy a piłkarze liczą wsparcie w tą niedzielę.

Mecze halowej ligi Europa Soccer League odbywają się na obiektach Soccer City w Palatine, przy 545 S Consumers Ave., Palatine, Illinois 60074.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, Europa Soccer League

Wisloka Chicago

Wisłoka Chicago pokonała zespół SC Hammers po pełnym emocji meczu

Opublikowano

dnia

Autor:

W dziewiątej kolejce halowej Europa Soccer League, rozgrywanej w ostatnią niedzielę, 18 lutego, podstawowy zespół Wisłoki pokonał drużynę SC Hammers 2:1. Niestety młodzieżowa U23 przegrała z KG Eagles 5:3.

Niedzielny mecz z SC Hammers był spotkaniem o niesamowitych emocjach w samej końcówce spotkania. Obie bramki dla chicagowskiej Wisłoki zdobył Adrian Ortiz.

Dzięki wygranej Biało-Zieloni nadal pozostają wiceliderem grupy A Major Division halowych rozgrywek w Palatine.

Skład Wisłoki Chicago: Krystian Sroka, Adam Przytuła, Maciej Rzadkosz, Dawid Rawicki, Anes Kadiric, Michał Piechota, Grzegorz Czarniecki, Adrian Ortiz, Parker Gawne, Julio Torres, Łukasz Sulka, Wojciech Wójcik. Trenerzy: Wojciech Piotrowski, Sławomir Borek.

Biało-Zieloni mają obecnie za sobą dwa remisy: z International i Sockers FC; sześć zwycięstw: ze Schwaben AC, Lightning, Czarnymi Jasło, Albanian Stars, United Serbs i SC Hammers; oraz jedną przegraną z Akademią Sockers u19.

Drużyna młodzieżowa Wisłoki, U23 przegrała z KG Eagles 5:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Adrian Mikiewicz, Evan Bianco, Victor Lewicki.

Młodzieżowy zespół ma teraz na swoim koncie 6 przegranych: z Berber City, TFS, FC Select, Wisłą Chicago, Sockers FC White i KG Eagles; oraz 3 zwycięstwa: z Akademię Sockers, Kyrgyz i Panathinaikos Chicago.

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

W niedzielę kolejny halowy mecz w Palatine obu drużyn Wisłoki Chicago

Opublikowano

dnia

Autor:

Wisłoka Chicago zaprasza na mecze dziewiątej kolejki halowej Europa Indoor Soccer, które odbędą się w najbliższą niedzielę. Mimo porażki 11 lutego nasi piłkarze są nadal wiceliderem oraz najlepszym polonijnym zespołem występującym w rozgrywkach Soccer City Palatine.

11 lutego podstawowa drużyna Biało-Zielonych odniosła pierwszą w halowej lidze porażkę, przegrywając mecz na szczycie z Akademią Sockers u19, liderem grupy A Major Division, 6:1.

W tą niedzielę podopiecznych Wojciecha Piotrowskiego oraz Sławomira Borka czeka również niezwykle ciężka potyczka z zespołem SC Hammers. Mecz na obiektach Soccer City w Palatine zaplanowano na 5:45 pm.

Biało-Zieloni mają obecnie za sobą dwa remisy: z International i Sockers FC; pięć zwycięstw: ze Schwaben AC, Lightning, Czarnymi Jasło, Albanian Stars i United Serbs; oraz jedną przegraną z Akademią Sockers u19. W tabeli wyników nadal zajmują drugie miejsce w swojej grupie A Major Division.

Także w niedzielę, 18 lutego, młodzieżowa drużyna Wisłoki U23 zmierzy się z KG Eagles o 4:15 pm.

Młodzieżowy zespół ma teraz na swoim koncie 5 przegranych: z Berber City, TFS, FC Select, Wisłą Chicago i Sockers FC White; oraz 3 zwycięstwa: z Akademię Sockers, Kyrgyz i Panathinaikos Chicago. Obecnie Wisłoka U23 zajmujemiejsce w tabeli, wśród 10 zespołów swojej grupy B Major Division.

Wisłoka Chicago zaprasza kibiców na niedzielne spotkania ligi halowej!

Mecze halowej ligi Europa Soccer League odbywają się na obiektach Soccer City w Palatine, przy 545 S Consumers Ave., Palatine, Illinois 60074.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, Europa Soccer League
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Niestety Wisłoka poległa w pojedynku z prowadzącym zespołem, Akademią Sockers

Opublikowano

dnia

Autor:

W niedzielę, 11 lutego, pojedynek na szczycie halowej Europa Soccer League zakończył się wysoką przegraną Biało-Zielonych. W meczu dwóch jak do tej pory niepokonanych zespołów grupy A Major Divison, Biało-Zieloni ulegli Akademii Sockers u19 6:1.

Porażka zakończyła serię pięciu zwycięstw w ostatnich spotkaniach Wisłoki Chicago. Nie wpłynęła jednak na sytuację w tabeli i Biało-Zieloni nadal pozostają wiceliderem w grupie A Major Division. W niedzielnym meczu honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Adrian Ortiz.

Oto relacja trenera Wojciecha Piotrowskiego: „Przegraliśmy 1:6 źle wchodząc w ten mecz i już po 10 minutach przegrywaliśmy 0:3. Następnie strzeliliśmy na 1:3 i mieliśmy bardzo dobrą sytuację aby odwrócić losy spotkania ale jej nie wykorzystaliśmy.

Na początku drugiej połowy przeciwnik strzela na 4:1 i my musimy się otworzyć i gonić wynik, ściągając bramkarza, niestety po dwóch strzałach piłka spadła do przeciwnika, który posłał ją do pustej bramki. Wygrała drużyna lepsza tego dnia.”

Młodzieżowa drużyna U23 miała 11 lutego więcej szczęścia. Pokonała Panathinaikos Chicago 3:1. Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli: Dawid Nowicki, Oleh Melnyk i Bobby Lazarov.

A już za tydzień drużynę podstawową i młodzieżową czeka kolejne spotkanie w halowej Europa League, a przeciwnikami Biało-Zielonych będą tym razem zespół Hammers SC i AAC Eagles.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej
Reklama
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

Reklama

Kalendarz

luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Popularne w tym miesiącu