Połącz się z nami

Wisloka Chicago

Wisłoka Chicago zaprasza do kibicowania w czasie halowych meczy w niedzielę

Opublikowano

dnia

W najbliższą niedzielę, 4 lutego, na obiektach Soccer City w Palatine odbędzie się siódma kolejka halowej ligi Europa Soccer League w której rywalizują oba zespoły Wisłoki Chicago. Biało-Zieloni jak zawsze liczą na wsparcie najlepszych kibiców w Chicago.

Pierwsza do rywalizacji przystąpi pierwsza drużyna chicagowskiej Wisłoki, która od 2:45PM zmierzy się z zespołem United Serbs. Młodzieżowa drużyna U23 zagra mecz o godzinie 4:15 z Sockers FC White.

Po sześciu rozegranych spotkaniach piłkarze Wisłoki Chicago są nadal niepokonanym zespołem w halowej Europa Soccer League. W ostatnim meczu, rozegranym 28 stycznia, po zaciekłym pojedynku z trudnym przeciwnikiem – zespołem Albanian Stars – podstawowy skład Biało-Zielonych ponownie wywalczył zwycięstwo.

Wisłoka ma teraz za sobą dwa remisy, z International i Sockers FC, oraz cztery zwycięstwa: ze Schwaben AC, Lightning, Czarnymi Jasło i Albanian Stars. W tabeli wyników zajmuje drugie miejsce w swojej grupie A Major Division.

Młodzieżowa Wisłoka U23 przegrała w dwóch pierwszych spotkaniach ligi, z Berber City i TFS, następnie odniosła dwa zwycięstwa, pokonując Akademię Sockers i zespół Kyrgyz. Kolejne dwa mecze, z FC Select i Wisła Chicago, niestety przyniosły porażkę.

Obecnie Wisłoka U23 zajmuje 7 miejsce w tabeli, wśród 10 zespołów swojej grupy B Major Division.

Drużyna młodzieżowa dywizji Midwest Central ligi UPSL w ten weekend zmierzy się także w meczu towarzyskim z akademią Chicago Fire w Bridgeview. Wśród powołanych znalazło się dwóch reprezentantów chicagowskiej Wisłoki; Krystian Suski oraz Maciej Rzadkosz.

4 lutego mecze halowej ligi Europa Soccer League odbędą się jak zawsze na obiektach Soccer City w Palatine, przy 545 S Consumers Ave., Palatine, Illinois 60074.

Wisłoka Chicago liczy na wsparcie kibiców!

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

Wisloka Chicago

Wisłoka Chicago pokonała zespół SC Hammers po pełnym emocji meczu

Opublikowano

dnia

Autor:

W dziewiątej kolejce halowej Europa Soccer League, rozgrywanej w ostatnią niedzielę, 18 lutego, podstawowy zespół Wisłoki pokonał drużynę SC Hammers 2:1. Niestety młodzieżowa U23 przegrała z KG Eagles 5:3.

Niedzielny mecz z SC Hammers był spotkaniem o niesamowitych emocjach w samej końcówce spotkania. Obie bramki dla chicagowskiej Wisłoki zdobył Adrian Ortiz.

Dzięki wygranej Biało-Zieloni nadal pozostają wiceliderem grupy A Major Division halowych rozgrywek w Palatine.

Skład Wisłoki Chicago: Krystian Sroka, Adam Przytuła, Maciej Rzadkosz, Dawid Rawicki, Anes Kadiric, Michał Piechota, Grzegorz Czarniecki, Adrian Ortiz, Parker Gawne, Julio Torres, Łukasz Sulka, Wojciech Wójcik. Trenerzy: Wojciech Piotrowski, Sławomir Borek.

Biało-Zieloni mają obecnie za sobą dwa remisy: z International i Sockers FC; sześć zwycięstw: ze Schwaben AC, Lightning, Czarnymi Jasło, Albanian Stars, United Serbs i SC Hammers; oraz jedną przegraną z Akademią Sockers u19.

Drużyna młodzieżowa Wisłoki, U23 przegrała z KG Eagles 5:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Adrian Mikiewicz, Evan Bianco, Victor Lewicki.

Młodzieżowy zespół ma teraz na swoim koncie 6 przegranych: z Berber City, TFS, FC Select, Wisłą Chicago, Sockers FC White i KG Eagles; oraz 3 zwycięstwa: z Akademię Sockers, Kyrgyz i Panathinaikos Chicago.

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

W niedzielę kolejny halowy mecz w Palatine obu drużyn Wisłoki Chicago

Opublikowano

dnia

Autor:

Wisłoka Chicago zaprasza na mecze dziewiątej kolejki halowej Europa Indoor Soccer, które odbędą się w najbliższą niedzielę. Mimo porażki 11 lutego nasi piłkarze są nadal wiceliderem oraz najlepszym polonijnym zespołem występującym w rozgrywkach Soccer City Palatine.

11 lutego podstawowa drużyna Biało-Zielonych odniosła pierwszą w halowej lidze porażkę, przegrywając mecz na szczycie z Akademią Sockers u19, liderem grupy A Major Division, 6:1.

W tą niedzielę podopiecznych Wojciecha Piotrowskiego oraz Sławomira Borka czeka również niezwykle ciężka potyczka z zespołem SC Hammers. Mecz na obiektach Soccer City w Palatine zaplanowano na 5:45 pm.

Biało-Zieloni mają obecnie za sobą dwa remisy: z International i Sockers FC; pięć zwycięstw: ze Schwaben AC, Lightning, Czarnymi Jasło, Albanian Stars i United Serbs; oraz jedną przegraną z Akademią Sockers u19. W tabeli wyników nadal zajmują drugie miejsce w swojej grupie A Major Division.

Także w niedzielę, 18 lutego, młodzieżowa drużyna Wisłoki U23 zmierzy się z KG Eagles o 4:15 pm.

Młodzieżowy zespół ma teraz na swoim koncie 5 przegranych: z Berber City, TFS, FC Select, Wisłą Chicago i Sockers FC White; oraz 3 zwycięstwa: z Akademię Sockers, Kyrgyz i Panathinaikos Chicago. Obecnie Wisłoka U23 zajmujemiejsce w tabeli, wśród 10 zespołów swojej grupy B Major Division.

Wisłoka Chicago zaprasza kibiców na niedzielne spotkania ligi halowej!

Mecze halowej ligi Europa Soccer League odbywają się na obiektach Soccer City w Palatine, przy 545 S Consumers Ave., Palatine, Illinois 60074.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, Europa Soccer League
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Niestety Wisłoka poległa w pojedynku z prowadzącym zespołem, Akademią Sockers

Opublikowano

dnia

Autor:

W niedzielę, 11 lutego, pojedynek na szczycie halowej Europa Soccer League zakończył się wysoką przegraną Biało-Zielonych. W meczu dwóch jak do tej pory niepokonanych zespołów grupy A Major Divison, Biało-Zieloni ulegli Akademii Sockers u19 6:1.

Porażka zakończyła serię pięciu zwycięstw w ostatnich spotkaniach Wisłoki Chicago. Nie wpłynęła jednak na sytuację w tabeli i Biało-Zieloni nadal pozostają wiceliderem w grupie A Major Division. W niedzielnym meczu honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Adrian Ortiz.

Oto relacja trenera Wojciecha Piotrowskiego: „Przegraliśmy 1:6 źle wchodząc w ten mecz i już po 10 minutach przegrywaliśmy 0:3. Następnie strzeliliśmy na 1:3 i mieliśmy bardzo dobrą sytuację aby odwrócić losy spotkania ale jej nie wykorzystaliśmy.

Na początku drugiej połowy przeciwnik strzela na 4:1 i my musimy się otworzyć i gonić wynik, ściągając bramkarza, niestety po dwóch strzałach piłka spadła do przeciwnika, który posłał ją do pustej bramki. Wygrała drużyna lepsza tego dnia.”

Młodzieżowa drużyna U23 miała 11 lutego więcej szczęścia. Pokonała Panathinaikos Chicago 3:1. Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli: Dawid Nowicki, Oleh Melnyk i Bobby Lazarov.

A już za tydzień drużynę podstawową i młodzieżową czeka kolejne spotkanie w halowej Europa League, a przeciwnikami Biało-Zielonych będą tym razem zespół Hammers SC i AAC Eagles.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej
Reklama
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

Reklama

Kalendarz

luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Popularne w tym miesiącu