Połącz się z nami

News Chicago

W piątek Radio Flyer otwiera sklep w Woodfield Mall. Dla pierwszych klientów ma upominki

Opublikowano

dnia

Pierwszy sklep detaliczny Radio Flyer – 106-letniej firmy z siedzibą w Chicago, zostanie otwarty w Woodfield Mall w Schaumburgu wraz z przecięciem wstęgi o 9:45 AM w piątek, 10 listopada. Pierwszych 106 klientów otrzyma darmowy upominek i ekskluzywny kod rabatowy do wykorzystania przy pierwszych zakupach w sklepie.

Zlokalizowany na dolnym poziomie skrzydła Nordstrom sklep będzie oferować pełną ofertę Radio Flyer, w tym wózki spacerowe, rowery trójkołowe, gokarty, hulajnogi, domki do skakania, trampoliny, rowery elektryczne, akcesoria i inne przedmioty do aktywnej zabawy.

A wszystko to na przestrzeni umożliwiającej klientom wypróbowanie produktów a dzieciom zabawę.

Interaktywne atrakcje w sklepie obejmą występ profesjonalnego artysty balonowego, malowanie twarzy oraz możliwość przejażdżki po niezależnym torze wyścigowym dla dzieci.

Według strony internetowej Radio Flyer zostało założone przez włoskiego imigranta Antonio Pasina, który po przybyciu do Chicago w 1914 roku zainspirował się innymi przykładami amerykańskich innowacji.

Swoje popularne drewniane wózki dla dzieci nazwał Liberty Coaster. A później stały się one kultowym produktem Radio Flyer  o nazwie „Original Little Red Wagon”.

Chociaż linia produktów zmieniała się i ewoluowała przez dekadę, Radio Flyer wciąż pozostaje firmą rodzinną z siedzibą w Chicago, zgodnie ze swoją stroną internetową.

„Odkąd 106 lat temu mój dziadek zbudował pierwszy wózek Radio Flyer w swoim garażu w Chicago, zawsze marzył o stworzeniu miejsca, w którym rodziny będą mogły doświadczyć radości płynącej z marki Radio Flyer” napisał Robert Pasin, dyrektor w Radio Flyer, w komunikacie firmy.

„Niezmiernie się cieszę, że otwieramy nasz pierwszy sklep i pozwalamy naszym klientom doświadczyć wszystkiego, co mamy do zaoferowania, niezależnie od tego, czy jest to dziecko szukające swojego pierwszego trójkołowca, czy pierwszego roweru elektrycznego”.

 

Źródło: dailyherald
Foto: YouTube, Radio Flyer

News Chicago

LA Fitness przejmuje siłownie XSport Fitness w Chicago

Opublikowano

dnia

Autor:

16 lipca LA Fitness przejmuje siłownie XSport Fitness – 9 lokalizacji w Chicago przechodzi dzisiaj pod inny zarząd. Członkowie XSport otrzymali tę wiadomość pod koniec zeszłego tygodnia w postaci maila od Capital Fitness Inc., spółki-matki XSport.

Jak wynika z przesłanych wiadomości, LA Fitness będzie honorować członkostwo w XSport i pobierać składki „w tej samej kwocie co poprzednio”. Członkostwo z dostępem do jednego klubu pozostanie niezmienione, natomiast członkowie z dostępem do wielu klubów będą mogli również korzystać z dowolnego klubu LA Fitness w całym kraju.

W ogłoszeniu nie określono, czy którekolwiek siłownie zostaną zamknięte. XSport prowadzi 9 siłowni w Chicago, a LA Fitness 10.

Niektórzy członkowie XSport obawiają się, że przejęcie może skutkować skróceniem godzin pracy. Lokalizacje XSport w Chicago działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, podczas gdy lokalne siłownie LA Fitness są zamykane między 9:00PM a 11:00PM w dni powszednie i wcześniej w weekendy.

Przejęcie klubu w Chicago oznacza, że ​​LA Fitness kontynuuje swoją ekspansję w branży fitness.

W ramach transakcji o wartości 153 milionów dolarów w 2011 roku firma nabyła 171 klubów, w tym 27 w Illinois, od Bally Total Fitness z siedzibą w Chicago. W następnym roku LA Fitness nabyła dwa mniejsze kluby, Urban Active i Lifestyle Family Fitness Clubs.

 

Źródło: blockclubchicago
Foto: XSport Fitness
Czytaj dalej

News USA

Target już myśli o szkole. Specjalne oferty przygotował dla nauczycieli, rodziców i studentów

Opublikowano

dnia

Autor:

Choć może się to wydawać wcześnie, bo wakacje trwają w najlepsze, ale Target już ogłosił kilka promocji z okazji jesiennego powrotu do szkoły. Nauczycielom, rodzicom uczniów oraz studentom proponuje korzystne oferty.

Promocja Circle 360

Na początku tego roku firma Target wprowadziła nowy program Target Circle, obejmujący bezpłatny program Target Circle i płatną subskrypcję Target Circle 360. Subskrypcja Target Circle 360 ​​zapewnia nieograniczoną dostawę tego samego dnia w przypadku zamówień powyżej 35 USD, dostęp do rynku Shipt i nie tylko.

Członkostwo jest dostępne co roku i kosztuje 99 dolarów, ale Target oferuje specjalną ofertę letnią dla nauczycieli i studentów.

Zweryfikowani studenci mogą uzyskać specjalną nową miesięczną cenę subskrypcji za 4,99 USD miesięcznie, począwszy od 14 lipca. Koszt wynosi 10,99 USD dla wszystkich pozostałych kupujących.

Przez ograniczony czas nauczyciele mogą wykupić roczną subskrypcję za jedyne 49 USD za pierwszy rok. Oferta ta obowiązuje od 14 lipca do 24 sierpnia.

Kupon rabatowy 20%

Od 14 lipca dla zweryfikowanych studentów i nauczycieli będących członkami Target Circle dostępna jest jednorazowa zniżka w wysokości 20%.

Nauczyciele mogą korzystać ze zniżki do 24 sierpnia. W przypadku studentów zniżka ta zostaje przedłużona do 28 września, co zapewnia dodatkowy miesiąc oszczędności w porównaniu z rokiem ubiegłym.

20 przyborów szkolnych za 20 dolarów

Po raz pierwszy Target przedstawia także listę 20 niezbędnych przyborów szkolnych, których łączna wartość wynosi niecałe 20 dolarów.

Na liście znajduje się 20 popularnych materiałów eksploatacyjnych, takich jak 12-pak kredek Mondo Llama, płynny klej up&up, notesy oraz wiele innych, w które rodzice powinni zaopatrzyć swoje dzieci gdy te rozpoczną nowy rok szkolny.

 

Źródło: fox32
Foto: Target, istock
Czytaj dalej

News Chicago

Chicago jest jednym z najdroższych miejsc do wynajęcia samochodu w USA

Opublikowano

dnia

Autor:

Według badania przeprowadzonego przez portal poświęcony kredytom konsumenckim, NerdWallet, Chicago wyróżnia się najdroższą średnią ceną wynajmu samochodu spośród wszystkich dużych miast z lotniskiem.

Badanie wykazało, że średnio tygodniowy wynajem samochodu w Chicago kosztuje 624,71 dolarów, czyli o włos mniej niż w obrębie obszaru metropolitalnego Seattle-Tacoma.

Średnia cena wynajmu samochodu w Chicago jest o 65,7% wyższa niż w Miami, które w serwisie internetowym jest uważane za najtańsze miejsce do wynajęcia samochodu, a koszt ten wynosi tu 377,07 USD tygodniowo.

Jak podaje portal, w badaniu przeanalizowano prawie 500 cen wynajmu samochodów w ośmiu różnych firmach, obliczając średnią tygodniową cenę wynajmu najtańszego samochodu w miastach, w których znajduje się 15 największych lotnisk w USA.

Na cenę wynajmu samochodów na obszarze Chicago duży wpływ mają stawki podatkowe nakładane na te pojazdy. Według Departamentu Skarbowego stanu Illinois, na wszystkie wypożyczenia samochodów nakładana jest stawka podatku w wysokości 5%.

Według stanowych baz danych władze Metropolitan Pier and Exposition Authority nakładają również 6% podatek akcyzowy na wynajmowane samochody, a miasto Chicago pobiera podatek od transakcji najmu.

Regionalny Zarząd Transportu, który pomaga w obsłudze transportu publicznego na obszarze Chicago, także może naliczyć podatek od wynajmu samochodu, ale według urzędników stanowych, obecnie tego nie robi.

 

Źródło: nbc
Foto: istock/djedzura/
Czytaj dalej
Reklama
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

Reklama

Kalendarz

listopad 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Popularne w tym miesiącu