Połącz się z nami

Wisloka Chicago

Wisłoka Chicago zaprasza na mecz z Lake FC. Znowu zobaczymy bramki dla Biało-Zielonych?

Opublikowano

dnia

Wisłoka Chicago liczy na kibiców i doping w kolejnym meczu ligi UPSL, który rozegra w niedzielę, 24 września w Evanston. Natomiast fani drużyny liczą na tak wspaniały występ Biało-Zielonych, jaki mieli okazję zobaczyć tydzień temu w Bensenville.

W tą niedzielę Wisłoka Chicago zmierzy się z drużyną Lake FC na meczu wyjazdowym w Evanston. Po wysokiej wygranej naszego zespołu z drużyną Sueno FC z Joliet, kibice marzą o kolejnym dobrym spotkaniu.

16 września Wisłoka
wygrała mecz 4:0 dając swoim fanom i sympatykom okazję do zobaczenia wspaniałego widowiska dobrej piłki nożnej. Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli: Łukasz Sulka x2, Dawid Nowicki i Patryk Szatko.

W tym sezonie rozgrywek ligi UPSL Wisłoka ma więc na koncie dwa wygrane mecze: z Chicago Strikers (2:1) i Sueno FC (4:0), oraz dwie porażki: z Chicago Nation FC (1:2) i z Panathinaikos Chicago (0:3).

Ostatnie okazałe zwycięstwo 4:0 nad drużyną Sueno FC spowodowało przesunięcie Wisłoki Chicago  na 4. miejsce tabeli dywizji Midwest Central ligi UPSL. Liczymy, że Biało-Zieloni będą nadal piąć się w górę.

Mecz Wisłoki Chicago z z drużyną Lake FC odbędzie się o godz. 4.00PM, w niedzielę, 24 września, w Evanston. Adres stadionu: 2285 Church St, Evanston, IL 60201.

Kibicujmy razem Wisłoce!

 

Foto: UPSL, Wisłoka Chicago

 

 

Wisloka Chicago

W niedzielę Wisłoka rozpoczyna rozgrywki halowe. Startuje Europa Soccer League

Opublikowano

dnia

Autor:

W niedzielę 10 grudnia wystartuje halowa Europa Soccer League rozgrywana na obiektach Soccer City w Palatine. W najwyższej dywizji wystąpią dwa zespoły chicagowskiej Wisłoki. Po raz pierwszy w tych rozgrywkach zadebiutuje nasz nowo powstały młodzieżowy zespół Wisłoka U23.

Swój pierwszy mecz Biało-Zieloni rozegrają o godzinie 2:45PM z włoskim zespołem International SC i będzie to okazja do udowodnienia, że ostatni, nieudany występ w turnieju 3 grudnia, był tylko małym falstartem i wypadkiem przy pracy.

W ostatnią niedzielę, w halowym turnieju uczestniczyło 16 drużyn. Biało-Zieloni w swojej grupie trafili na Lightning SAC, KG Eagles i Czarni Jasło Chicago. Piłkarzy niósł głośny doping licznie zgromadzonej grupy sympatyków, ale mimo to naszemu zespołowi nie udało się jednak awansować do dalszej fazy turnieju.

Młodsi koledzy z drużyny Wisłoka U23 zmierzą się w swoim debiucie z dobrze nam znanym z występów w lidze UPSL zespołem Berber City, o godzinie 4:15PM.

Mecze odbędą się na obiektach Soccer City w Palatine, przy 545 S Consumers Ave., Palatine, Illinois 60074.

Zapraszamy Wszystkich Sympatyków Wisłoki Chicago!

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Falstart w turnieju w Palatine. Wisłoce nie udało się awansować

Opublikowano

dnia

Autor:

W niedzielę, 3 grudnia, Wisłoka Chicago wzięła udział w halowym turnieju rozgrywanym na obiektach Soccer City w Palatine przed sezonowym Europa Soccer League Chicago. Zespołowi nie udało się awansować do dalszej fazy turnieju.

W halowym turnieju, rozegranym 3 grudnia, uczestniczyło 16 drużyn. Biało-Zieloni w swojej grupie trafili na Lightning SAC, KG Eagles i Czarni Jasło Chicago. Piłkarzy niósł głośny doping licznie zgromadzonej grupy sympatyków, ale mimo to naszemu zespołowi nie udało się jednak awansować do dalszej fazy turnieju.

A już 10 grudnia zaplanowany jest pierwszy mecz ligowy, który będzie okazją do udowodnienia, że ostatni turniej to tylko mały falstart i wypadek przy pracy. Wisłoka Chicago będzie starała się zrehabilitować.

Biało-Zieloni wystąpią w rozgrywkach halowych Europa League po raz pierwszy z nowo powstałą drużyną młodzieżową Wisłoka U23. Oba zespoły wystąpią na sztucznej nawierzchni w najwyższej Major Division. Nowa drużyna wystąpi również na wiosnę w lokalnej lidze Premier Soccer League of Chicagoland.

Wyniki Wisłoki w turnieju 6 grudnia:

Wisłoka Chicago vs KG Eagles 3:0 (Fehrat Atilla-2, Grzegorz Czarniecki)
Wisłoka Chicago vs Lightning SAC 0:2
Wisłoka Chicago vs Czarni Jasło Chicago 2:2 (Fehrat Atilla, Adrian Ortiz)

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

 

Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Wisłoka Chicago zagra w halowym turnieju w tą niedzielę i liczy na swoich kibiców

Opublikowano

dnia

Autor:

W najbliższą niedzielę, 3 grudnia, Biało Zieloni wezmą udział w halowym turnieju rozgrywanym na obiektach Soccer City w Palatine przed sezonowym Europa Soccer League Chicago.

Piłkarze Wisłoki Chicago dbają o formę zimą i nie przestają trenować, choć robią to teraz na hali. W tą niedzielę nasza drużyna weźmie udział w turnieju organizowanym na obiektach Soccer City w Palatine, przy 545 S Consumers Ave., Palatine, Illinois 60074.

Do rywalizacji przystąpi 16 zespołów. Przeciwnikami Wisłoki w grupie B będą Czarni Jasło Chicago, Lightning SAC oraz KG Eagles. Do ćwierćfinałów awansują dwa najlepsze zespoły z czterech rozlosowanych grup.

Pierwsze spotkanie rozpoczyna się o godzinie 12.15 PM.

Biało-Zieloni przygotowują się do rozgrywek halowych Europa League – pierwszy mecz zaplanowany jest na 10 grudnia. W lidze po raz pierwszy wystąpi nowo powstała drużyna młodzieżowa Wisłoka U23.

Oba zespoły wystąpią na sztucznej nawierzchni w najwyższej Major Division. Nowa drużyna wystąpi również na wiosnę w lokalnej lidze Premier Soccer League of Chicagoland.

Serdecznie Zapraszamy wszystkich sympatyków chicagowskiej Wisłoki!!!

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej
Reklama
Reklama

Facebook Florida

Facebook Chicago

Reklama

Kalendarz

wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Popularne w tym miesiącu