Połącz się z nami

Wisloka Chicago

Nareszcie zwycięstwo! Wisłoka Chicago zmiażdżyła w sobotę drużynę Sueno FC 4:0

Opublikowano

dnia

Po wcześniejszych dwóch porażkach ligowych Wisłoka Chicago nareszcie stanęła na wysokości zadania pokonując w meczu domowym w Bensenville drużynę Sueno FC aż 4:0. Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli w sobotni wieczór: Łukasz Sulka – dwie, Dawid Nowicki i Patryk Szatko.

Sobotnie spotkanie w Bensenville miało uroczysta oprawę. Swoją obecnością po raz kolejny mecz uświetniły: Królowa Parady 3 Maja – Marianna Mosz, Pierwsza Dama – Carolina Woźniczka, oraz Miss Photo Parady – Claudia Walkosz. Pojawił się również gość specjalny Bohaterski Mis Wojtek, który sprawił radość najmłodszym sympatykom Biało-Zielonych.

W przerwie spotkania odbył się konkurs rzutów karnych dla wylosowanych osób z publiczności z upominkami od sponsorów drużyny: KD Market i Euro Liquor .

 

Po meczu działacze Wisłoki zorganizowali już po raz ostatni w tym roku grillowanie na pobliskim parkingu. Królowały na nim przysmaki od partnerów klubu. Dla widzów dostarczona była również pizza od nowego partnera drużyny – włoskiej restauracji Mamma Maria’s Pizzeria & Ristorante.

Wysokie zwycięstwo nad drużyną Sueno FC z Joliet spowodowało przesunięcie Wisłoki Chicago  na 4. miejsce tabeli dywizji Midwest Central ligi UPSL.

Wisłoka Chicago wystąpiła w składzie: 1. Krystian Sroka. 3. Arkadiusz Wódkiewicz, 25. Dawid Rawicki, 26. Dawid Nowicki, 13. Parker Gawne, 5. Adrian Ortiz, 24. Konrad Różański, 7. Mateusz Ślęczka, 9. Patryk Szatko, 10. Grzegorz Czarniecki, 23. Łukasz Sulka.

Rezerwa drużyny: 31. Konrad Dziedzic, 4. Paweł Wilissowski, 12. Nathan Solarski, 14. Kevin Kapica, 16. Michael Marchiona, 27. Aaron Faynik, 29. Konrad Ślęczka, 76. Krystian Suski.

Trener: Sławomir Borek

Kolejny mecz Biało-Zieloni rozegrają 24 września w Waukegan z miejscowym Lake FC.

Serdecznie Zapraszamy!

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

Wisloka Chicago

Wisłoka przegrała półfinał fazy play offs. Koniec rozgrywek w lidze UPSL w tym roku

Opublikowano

dnia

Autor:

Pomimo pełnego zaangażowania i walki do ostatniej minuty Wisłoka Chicago przegrała z drużyną Black Cat FC w półfinale fazy play offs dywizji Midwest Central. Tym samym nie udało się Biało Zielonym awansować do finału play offs ligi UPSL.

W niedzielę Biało-Zieloni toczyli wyrównany pojedynek przez całe emocjonujące spotkanie w Bensenville. Podopieczni trenera Wojciecha Piotrowskiego zostawili na boisku serce i zdrowie, walcząc do samego końca o korzystny rezultat.

Wisłoka dziękuje swoim niezawodnym sympatykom za wsparcie na trybunach.

Biało-Zieloni wystąpili w składzie: Dziedzic, Rzadkosz, Przytula, Głodź, Urueta, Szaflarski, Czarniecki, Piechota, K. Różański, E. Różański, Sulka. Rezerwa: Sarata, Dizdarevic, Majocha, Ortiz, Mrklaj, Nowicki, Bryljak, Melnyk.

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Jest wygrana! Wisłoka Chicago awansowała do półfinału fazy play offs

Opublikowano

dnia

Autor:

W piątkowy wieczór Biało-Zieloni pokonali zespół TBD FC Madison 2:0 w meczu wyjazdowym, rozegranym na stadionie w Glen Ellyn. Tym samym nasza drużyna awansowała do półfinału play offs dywizji Midwest Central ligi UPSL, który zaplanowano na tą niedzielę w Bensenville.

W spotkaniu ćwierćfinałowym, rozegranym w Halloween, bramki dla Wisłoki zdobył Łukasz Sulka.

Mecz półfinału fazy play offs czeka naszych piłkarzy już w najbliższą niedzielę, 2 listopada, o godzinie 3:30pm w Bensenville. Przeciwnikiem będzie lider tego sezonu, zespół Black Cat, więc nie będzie łatwo.

W sezonie zasadniczym dywizji Midwest Central ligi UPSL, Wisłoka zremisowała z drużyną Black Cat 1:1.

Bilans Wisłoki Chicago na tego sezonu w lidze UPSL to wygrana z drużynami: Villareal Academy 6:0, Round Lake Evolution 1:0, FC Urbana Champaign 5:0, Chicago Strikers 4:3, SC United 3:0 i TBD FC 3:1; remis z Black Cat FC 1:1 i Berber City FC 3:3, oraz przegrana z FC 1974 Libertyville 0:2 i Chicago Nation FC 2:3.

Kibicujemy Biało-Zielonym!

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: DateTheMoment
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

W piątek pierwszy mecz Wisłoki w fazie play-offs. Trzymamy kciuki za Biało-Zielonych!

Opublikowano

dnia

Autor:

Już w ten piątek, 31 października, Wisłoka Chicago zagra w pierwszym meczu fazy play-offs ligi UPSL. Przeciwnikiem Biało – Zielonych będzie zespół TBD FC Madison z Wisconsin.

Wisłoka Chicago rozegrała swój ostatni mecz sezonu zasadniczego United Premier Soccer League właśnie z drużyną TBD FC Madison. Mecz, który odbył się 26 października w Bensenville, a Biało-Zieloni wygrali to spotkanie 3:1.

Jesienny sezon rozgrywek ligi UPSL Wisłoka zakończyła na czwartej pozycji w tabeli wyników. Stawką piątkowego spotkania będzie awans do półfinału play-offs dywizji Midwest Central.

Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Wojciecha Piotrowskiego!

Mecz fazy play-offs ligi UPSL Wisłoka Chicago vs TBD FC Madison:
Piątek, godz. 7:00 PM
College of DuPage, Glen Ellyn
Wstęp wolny!

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej
Reklama

Popularne

Kalendarz

wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Nasz profil na fb

Popularne w tym miesiącu