Połącz się z nami

BIZNES

Jak się pracuje w Tampa Bay? Najlepsi pracodawcy 2022

Opublikowano

dnia

Przedstawiamy 101 najlepszych miejsc pracy w Tampa Bay w 2022 r. Ranking jest oparty na badaniu, które zostało przeprowadzone na prawie 36 000 pracowników z okolicy. Ocenili oni swoje miejsca zatrudnienia.

Gdy weszliśmy w trzeci rok globalnej pandemii, wciąż nie było jasne, jak będzie wyglądać przyszłość naszych miejsc pracy.

Niektóre firmy z Tampa Bay zdecydowały się wrócić do biura, gdy wariant omikronowy zanikał. Inni trwale zmniejszyli przestrzeń biurową, dostosowując się do hybrydowego modelu pracy. A wielu nadal pracuje w domu na pełny etat, w dresach i z psami na kolanach.

Jak wygląda przyszłość pracy w Tampa Bay?

Top Workplaces 2022 może być najbardziej wymownym z dotychczasowych analiz.

REKLAMA REKLAMA

Każdego roku Tampa Bay Times przeprowadza ankiety wśród pracodawców w regionie, aby dowiedzieć się, jak to jest pracować w różnych branżach i w wielu firmach, aby stworzyć coroczny ranking.

W tym roku prawie 36 000 pracowników z okolic Tampa Bay wzięło udział w ocenie swoich miejsc prowadzenia działalności. Z ich ankiet wybrano 101 pracodawców jako Top Workplaces, w tym 19 firm, które znalazły się na liście po raz pierwszy.

Wyraźnym trendem, który wyróżniał pracodawców w ostatnim czasie, jest elastyczność, z jaką postępowali wobec pracowników w tym trudnym okresie.

PowerChord Inc., firma technologiczna z Petersburga, sprawiła, że ​​praca w biurze w centrum miasta jest tylko opcjonalna dla przyszłych pracowników.

„Pracownicy mogą przychodzić do biura lub pracować w domu. To ich wybór”

— poinformowała Patty Hurst, koordynatorka ds. ludzi i kultury w firmie.

„Niektóre z naszych najlepszych pomysłów rodzą się, gdy spędzamy razem nieformalny czas” — oznajmił Ronald McVety, prezes FACTS Engineering.

Firma planuje rozbudowę swojej powierzchni biurowej, aby sprostać potrzebom swojego rozwoju. „(Jesteśmy) organizacją ludzi o podobnych poglądach, którzy są dumni i są właścicielami firmy, która na pierwszym miejscu stawia członków zespołu i ich rodziny”.

Ogólnie rzecz biorąc, pracownicy wyrażają więcej pozytywnych odczuć na temat swoich miejsc pracy w 2022 r. w porównaniu z rokiem ubiegłym.

„Nasza retencja, a także nasze zatrudnianie były naprawdę najlepsze, jakie kiedykolwiek były w ciągu 23 lat naszej działalności” – poinformowała Angie Missonis, wiceprezes ds. zasobów ludzkich w PostcardMania, agencji marketingowej w Clearwater.

„Nasz dział HR zdołał utrzymać firmę na bieżąco z wymaganiami kadrowymi i utrzymać nas w rozwoju”.

Jednak wielu respondentów zauważyło, że stoją przed nami wyzwania. Koszty mieszkania w Tampa Bay gwałtownie rosną, co utrudnia rekrutację, bo nowych pracowników nie stać się na życie tutaj.

Niektóre sektory w regionie, w tym technologia, rozwinęły się w ogromnym tempie, co oznacza, że ​​konkurencja jest większa niż kiedykolwiek. Problemy z łańcuchem dostaw i rosnące koszty inflacji skłoniły niektóre firmy do kreatywności.

Niektóre z 101 najlepszych miejsc pracy w Tampa Bay w 2022 roku.

Firmy do 150 pracowników:

 1. Precision Garage Door of Tampa Bay
  Sektor: Naprawa domu, Pracownicy: 85, Lata w rankingu: 4
 2. The HOTH
  Sektor: Marketing, Pracownicy: 69, Lata w rankingu: 2
 3. OWT Global
  Sektor: Rząd, Liczba pracowników: 8, Lata w rankingu: 1
 4. Care Team Inc.
  Sektor: Domowa opieka zdrowotna, Pracownicy: 62, Lata w rankingu: 3
 5. Engel & Völkers
  Sektor: Franczyza nieruchomości, Pracownicy: 6, Lata w rankingu: 4

Firmy 150-499 pracowników:

 1. Pulte Group Sektor: Budowa domów, Pracownicy: 188, Lata w rankingu: 4
 2. Century 21 Beggins Enterprises
  Sektor: Nieruchomości, Liczba pracowników: 391, Lata w rankingu: 13
 3. Smith & Associates Real Estate
  Sektor: Nieruchomości, Pracownicy: 333, Lata w rankingu: 7
 4. Hughes Exterminators Inc.
  Sektor: Zwalczanie szkodników, Pracownicy: 280, Lata w rankingu: 2
 5. Healthesystems
  Sektor: Zarządzanie farmacją i świadczeniami dodatkowymi, Pracownicy: 258, Lata w rankingu: 8

Firmy zatrudniające ponad 500 pracowników:

 1. KnowBe4 Inc.
  Sektor: Szkolenie w zakresie świadomości bezpieczeństwa, Pracownicy: 1034, Lata w rankingu: 7
 2. Progressive Insurance
  Sektor: Ubezpieczenia, Pracownicy: 5455, Lata w rankingu: 13
 3. Grow Financial Federal Credit Union
  Sektor: Usługi finansowe i ubezpieczenia – Credit Union, Pracownicy: 553, Lata w rankingu: 11
 4. Baldwin Risk Partners
  Sektor: Ubezpieczenia i zarządzanie ryzykiem, Pracownicy: 507, Lata w rankingu: 10
 5. Kforce Inc
  Sektor: Usługi kadrowe, Pracownicy: 633, Lata w rankingu: 6

 

 

 

Źródło: tampabay
Foto: You Tube, istock/Rawpixel

 

 

 

REKLAMA REKLAMA

News USA

100 dolarów za kurs powietrzną taksówką United Airlines. Coraz bliższa przyszłość

Opublikowano

dnia

Autor:

Małe samoloty pionowego startu i lądowania są niecierpliwie oczekiwanym rozwiązaniem dla szybkiego przemieszczania się w terenie zabudowanym. Ruch na drogach, zwłaszcza w zatłoczonych miastach, często może stać się nie do zniesienia i utrudniać życie. Kiedy wsiądziemy do powietrznej taksówki?

Oczekuje się, że rozwiązanie tego problemu przyniosą za kilka lat linie United Airlines, już podejmujące kroki w kierunku przecierania szlaków.

Linia lotnicza z siedzibą w Chicago inwestuje kilka milionów w przyszłość elektrycznych taksówek powietrznych, wierząc, że może to pomóc w zmniejszeniu emisji dwutlenku węgla, gdy samoloty te zastąpią podróże samochodowe.

Firma zainwestowała 15 milionów dolarów, podpisując umowę na zakup 200 tych małych samolotów z opcją na 200 kolejnych i spodziewa się, że w 2026 r. otrzyma pierwszą taksówkę od Eve Air Mobility. Samolot nie dostał jednak jeszcze certyfikatu od organów regulacyjnych.

REKLAMA REKLAMA

Taksówki powietrzne to elektryczne, małe samoloty pionowego startu i lądowania, podobne do helikopterów, idealne szczególnie na krótkie podróże, takie jak transfery na lotnisko.

Prognozowany koszt przelotu na lotnisko wyniesie około 100 do 150 USD na osobę, a każda taksówka może pomieścić czterech pasażerów.

Początkowo taksówki powietrzne będą uruchamiane w miastach o dużym natężeniu ruchu, takich jak Chicago i Nowy Jork. Jeśli wejdą na rynek zdecydowanie zmienią krajobraz miejskiego, codziennego transportu.

Zobacz taksówki na eveairmobility.com.

 

 

Źródło: traveler365
Foto: You Tube, Eve Air Mobility

REKLAMA REKLAMA
Czytaj dalej

News Chicago

Fuzja przedsiębiorstw kolejowych o wartości 31 mld dolarów znacznie zwiększy ruch kolejowy w Chicago

Opublikowano

dnia

Autor:

Kontrowersyjna fuzja Canadian Pacific Railway i Kansas City Southern o wartości 31 miliardów dolarów niepokoi ustawodawców w Illinois. Senator stanu Dick Durbin był we wtorek w Schaumburgu, wypowiadając się na temat propozycji.

Połączenie przewoźników może dodać do 14 pociągów towarowych dziennie do linii Metra Milwaukee, która biegnie z Elgin do Bensenville.

Planowana umowa jest w trakcie przeglądu przez amerykańską Surface Transportation Board.

Przeciwnicy wyrazili obawy dotyczące zanieczyszczenia hałasem i wpływem na środowisko.

Mówią też, że bardzo długie pociągi będą blokować ruch i blokować przejazdy.

REKLAMA REKLAMA

Durbin powiedział, że istnieją obawy, w jaki sposób kursowanie tak wielu nowych pociągów zwiększy ruch kolejowy i jak wpłynie na różne dzielnice. Choć nie jest przeciwny fuzji, uważa, że należy przeprowadzić więcej badań jej wpływu.

„Chcemy zobaczyć oświadczenie, które naprawdę dociera do obszaru Chicagoland i mierzy wpływ na życie w tym obszarze. I tak naprawdę nie mówimy, że nie można przeprowadzić tej fuzji.”– powiedział Durbin.

„​​Możliwe, że budowa niektórych obiektów kolejowych na zachód od obszar metropolitalny rozwiąże problemy. Jesteśmy gotowi do współpracy z Canadian Pacyfic i innymi liniami kolejowymi, aby to zrobić”.

Jeśli fuzja się uda, linia kolejowa bezpośrednio połączy Kanadę z Meksykiem.

 

 

Źródło: fox32
Foto: You Tube

REKLAMA REKLAMA
Czytaj dalej

News Chicago

Dwa sklepy Macy’s w jednym miejscu. Firma testuje nowy pomysł w Evergreen Plaza

Opublikowano

dnia

Autor:

Macy’s testuje nowy format na południowym przedmieściu Evergreen Park: podwójny sklep, który obejmuje koncept off-price, Macy’s Backstage i małoformatowy Market by Macy’s. W piątek oficjalne otwarcie.

Sklep, znajdujący się przy 9700 S. Western Ave. w Evergreen Plaza, został otwarty w zeszłym tygodniu i będzie miał oficjalne, wielkie otwarcie w piątek.

Marc Mastronardi, dyrektor ds. sklepów firmy, będzie obserwował wyniki sklepu, a następnie zdecyduje, czy kontynuować łączenie Backstage i Market w dodatkowych lokalizacjach. W najbliższym czasie nie będą wprowadzane żadne dodatkowe sklepy dwuformatowe.

Na łącznej powierzchni ponad 70 000 stóp kwadratowych sklepy w Evergreen Plaza są mniejsze niż typowe sklepy Macy’s i są częścią rosnącej inwestycji sprzedawcy w lokalizacje poza tradycyjnymi centrami handlowymi.

REKLAMA REKLAMA

Firma ogłosiła tego lata, że ​​otworzy lokalizacje Market by Macy poza centrami handlowymi w Georgii i Missouri, a także w Evergreen Park. Sklep w Missouri, gdy zostanie otwarty w listopadzie, zastąpi pełnowymiarowy sklep Macy’s w pobliżu, który ma zostać zamknięty.

Wielkie domy towarowe i detaliści w centrach handlowych walczyli o utrzymanie przez ostatnią dekadę, a pandemia także im nie pomogła.

W styczniu 2021 roku Macy’s ogłosił, że zamyka swój sklep w centrum Water Tower Place, pozostawiając lokal o wielkości ponad 300 000 stóp kwadratowych.

W zeszłym roku firma zamknęła siedem sklepów w centrach handlowych i nie otworzyła żadnego, natomiast zmierza do otwarcia ośmiu sklepów Market by Macy’s poza centrami handlowymi do końca jesieni.

Chociaż Macy’s opisuje koncepcję Evergreen Plaza jako swój pierwszy sklep dwuformatowy, już wcześniej realizowała koncepcje typu „sklep w sklepie”.

Firma posiada lokalizacje Backstage w ponad 300 swoich centrach handlowych w całym kraju. P raz pierwszy wprowadziła koncepcję Backstage do obszaru Chicago w 2018 roku. Obecnie w okolicy jest ich łącznie dziewięć.

Firma otwiera także sklepy Toys R Us w swoich lokalizacjach detalicznych w USA. Toys R Us w State Street ma zostać otwarty w tym miesiącu.

Market by Macy’s ma mniej, bardziej wyselekcjonowanych ofert niż pełnowymiarowy Macy’s, tańsza koncepcja Backstage jest przeznaczona dla konsumentów o niższych dochodach.

Macy’s zatrudnił ponad 60 osób do pracy w sklepie Evergreen Plaza, a  planuje zatrudnić jeszcze około 20 dodatkowych pracowników sezonowych, przed sezonem świątecznym.

 

 

Źródło: chicagotribune
Foto: You Tube, istock/jetcityimage

REKLAMA REKLAMA
Czytaj dalej
REKLAMA REKLAMA

Facebook Florida

Facebook Chicago

Reklama

Kalendarz 2021

marzec 2022
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Popularne w tym miesiącu