Połącz się z nami

Wisloka Chicago

Deszcz przeszkodził piłkarzom. Mecz Wisłoki został przesunięty

Opublikowano

dnia

Spotkanie wyjazdowe ligi UPSL Midwest Central Berber City FC – Wisłoka Chicago zostało przerwane po 35 minutach, przy stanie bramkowym 0:0, z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne. Mecz zostanie dokończony w najbliższym tygodniu w trybie pilnym przed zbliżającą się fazą play-offs.

Bilans Wisłoki Chicago w kończących się już jesiennych rozgrywkach ligi UPSL to wygrana z drużynami: Villareal Academy 6:0, Round Lake Evolution 1:0, FC Urbana Champaign 5:0, Chicago Strikers 4:3 i SC United 3:0; remis z Black Cat FC 1:1, oraz przegrana z FC 1974 Libertyville 0:2 i Chicago Nation FC 2:3.

Na dwa mecze przed zakończeniem rozgrywek Biało-Zieloni zajmują trzecie miejsce w tabeli wyników ligi UPSL, a ich rywal – miejsce piąte. Wisłoka Chicago wiele razy grała z zespołem Berber City a bilans tych spotkań był różny: od wygranej poprzez remis po porażkę.

Tymczasem zespół Chicago Nation – aktualny lider tego sezonu – w sobotę rozegrał ostatni mecz serii, odnosząc kolejne zwycięstwo.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: DateTheMoment

Wisloka Chicago

Wisłoka Chicago zaprasza na niedzielne mecze Europa Soccer League w Palatine

Opublikowano

dnia

Autor:

Przed nami kolejne mecze w halowych rozgrywkach Europa Soccer League rozgrywanych w Soccer City w Palatine. Pierwsza drużyna Biało-Zielonych po dwóch zwycięstwach w nowym roku, które odniosła z Wisłą Chicago i FC Sockers Blue, będzie chciała podtrzymać dobrą passę.

Pierwszy zespół Wisłoki, grający w Major Division, zmierzy się z drużyną Schwaben FC o godzinie 1.45PM. Natomiast młodzieżowa drużyna Biało-Zielonych występująca w First Division zagra przeciwko klubowi FC Dynamo o godzinie 3.15PM.

Zespoły Wisłoki Chicago zajmują obecnie następujące miejsca w swoich dywizjach:

Nabór do zespołu Wisłoka U21

Biało-Zielony klub ogłasza nabór uzupełniający do drużyny Wisłoka Chicago U21. Poszukiwani są utalentowani zawodnicy, którzy chcą reprezentować Wisłokę w rozgrywkach UPSL Division 1.

Drużyna młodzieżowa to projekt perspektywiczny, z którym działacze Wisłoki wiążą duże nadzieje. Celem klubu jest inwestowanie w młodych piłkarzy — możliwość treningów z szeroką kadrą pierwszego zespołu oraz ogrywania się.

Działacze stawiają przede wszystkim na zawodników ambitnych, poukładanych i świadomych celu, którzy chcą rozwijać się piłkarsko i mentalnie. Ubiegły sezon pokazał, że młodzież dobrze sobie radziła — wielu zawodników z powodzeniem zadebiutowało w pierwszej drużynie w meczach UPSL Premier Division Midwest Central.

wisłoka U21

Rozgrywki UPSL Division 1 są szeroko obserwowane przez trenerów, skautów i programy uniwersyteckie.

Chętni proszeni są o skontaktowanie się na adres mailowy: kswislokachicago@gmail.com

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, Europa Soccer League
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Niedziela przyniosła zwycięstwo Wisłoki w rozgrywkach halowych w Palatine

Opublikowano

dnia

Autor:

Pierwsza drużyna Wisłoki Chicago pokonała drużynę FC Sockers Blue 5:3 w niedzielnym meczu Major Division halowej Europa Soccer League Chicago w Soccer City Palatine.

Bramki strzelili: Olek Melnyk -3, Kikis Avalos i Patryk Knap.

Wisłoka Chicago wystąpiła w składzie: Konrad Dziedzic, Sebastian Sarata, Kalvin Głódź, Maciej Rzadkosz, Patryk Knap, Gabriel Majocha, Michał Piechota, Grzegorz Czarniecki, Alex Wojda, Łukasz Sulka, Olek Melnyk, Kikis Avalos.

Po serii trzech wygranych z rzędu pierwszą porażkę w sezonie odnotowała drużyna U21, ulegając zespołowi FC Jerez 1:2. Mimo niekorzystnego wyniku młody zespół zaprezentował się z dobrej strony.

Rozgrywki Europa Soccer League Chicago są zaplanowane do dnia 8 marca, a mecze odbywają się co niedzielę na obiekcie Soccer City Palatine, przy 545 S Consumers Ave, Palatine, IL 60074.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Przed nami kolejna niedziela halowych meczy Wisłoki Chicago

Opublikowano

dnia

Autor:

Po powrocie do rozgrywek halowych i efektownych zwycięstwach w ubiegłą niedzielę, przed Biało-Zielonymi kolejne mecze halowej Europa Soccer League Chicago na obiektach Soccer City Palatine.

Nasza pierwsza drużyna występująca w najwyższej dywizji Major Division zmierzy się o 11:30 AM z FC Sockers Blue. Natomiast drużyna młodzieżowa biorąca udział w rozgrywkach w First Division zagra o 4:45 PM przeciwko FC Jerez.

Biało-Zielone zespoły zajmują obecnie następujące miejsca w swoich dywizjach:

Rozgrywki Europa Soccer League Chicago są zaplanowane do dnia 8 marca, a mecze odbywają się co niedzielę na obiekcie Soccer City Palatine, przy 545 S Consumers Ave, Palatine, IL 60074.

Kibicujemy Wisłoce Chicago!

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, Europa Soccer League
Czytaj dalej
Reklama

Popularne

Kalendarz

październik 2025
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Nasz profil na fb

Popularne w tym miesiącu