Wisloka Chicago
W niedzielę Wisłoka Chicago zagra w półfinale Pucharu Stanowego. Kibicujemy!

Po emocjonującym finale play-offs i zakończonym sezonie United Premier Soccer League, Biało-Zieloni wracają do walki o kolejne trofeum! Tym razem będzie to mecz półfinałowy Illinois State Cup.
W najbliższą niedzielę o 6:00 PM w Bensenville Wisłoka Chicago zmierzy się z FC Select w półfinale Pucharu Stanowego, broniąc tytułu zdobytego w ubiegłym roku. Mamy wielką nadzieję, że w tym roku także się uda.
Biało-Zielona drużyna, jak zawsze liczy na wsparcie z trybun najlepszych kibiców w Chicago!
A już za tydzień – w niedzielę, 20 lipca, w Schiller Woods (Grove 12) – wyjątkowe wydarzenie sportowo-patriotyczne Wisłoka Chicago Łączy!
W programie między innymi:
- Turniej piłkarski dla dzieci
- Konkursy, zabawy i animacje dla całych rodzin
- Malowanie twarzy i atrakcje dmuchane dla najmłodszych
- Strefa historyczna upamiętniająca 80. rocznicę zakończenia II wojny światowej
- Prezentacja klasycznych pojazdów z czasów PRL w wykonaniu grupy Auta PRL Chicago
- Tradycyjna polska kuchnia
- Występy muzyczne, koncert oraz zabawa taneczna z DJ-em
- Specjalny gość ze świata sportu
Wstęp wolny. Początek wydarzenia o godzinie 10:00 rano.
Organizatorzy zapraszają do udziału całe rodziny – zabierzcie przyjaciół, sąsiadów i bliskich. Bądźmy razem w tym dniu, celebrując wspólnotę, dziedzictwo i radość z bycia częścią polonijnej społeczności!
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Wisloka Chicago
Wygrana na inaugurację sezonu domowych spotkań w Bensenville

W niedzielnym pierwszym meczu domowym nowego sezonu Biało-Zieloni odnieśli cenne zwycięstwo 1:0 nad drużyną Round Lake Evolution. To druga wygrana w jesiennych rozgrywkach ligi United Premier Soccer League, która potwierdza świetne przygotowanie piłkarzy Wisłoki.
Zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry zdobył w niedzielę Adrian Przytuła, po dośrodkowaniu Olka Melnyka. Dopisali kibice i sympatycy polonijnej drużyny.
Kolejny mecz Wisłoki Chicago już w środę o godzinie 8:00 pm. Będzie to spotkanie z zespołem Black Cat FC, z którym rok temu Biało-Zieloni wygrali 1:0. To spotkanie także będzie miało miejsce na obiekcie Redmond Park w Bensenville.
Podsumowując, w rozpoczętych tydzień temu jesiennych rozgrywkach ligi UPSL, Wisłoka wygrała z drużyną z Indiany Villareal Academy 6:0 i zespołem Round Lake Evolution 1:0. Liczymy na kolejne zwycięstwa!
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Wisloka Chicago
Rodzinne święto futbolu! Wisłoka zaprasza na pierwszy domowy mecz sezonu

To będzie wyjątkowa niedziela dla całych rodzin! 24 sierpnia stadion Redmond Complex w Bensenville zamieni się w piłkarską strefę zabawy – Wisłoka Chicago rozegra pierwszy domowy mecz sezonu przeciwko Round Lake Evolution, a na kibiców czeka poczęstunek, atrakcje dla dzieci i niespodzianki od klubu. Nie może Was zabraknąć!
Biało-Zieloni są w świetnych nastrojach po wysokim zwycięstwie pierwszego meczu jesiennych rozgrywek ligi UPSL, który miał miejsce w zeszłą sobotę na wyjeździe w Indianie. Teraz liczą na gorące wsparcie swoich wiernych kibiców, którzy tradycyjnie zapełnią trybuny w Bensenville.
Atrakcje dnia meczowego to m.in. konkursy rzutów karnych dla publiczności oraz tradycyjny grill z przysmakami od KD Market i napojami od Euro Liquor.
Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych – dla dzieci przygotowano malowanie twarzy, watę cukrową oraz spotkanie z klubową maskotką Gryffi.
Mecz Wisłoki Chicago z zespołem Round Lake Evolution odbędzie się 24 sierpnia, o godzinie 5.00PM, na Redmond Complex, przy 700 John St, Bensenville. Wstęp wolny.
Wisłoka Chicago zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli wyników Dywizji Midwest Central United Premier Soccer League.
Niedzielne wydarzenie będzie nie tylko sportową rywalizacją, ale i prawdziwym świętem dla całej polonijnej społeczności!
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, UPSL
Wisloka Chicago
Inauguracja piłkarskiego sezonu z Wisłoką w Bensenville już w tą niedzielę

W najbliższą niedzielę, 24 sierpnia o godz. 5:00PM piłkarze Wisłoki Chicago zagrają pierwszy domowy mecz nowego sezonu ligi UPSL. Na stadionie Redmond Complex w Bensenville podejmą drużynę Round Lake Evolution. Dla kibiców i sympatyków nasza drużyna przygotowała atrakcje i niespodzianki!
Biało-Zieloni są w świetnych nastrojach po wysokim zwycięstwie pierwszego meczu jesiennych rozgrywek ligi UPSL, który miał miejsce w zeszłą sobotę na wyjeździe w Indianie. Teraz liczą na gorące wsparcie swoich wiernych kibiców, którzy tradycyjnie zapełnią trybuny w Bensenville.
Atrakcje dnia meczowego:
- konkursy rzutów karnych dla publiczności
- tradycyjny grill z przysmakami od KD Market i Euro Liquor
- malowanie twarzy dla najmłodszych fanów
Mecz Wisłoki Chicago z zespołem Round Lake Evolution odbędzie się 24 sierpnia, o godzinie 5.00PM, na Redmond Complex, przy 700 John St, Bensenville. Wstęp wolny.
Wisłoka Chicago zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli wyników Dywizji Midwest Central United Premier Soccer League.
Niedzielne wydarzenie będzie nie tylko sportową rywalizacją, ale i prawdziwym świętem dla całej polonijnej społeczności!
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, UPSL
-
News USA4 tygodnie temu
Rodzinna wycieczka w Arkansas zamieniła się w horror. Trwa obława na sprawcę brutalnego zabójstwa
-
News Chicago4 tygodnie temu
Tragedia podczas wesela w Schaumburgu. 76-latek zastrzelił synową z powodu rozwodu
-
Polonia Amerykańska4 tygodnie temu
Trwają zapisy na 38. Pieszą Pielgrzymkę Polonii z Chicago do Merrillville!
-
News USA4 tygodnie temu
Szpitale dziecięce wstrzymują operacje zmiany płci po dekrecie Prezydenta Trumpa
-
Polonia Amerykańska2 tygodnie temu
XXXVIII Piesza Polonijna Pielgrzymka Maryjna do Merrillville – RELACJA NA ŻYWO
-
NEWS Florida4 tygodnie temu
Floryda dokonała egzekucji Edwarda Zakrzewskiego osiągając rekord 9 osób straconych
-
News USA4 tygodnie temu
Kamala Harris rezygnuje z ubiegania się o urząd gubernatora Kalifornii
-
Galeria4 tygodnie temu
Legia Warsaw Summer Camp 2025 z Wisłoka Chicago Soccer Academy, 21-25 lipca, Bensenville