Połącz się z nami

Polonia Amerykańska

Muzeum Polskie w Ameryce zaprasza na 45. doroczny Bal Letni

Opublikowano

dnia

Muzeum Polskie w Ameryce świętuje w tym roku 90-lecie swojej działalności. Okazją do celebracji tego jubileuszu będzie 45. doroczny Bal Letni MPA. Bilety w promocyjnej cenie można nabyć do dnia 16 maja.

“Serdecznie zapraszamy Szanownych Państwa w piątek, 13 czerwca 2025 roku na 45. doroczny Bal Letni MPA do O’Hare Tech Center w Schiller Park, Illinois.

Nagrodę Ducha Polskości otrzymują: Krzysztof Matyszczyk oraz Polish American Police Association.

Wyborowe koktajle zostaną podane o godzinie 18:30, kolacja o godzinie 19:30. Wspólnie zatańczymy przy dźwiękach Orkiestry Antoniego Kawałkowskiego.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w cichej aukcji. Udział w balu jest przede wszystkim okazją, aby zostać mecenasem Muzeum i wesprzeć fundusz generalny MPA.

Bilety w cenie 200 lub 1875 $ za dziesięcioosobowy stolik do 16 maja 2025. Bilety w cenie 225 lub 2,100 $ za dziesięcioosobowy stolik po 16 maja 2025. Część opłaty za bilet jest odliczalna od podatku.

W celu dokonania rezerwacji na bal prosimy dzwonić do Mary Jane Robles pod numer 773-782-2605 lub pisać pod adres Mary-Jane-Robles@PRCUA.org do 1 czerwca lub online.”

 

Źródło: informacja własna
Foto: MPA

Polonia Amerykańska

Bal z Gwiazdami słuchowiska NA POLSKIM TRÓJKĄCIE, 13 grudnia. Fot: Piotr Jezioro, Krzysztof Babiracki

Opublikowano

dnia

Autor:

Czytaj dalej

Polonia Amerykańska

Wielkie Kolędowanie 2025, 13 grudnia, Kościół Św. Ferdynanda. Fot. Ulala Productions

Opublikowano

dnia

Autor:

Czytaj dalej

Polonia Amerykańska

Sounds of Christmas 2025: Natalia Kawalec zaprasza na nastrojowy koncert kolęd 20 grudnia

Opublikowano

dnia

Autor:

Natalia Kawalec zaprasza na coroczny wieczór z kolędami w Art Gallery Kafe, który odbędzie się w sobotę, 20 grudnia o godzinie 7:30PM. Świąteczne spotkanie w wyjątkowej atmosferze będzie okazją do wspólnego pielęgnowania polskich tradycji.

“W tym roku razem ze mną na scenie dołączą do mnie utalentowani muzycy i specjalni goście, więc zapowiada się wyjątkowy wieczór! Zaśpiewam Wasze ulubione polskie kolędy, pastorałki a także amerykańskie świąteczne piosenki.

Kto pamięta jaką piękna orkiestrę stworzyliśmy wspólnie rok temu? Tym razem też będą niespodzianki, zabierzcie rodziny, przyjaciół znajomych i stwórzmy razem niezapomniany świąteczny wieczór – info jest na plakacie! Nie mogę się doczekać, do zobaczenia!”

Art Gallery Kafe znajduje się przy 127 E Front St, Wood Dale, IL, United States, Illinois. Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 630-523-3536. Wstęp kosztuje 25 dolarów. Drzwi będą otwarte od godziny 7.00PM.

 

Foto: Art Gallery Kafe

 

Czytaj dalej
Reklama

Popularne

Kalendarz

Nasz profil na fb

Popularne w tym miesiącu