Wisloka Chicago
Wisłoka Chicago wraca do treningów przed wiosennym sezonem rozgrywek

Biało-Zieloni rozpoczynają intensywne przygotowania do nowego sezonu ligi międzystanowej United Premier Soccer League. W rozgrywkach tych Wisłoka Chicago wystąpi jako jedyny reprezentant polonijnej piłki nożnej.
Już od lutego odbywają się zajęcia motoryczne i siłowe dla piłkarzy prowadzone przez instruktora Michała Olasia w Champions Factory Boxing Gym. Dzięki uprzejmości właściciela sali, byłego mistrza świata IBO w boksie, Andrzeja Fonfary, zawodnicy mają bardzo dobre warunki do przygotowań.
Natomiast w przyszłym tygodniu rozpoczyna się już intensywny okres przygotowawczy do wiosennego sezonu i odbędą się treningi na zewnątrz.
Pierwszy mecz kontrolny zaplanowano na 22 marca. Rywalem chicagowskiej Wisłoki będzie zespół Chicago Nation. Pierwsza drużyna rozegra również mecze kontrolne z Chicago House AC oraz Edgewater Castle. W lidze UPSL Division 1 oraz w lidze Premier Soccer League of Chicagoland zadebiutuje drużyna U21 Wisłoki Chicago.
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Wisloka Chicago
Wisłoka pokazała ambicje i charakter – wygrała z Chicago Nation!

W niezwykle emocjonującym spotkaniu rozegranym w sobotni wieczór w Wheaton, piłkarze Wisłoki Chicago odnieśli cenne zwycięstwo, pokonując w lidze United Premier Soccer League najlepszą dotąd ekipę, Chicago Nation, wynikiem 1:0.
Decydującą bramkę dla Biało-Zielonych zdobył Patryk Knap.
Wisłoka Chicago wystąpiła w składzie: Konrad Dziedzic, Kalvin Glodz, Maciej Rzadkosz, Michał Szaflarski, Gabriel Majocha, Ifet Mrkajl, Dawid Przytuła, Jasminko Dizdarevic, Parker Gawne, Olek Melnyk, Patryk Knap. Rezerwa: Dominik Pietuch, Łukasz Sulka, Michał Piechota, M. Sanchez, Dawid Rawicki, Ilia Vasylienko, Cardenas. Trener: Wojciech Piotrowski.
Tym samym Biało-Zieloni zaliczyli trzecie zwycięstwo w wiosennych rozgrywkach ligi UPSL. Wcześniej nasi piłkarze pokonali 4:0 zespół Bavarian United w czasie meczu wyjazdowego w Milwaukee, oraz drużynę Chicago Strikers 3:2 w meczu domowym.
Kolejny mecz Wisłoka Chicago zagra 4 maja z zespołem United SC, na stadionie w Bensenville.
Zródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Wisloka Chicago
Mecz na szczycie ligi UPSL już w tą sobotę. Kibicujemy Wisłoce Chicago!

W sobotę 26 kwietnia, w lidze UPSL zmierzą dwa najlepsze jak do tej pory zespoły sezonu zasadniczego: Wisłoka Chicago i Chicago Nation. Będzie to mecz wyjazdowy i zostanie rozegrany w Glen Ellyn, na obiekcie College of DuPage.
Emocjonujący pojedynek dwój najlepszych drużyn Ligi UPSL dywizji Midwest Central rozpocznie się o godzinie 6:45 pm. Biało-Zielony klub liczy, że wsparcie kibiców doda naszym piłkarzom skrzydeł.
Do tej pory, w nowym sezonie United Premier Soccer League Wisłoka Chicago odniosła dwa zwycięstwa: z Bavarian United 4:0 i z Chicago Strikers 3:2. natomiast klub Chicago Nation rozegrał już cztery mecze i także wszystkie wygrał.
W tabeli Dywizji Midwest Central Chicago Nation FC zajmuje pierwsze miejsce, a Biało-Zieloni trzecie. Nie jest to jednak sytuacja porównywalna jeśli chodzi o punkty, skoro Wisłoka Chicago jest dopiero po dwóch rozegranych spotkaniach.
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Wisloka Chicago
Wisłoka Chicago wygrała pierwszy mecz domowy nowego sezonu ligi UPSL

W Wielką Sobotę, przy gorącym dopingu i licznej obecności kibiców na trybunach Redmond Complex, piłkarze Wisłoki Chicago odnieśli cenne zwycięstwo nad zespołem Chicago Strikers 3:2!
Mecz dostarczył wielu emocji i zwrotów akcji, a walka trwała do ostatniego gwizdka sędziego. Biało-Zieloni pokazali ogromny charakter i determinację, zdobywając komplet punktów w pierwszym domowym meczu sezonu United Premier Soccer League.
Bramki dla Biało- Zielonych zdobyli Olek Melnyk -2 i Łukasz Sulka.
Atmosfera na stadionie była wyjątkowa – obecność maskotki klubowej, występy solistek z hymnami, Królowa Parady 3 Maja, vice Miss Beauty Ambassador of Poland a także wielkanocna zabawa dla najmłodszych sprawiły, że całe wydarzenie miało rodzinny i świąteczny charakter.
Biało-Zielony klub dziękuje wszystkim kibicom za niesamowite wsparcie.
Wygrana Z Chicago Strikers toi drugie zwycięstwo Wisłoki Chicago w tym sezonie ligi UPSL. Tydzień temu nasi piłkarze pokonali 4:0 zespół Bavarian United w czasie meczu wyjazdowego w Milwaukee.
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
-
News Chicago3 tygodnie temu
14-letni Jordan Laskowski z St. Charles zginął w wypadku wracając z przerwy wiosennej
-
Polonia Amerykańska4 tygodnie temu
“Mężczyzna Idealny”: Komediowy poradnik dla panów Teatru Scena Polonia w ten weekend
-
Kościół4 tygodnie temu
“Misterium Męki Pańskiej” zobaczymy w ten weekend w Lombard i Milwaukee
-
GOŚCIE BUDZIK MORNING SHOW2 tygodnie temu
“Siła Wiary III”: Zobaczcie jak miłość zwyciężyła chorobę. Premiera w niedzielę
-
Polonia Amerykańska2 tygodnie temu
Nie żyje Anna Zalińska, wieloletnia członkini i działaczka ZPPA. Miała 68 lat
-
GOŚCIE BUDZIK MORNING SHOW4 tygodnie temu
Jubileusz 50-lecia zespołu Wici uczczą wyjątkowe koncerty i wspaniały bankiet
-
GOŚCIE BUDZIK MORNING SHOW4 tygodnie temu
Film “Siła Wiary III” Agnieszki Topolskiej głęboko poruszy nasze serca już 13 kwietnia
-
Kościół2 tygodnie temu
To ostatnie dni by zobaczyć niezwykłe “Misterium Męki Pańskiej” przed Wielkanocą