Wisloka Chicago
Wisłoka Chicago over30 rozgromiła zespół Lightning SC 6:0
W piątkowy wieczór, w meczu halowej ligi over30, rozgrywanej na obiektach Soccer City w Palatine, Wisłoka Chicago odniosła kolejne, szóste już zwycięstwo. Biało-Zieloni pewnie pokonali drużynę SC Lightning 6:0.
Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli: Adrian Ortiz, Isaac Sutton, Miguel Sanchez, Łukasz Paśko, Dawid Rawicki i Dawid Nowicki.
Wisłoka Chicago zagrała w składzie: Dominik Pietuch (C), Stanyk Kandra, Dawid Nowicki, Dawid Rawicki, Łukasz Paśko, Ilia Vasylienko, Isaac Sutton, Miguel Sanchez, Maciej Szczepiński, Wiesław Raś, Brahadon Ramirez, Adrian Ortiz.
Rozgrywki halowej ligi over30, które rozpoczęły się 6 grudnia, przyniosły Wisłoce do tej sześć zwycięstw; z Connection SC 6:0, Jagiellonią Chicago 6:3, zespołem Levski Chicago 5:3, drużyną International 7:2, SC Connection 10:4 i Lightning SC 6:0, oraz trzy porażki; z Lightning SC 5:7, Stunners 0:2 i z Wisłą Chicago 4:5.
Kolejne zespoły Biało-Zielonych zagrają w niedzielę, 2 lutego.
Harmonogram spotkań w Soccer City, Palatine:
- o 12:30PM Wisłoka White rozegra mecz z zespołem Schwaben AC.
- o 2:30PM swoje spotkanie w First Division rozegra drużyna Wisłoki U21 z Jahbat FC B.
- o 4:15PM Wisłoka White rozegra kolejne ligowe spotkanie – zaległy mecz 5 kolejki z International SC.
- o 5:00PM Wisłoka Green zmierzy się drużyną United SC.

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Wisloka Chicago
Wisłoka Chicago zaprasza na niedzielne mecze Europa Soccer League w Palatine
Przed nami kolejne mecze w halowych rozgrywkach Europa Soccer League rozgrywanych w Soccer City w Palatine. Pierwsza drużyna Biało-Zielonych po dwóch zwycięstwach w nowym roku, które odniosła z Wisłą Chicago i FC Sockers Blue, będzie chciała podtrzymać dobrą passę.
Pierwszy zespół Wisłoki, grający w Major Division, zmierzy się z drużyną Schwaben FC o godzinie 1.45PM. Natomiast młodzieżowa drużyna Biało-Zielonych występująca w First Division zagra przeciwko klubowi FC Dynamo o godzinie 3.15PM.

Zespoły Wisłoki Chicago zajmują obecnie następujące miejsca w swoich dywizjach:


Nabór do zespołu Wisłoka U21
Biało-Zielony klub ogłasza nabór uzupełniający do drużyny Wisłoka Chicago U21. Poszukiwani są utalentowani zawodnicy, którzy chcą reprezentować Wisłokę w rozgrywkach UPSL Division 1.
Drużyna młodzieżowa to projekt perspektywiczny, z którym działacze Wisłoki wiążą duże nadzieje. Celem klubu jest inwestowanie w młodych piłkarzy — możliwość treningów z szeroką kadrą pierwszego zespołu oraz ogrywania się.
Działacze stawiają przede wszystkim na zawodników ambitnych, poukładanych i świadomych celu, którzy chcą rozwijać się piłkarsko i mentalnie. Ubiegły sezon pokazał, że młodzież dobrze sobie radziła — wielu zawodników z powodzeniem zadebiutowało w pierwszej drużynie w meczach UPSL Premier Division Midwest Central.

Rozgrywki UPSL Division 1 są szeroko obserwowane przez trenerów, skautów i programy uniwersyteckie.
Chętni proszeni są o skontaktowanie się na adres mailowy: kswislokachicago@gmail.com
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, Europa Soccer League
Wisloka Chicago
Niedziela przyniosła zwycięstwo Wisłoki w rozgrywkach halowych w Palatine
Pierwsza drużyna Wisłoki Chicago pokonała drużynę FC Sockers Blue 5:3 w niedzielnym meczu Major Division halowej Europa Soccer League Chicago w Soccer City Palatine.
Bramki strzelili: Olek Melnyk -3, Kikis Avalos i Patryk Knap.
Wisłoka Chicago wystąpiła w składzie: Konrad Dziedzic, Sebastian Sarata, Kalvin Głódź, Maciej Rzadkosz, Patryk Knap, Gabriel Majocha, Michał Piechota, Grzegorz Czarniecki, Alex Wojda, Łukasz Sulka, Olek Melnyk, Kikis Avalos.
Po serii trzech wygranych z rzędu pierwszą porażkę w sezonie odnotowała drużyna U21, ulegając zespołowi FC Jerez 1:2. Mimo niekorzystnego wyniku młody zespół zaprezentował się z dobrej strony.
Rozgrywki Europa Soccer League Chicago są zaplanowane do dnia 8 marca, a mecze odbywają się co niedzielę na obiekcie Soccer City Palatine, przy 545 S Consumers Ave, Palatine, IL 60074.
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Wisloka Chicago
Przed nami kolejna niedziela halowych meczy Wisłoki Chicago
Po powrocie do rozgrywek halowych i efektownych zwycięstwach w ubiegłą niedzielę, przed Biało-Zielonymi kolejne mecze halowej Europa Soccer League Chicago na obiektach Soccer City Palatine.
Nasza pierwsza drużyna występująca w najwyższej dywizji Major Division zmierzy się o 11:30 AM z FC Sockers Blue. Natomiast drużyna młodzieżowa biorąca udział w rozgrywkach w First Division zagra o 4:45 PM przeciwko FC Jerez.
Biało-Zielone zespoły zajmują obecnie następujące miejsca w swoich dywizjach:


Rozgrywki Europa Soccer League Chicago są zaplanowane do dnia 8 marca, a mecze odbywają się co niedzielę na obiekcie Soccer City Palatine, przy 545 S Consumers Ave, Palatine, IL 60074.
Kibicujemy Wisłoce Chicago!

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, Europa Soccer League
-
Polonia Amerykańska3 tygodnie temuCoraz więcej Polaków opuszcza USA na skutek zaostrzonej polityki imigracyjnej
-
News USA2 tygodnie temuUSA uderzają w Wenezuelę. Dyktator Maduro i jego żona pojmani
-
News USA4 dni temuPełnotłuste mleko wraca do szkolnych stołówek po podpisie Prezydenta Trumpa
-
News USA2 tygodnie temuProtest przeciwko ICE w Minneapolis zakończył się zastrzeleniem kobiety przez agenta
-
News Chicago4 tygodnie temuKevin Niemiec wśród absolwentów St. Viator High School oskarżonych o gwałt na koleżance z klasy
-
News USA3 dni temuTrump grozi użyciem Insurrection Act po kolejnych protestach w Minneapolis
-
News USA3 tygodnie temuAmFest 2025: JD Vance przedstawia wizję „chrześcijańskiej polityki” w USA
-
News Chicago2 tygodnie temuMieszkańcy Chicago zorganizowali protest po zatrzymaniu prezydenta Wenezueli










