Wisloka Chicago
Wisłoka Chicago wygrała! Czy będzie Mistrzem Dywizji Midwest Central?

W sobotnim meczu 10 kolejki półzawodowej United Premer Soccer League, rozegranym w Round Lake, Wisłoka Chicago odniosła pewne zwycięstwo 3:1. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Round Lake Evolution, zajmujący pierwsze miejsce w tabeli Dywizji Midwest Central.
W sobotę bramki dla chicagowskiej Wisłoki zdobyli: Patryk Knap – 2 i Wojciech Wójcik. Biało-Zieloni mają obecnie szansę na ponowne zdobycie mistrzostwa, ale zadecydują o tym wyniki niedzielnych spotkań ligi UPSL.
Wisłoka Chicago wystąpiła w składzie: Dominik Pietuch, Kalvin Glodz, Maciej Rzadkosz, Nazar Baziuk, Michał Szaflarski, Isaac Perez, Konrad Różański, Parker Gawne, Patryk Knap, Adrian Ortiz, Volodymyr Hudyma, Konrad Dziedzic, Wojciech Wójcik. Rezerwa: Jasminko Dizdarevic, Łukasz Sulka, David Szaflarski, Michał Piechota, Dawid Nowicki, Gabriel Majocha, Gio Ortiz. Trener: Wojciech Piotrowski.
W jesiennych rozgrywkach ligi UPSL, Biało-Zieloni wygrali z drużyną z Indiany – Allegiant Hammond 2:1, zespołem United SC, także wynikiem 2:1, klubem Urbana FC, 5:1, Berber City FC, 2:0, Chicago Strikers 8:1 i Round Lake Evolution 3:1.
Wisłoka zremisowała 2:2 z drużynami Diverse City FC i Chicago Nation FC, oraz przegrała z Panathinaikos Chicago 0:8 i Black Cat FC 0:1.
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, DateTheMoment
Wisloka Chicago
Wisłoka Chicago zagra w sobotę w Lamar Hunt U.S. Open Cup

W sobotę, 13 września, Wisłoka Chicago rozegra mecz w ramach pierwszej rundy eliminacyjnej Lamar Hunt U.S. Open Cup. Rywalem zespołu będzie drużyna Chicago Strikers. Spotkanie odbędzie się o godzinie 7:30PM na stadionie College of DuPage.
Wisłoka Chicago jest jedynym klubem polonijnym ze stanu Illinois, który zakwalifikował się do tegorocznych rozgrywek. To już trzeci raz w historii, gdy działacze zgłosili drużynę do tych prestiżowych zawodów. W całym stanie Illinois udział bierze zaledwie sześć zespołów.
Turniej, w którym startuje łącznie 146 drużyn z całych Stanów Zjednoczonych, daje szansę klubom z niższych lig na awans i rywalizację z zespołami z MLS, gdzie grają piłkarze światowego formatu. Udział Wisłoki Chicago w zawodach to nie tylko sportowe wyzwanie, ale również ważna promocja polonijnego futbolu w USA.
Biało-Zielony klub liczy na gorące wsparcie swoich kibiców podczas sobotniego meczu!
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Wisloka Chicago
Biało-Zielona drużyna pewnie zwyciężyła w niedzielnym meczu 5:0

W meczu ligi UPSL rozegranym w niedzielę w Bensenville podopieczni trenera Wojciecha Piotrowskiego bez trudu pokonali zespół FC Urbana Champaign wynikiem 5:0.
Bramki dla Wisłoki Chicago zdobyli: Łukasz Sulka, Kalvin Glodz, Adrian Ortiz, Ilia Vasylienko i Gabriel Majocha .
Wisłoka wystąpiła w składzie: Dziedzic, Nowicki, Rzadkosz, M. Szaflarski, Glodz, Czarniecki, Melnyk, Różański, Sulka, D. Szaflarski, Kielar, Rezerwa: Majocha, Ortiz, Vasylienko, Knap, Przytuła, Zegarski, Urueta.
Dotychczasowy bilans Biało-Zielonych w jesiennych rozgrywkach ligi UPSL, to wygrana z drużyną z Indiany Villareal Academy 6:0, zespołem Round Lake Evolution 1:0 i FC Urbana Champaign 5:0, oraz remis z Black Cat FC 1:1.
Kolejne spotkanie przyniesie nam piłkarskie emocje już za tydzień, 14 września. Przeciwnikiem Wisłoki Chicago będzie drużyna FC 1974 Libertyville. Będzie to mecz wyjazdowy.
Zródło: Wisłoka Chicago
Wisloka Chicago
Kibicujemy Wisłoce Chicago – kolejny mecz w Bensenville już w tą niedzielę

Już w najbliższą niedzielę o 6:00PM Biało-Zieloni rozegrają mecz domowy ligi UPSL przeciwko drużynie Urbana FC. To spotkanie zapowiada się wyjątkowo emocjonująco a nasz doping może zrobić różnicę!
Organizatorzy spotkania w Bensenville, jak zawsze zadbali o pyszny catering dzięki partnerom klubu: KD Market i Euro Liquor – nie zabraknie smakołyków i dobrego klimatu! Przyjdź, zabierz znajomych, stwórzmy razem niesamowitą atmosferę i pokażmy, że Wisłoka ma najwierniejszych kibiców!
Dotychczasowy bilans Biało-Zielonych w jesiennych rozgrywkach ligi UPSL, to wygrana z drużyną z Indiany Villareal Academy 6:0 i zespołem Round Lake Evolution 1:0, oraz remis z Black Cat FC 1:1. Wisłoka Chicago, obrońcy tytułu, zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli wyników jesiennych rozgrywek ligi UPSL.
W czerwcu tego roku Biało-Zieloni pewnie pokonali drużynę Urbana City FC wynikiem 5:2. Niedzielny przeciwnik Biało-Zielonych zajmuje obecnie 9-tą pozycję w tabeli wyników.
Mecz United Premier Soccer League – Midwest Central
Wisłoka Chicago vs Urbana FC:
Miejsce: Redmond Complex, 700 John St, Bensenville
Data: 7 września 2025
Godzina: 6:00PM
Bądźcie z nami! Bo razem gramy o zwycięstwo!
Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, UPSL
-
News USA2 tygodnie temu
Administracja Trumpa grozi odcięciem funduszy za „ideologię gender” w szkołach
-
News Chicago2 tygodnie temu
Molly Borowski z Chicago uciekała przed policją z prędkością 109 mil na godzinę
-
News USA2 tygodnie temu
Sfingował własną śmierć, by uciec do kochanki. 45-latek z Wisconsin odsiedzi 89 dni
-
News USA4 dni temu
Zabójstwo Ukrainki w Charlotte wywołało debatę o bezpieczeństwie publicznym
-
News USA2 tygodnie temu
Niepowtarzalna trasa Lecha Wałęsy – 45 lat Solidarności, 28 miast, jedno przesłanie
-
News USA2 tygodnie temu
Strzelanina w Minneapolis: Dlaczego Robin Westman otworzył/a ogień do dzieci?
-
News Chicago4 tygodnie temu
Silne burze nad Chicago. Wiatr zerwał dach budynku wielorodzinnego w Mount Prospect
-
News USA4 tygodnie temu
Ikona Solidarności i wolności – Lech Wałęsa – spotka się z publicznością w USA i Kanadzie