Połącz się z nami

Polonia Amerykańska

Romanistyka KUL zaprasza na webinar o studiach I stopnia

Opublikowano

dnia

Studia romanistyczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II? Uczelnia zaprasza na spotkanie informacyjne (webinar) w trybie hybrydowym, które odbędzie się we wtorek 23 kwietnia o 18:00 na platformie MS Teams.

Wierzymy, że będzie to ciekawa propozycja dla naszych rodaków, którzy chcieliby ukończyć studia I stopnia w trybie hybrydowym (on-line). Spotkanie informacyjne dotyczyć będzie kryteriów rekrutacji oraz samych studiów na romanistyce.

Pragniemy gorąco podkreślić: żeby studiować romanistykę, można znać język w stopniu bardzo podstawowym.

Przedstawimy program, cele kształcenia, a także perspektywy rozwoju zawodowego po studiach, odpowiemy też na wszelkie pytania i wątpliwości osób zainteresowanych.

Link do spotkania – https://tiny.pl/d9h2x

Więcej informacji w folderze informacyjnym (https://tiny.pl/d9hvq) oraz na stronie internetowej (https://tiny.pl/d9hvm).

Romanistyka KUL

Polonia Amerykańska

Królowe Parady 3 Maja na Wieczorze Wigilijnym ZKP, 7 grudnia, Jolly Inn Banquet Hall

Opublikowano

dnia

Autor:

Czytaj dalej

Polonia Amerykańska

Międzynarodowy Festiwal “Betlejem dla Świata”, 14 grudnia, Sala teatralna Bazyliki Św. Jacka

Opublikowano

dnia

Autor:

Czytaj dalej

Polonia Amerykańska

Spotkanie autorskie z Jagodą Bloch i promocja książki “Magiczny prezent”, Art Gallery Kafe, 14 grudnia

Opublikowano

dnia

Autor:

Czytaj dalej
Reklama

Popularne

Kalendarz

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Nasz profil na fb

Popularne w tym miesiącu