Połącz się z nami

Wisloka Chicago

Wisłoka Chicago zakończyła sezon halowy. 7 kwietnia rusza liga UPSL!

Opublikowano

dnia

Piłkarze Wisłoki Chicago intensywnie przygotowują się do nowego sezonu ligi UPSL, który rozpocznie się 7 kwietnia. W sobotnie popołudnie 16 marca rozegrali mecz kontrolny z Diverse City FC a w niedzielę brali udział w kończącym sezon halowy turnieju play off Europa League.

17 marca w Palatine chicagowska Wisłoka niespodziewanie odpadła z fazy play off po meczu z Lightning SC (3:2), który dotarł do finału. Mimo niepowodzenia w turnieju play off, sezon halowy zakończył się dla drużyny dużym sukcesem.

Wśród 12 zespołów mocno obsadzonej Major Division, Biało-Zieloni zostali Wicemistrzem Europa Soccer League. Podopieczni Wojciecha Piotrowskiego oraz Sławomira Borka odnieśli w halowych rozgrywkach osiem zwycięstw, dwa remisy i tylko jedną porażkę.

Królem strzelców Europa Soccer League został Grzegorz Czarniecki – zdobywca 13 bramek.

Kadra Wisłoki Chicago występująca w halowej Europa Soccer League: 1. KRYSTIAN SROKA, 30. MACIEJ RZADKOSZ, 27. ADAM PRZYTUŁA, 5. GIO ORTIZ, 76. KRYSTIAN SUSKI, 25. DAWID RAWICKI, 4. ADRIAN ORTIZ, 13. PARKER GAWNE, 14. VICTOR LEWICKI, 15. ANES KADIRIC, 29. JULIO TORRES, 7. MATEUSZ ŚLĘCZKA, 8. MICHAŁ PIECHOTA, 10. GRZEGORZ CZARNIECKI, 12. WOJCIECH WÓJCIK, 17. ŁUKASZ SULKA, 18. FERHAT ATILLA, 2O. ŁUKASZ PAŚKO, 28. VEJKO PETKOVIC

Trenerzy: WOJCIECH PIOTROWSKI, SŁAWOMIR BOREK


W niedzielę 7 kwietnia o godzinie 3:00 pm na obiekcie Redmond Complex w Bensenville nastąpi inauguracja nowego sezonu ligi UPSL. Biało Zieloni jako jedyny reprezentant polonijnej piłki w pierwszym meczu zmierzy się z drużyną Round Lake Evolution.

Polonijny klub przygotował sporo nowych atrakcji dla swoich wiernych kibiców. Po meczu odbędzie się wspólne grillowanie gdzie królować będą pyszności z KD Market oraz złocisty trunek od partnera Wisłoki Chicago –  Euro Liquor.

Wcześniej Biało-Zielonych czeka jeszcze spotkanie sparingowe 23 marca z Bavarian Millwauke.

Serdecznie Zapraszamy!

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

Wisloka Chicago

Młodzi piłkarze Wisłoki Chicago zwyciężyli po raz drugi w lidze UPSL

Opublikowano

dnia

Autor:

Młodzieżowy zespół U21, prowadzony przez trenera Michała Hriso, odniósł kolejne zwycięstwo w rozgrywkach UPSL Division 1. W piątkowy wieczór, na boisku w Bensenville pokonał Allegiant Hammond II 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry. Dziś czekają nas dwa kolejne mecze z udziałem Biało-Zielonych.

W piątkowym meczu młodzi piłkarze Wisłoki doprowadzili do remisu w 75 minucie by w doliczonym czasie gry zdobyć bramkę na wagę trzech punktów. Bramki dla Wisłoki zdobyli: Oliver Gromadzki, Bartosz Wojda i Jorge Roman.

Obecnie Biało-Zieloni są więc liderem Dywizji 1 Midwest Central ligi UPSL.

W niedzielę, o 11:00 AM – drużyna Wisłoki Chicago stanie do walki z Hamners Bensenville w rozgrywkach Premier Soccer League of Chicagoland.  

Natomiast podstawowy zespół Wisłoki Chicago wyruszy dziś do miejscowości Sun Praire w stanie Wisconsin, gdzie o godzinie 5:00pm zmierzy się z zespołem TBD FC, w ramach szóstej kolejki meczowej United Premier Soccer League

Nasza drużyna nie poniosła dotąd żadnej porażki i zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli wyników Dywizji Midwest Central North, ponieważ do tej pory rozegrali mniej spotkań niż Chicago Nation FC. Ich przeciwnicy, zespół TBD FC zajmuje aktualnie 5. pozycję.

W tym sezonie ligi UPSL, Wisłoka Chicago odniosła zwycięstwa nad: Bavarian United 4:0, Chicago Strikers 3:2, Chicago Nation 1:0, United SC 3:2 i Villareal Academy 6:0. 

Razem kibicujemy Wisłoce Chicago!

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

 

 

Czytaj dalej

Wisloka Chicago

W niedzielę Wisłoka Chicago zagra wyjazdowe spotkanie ligi UPSL w Wisconsin

Opublikowano

dnia

Autor:

W niedzielę piłkarze Wisłoki Chicago wyruszą do miejscowości Sun Praire w stanie Wisconsin, gdzie o godzinie 5:00pm zmierzą się z zespołem TBD FC, w ramach szóstej kolejki meczowej United Premier Soccer League. Natomiast dzisiaj w Bensenville do walki stanie zespół Wisłoka U21.

Biało-Zieloni, będący w znakomitej formie, celują w podtrzymanie swojej zwycięskiej serii w rozgrywkach UPSL. Nasza drużyna nie poniosła dotąd żadnej porażki i jest obecnie liderem w tabeli wyników Dywizji Midwest Central North. Nasi niedzielni przeciwnicy zajmują aktualnie 4. pozycję.

W tym sezonie ligi UPSL, Wisłoka Chicago odniosła zwycięstwa nad: Bavarian United 4:0, Chicago Strikers 3:2, Chicago Nation 1:0, United SC 3:2 i Villareal Academy 6:0. 

W niedzielę, o 11:00 AM – Wisłoka Chicago  stanie również do walki z Hamners Bensenville w rozgrywkach Premier Soccer League of Chicagoland.  

Natomiast młodzieżowa drużyna Wisłoka U21 zagra już dzisiaj, o 8.30 PM w Bensenville z zespołem Allegiannt FC Hammond. Będzie to drugie spotkanie Dywizji 1 ligi UPSL. Inauguracyjny mecz, który odbył się w zeszłą sobotę przyniósł naszym młodym piłkarzom zwycięstwo 2:0 z drużyną Sueno Nation.

Trzymamy kciuki za kolejne punkty dla obu drużyn Wisłoki!

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Świętujemy Dzień Dziecka z Wisłoką Chicago: Przyjdźcie na piknik rodzinny 1 czerwca!

Opublikowano

dnia

Autor:

W niedzielę 1 czerwca polonijny klub piłkarski zaprasza całe rodziny do wspólnej zabawy z atrakcjami dla młodszych i starszych na pikniku z okazji Dnia Dziecka. Nie może Was na nim zabraknąć – zabierzcie ze sobą znajomych i przybywajcie do “Irving Park & Cumberland”.

Wisłoka Chicago przygotowała całą masę niespodzianek, a podczas pikniku jak zawsze serwowane będzie znakomite jedzenie i napoje od partnerów Biało-Zielonego klubu: KD Market i Euro Liquor.

Organizatorzy gwarantują świetną zabawę dla dzieci w specjalnej strefie gier oraz darmowe bounce house. Natomiast w wir tanecznej zabawy uczestników pikniku poprowadzi DJ Doktor Disco na świetnie przygotowanej scenie z konkretnym nagłośnieniem. Gośćmi specjalnymi będą Kaspi, Kroppa i Milano US.

Podczas pikniku odbędzie się również turniej piłkarski Fakro Cup dla grup U8 i U10. Przeprowadzona będzie też loteria fantowa z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Jednym słowem, będzie się działo!

Miejsce pikniku: Schiller Woods, Irving Park & Cumberland.

Świętujemy Dzień Dziecka z Wisłoką Chicago!

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago

 

 

Czytaj dalej
Reklama

Popularne

Reklama
Reklama

Kalendarz

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Nasz profil na fb

Popularne w tym miesiącu