Połącz się z nami

Wisloka Chicago

Piłkarze Wisłoki intensywnie przygotowują się do arcyważnego spotkania z Round Lake Evolution

Opublikowano

dnia

W najbliższą sobotę Bialo-Zieloni udadzą się na spotkanie wyjazdowe do Round Lake z miejscowym Evolution. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy Wisłoką a Round Lake Evolution F.C. nasza drużyna dwukrotnie pokonała rywala 3:1 oraz 4:2. Wisłoka Chicago musi co najmniej zremisować aby zakwalifikować się do rundy play off.

Mecz ostatniej kolejki sezonu ligi UPSL będzie pojedynkiem o niezwykle wysokiej stawce. Wynik sobotniego pojedynku będzie miał decydujące znaczenie, która z ekip awansuje do dalszej fazy.

Drużyna gospodarzy jest w gorszej sytuacji – aby zagrać w play offs po raz pierwszy w historii swoich występów w lidze UPSL musi pokonać Biało Zielonych. Podopiecznym Wojciecha Piotrowskiego i Sławomira Borka wystarczy w tym spotkaniu remis, aby zagrać po raz trzeci z rzędu w fazie play off.

W lipcowym spotkaniu sparingowym Wisłoka Chicago zremisowała z Round Lake Evolution 2:2. Gole dla Biało-Zielonych strzelili wtedy Wojciech Wójcik i Kacper Maik.

Po rozegraniu 7 meczy Wisłoka ma na koncie trzy wygrane: z Chicago Strikers (2:1), Sueno FC (4:0) i Lake FC (4:1), trzy porażki: z Chicago Nation FC (1:2), Panathinaikos Chicago (0:3) i Berber City FC (2:1) oraz remis z Berber City (2:2).

W tabeli dywizji Midwest Central ligi UPSL, Biało-Zieloni zajmują obecnie czwarte miejsce.

Sobotnie spotkanie zatem zapowiada się bardzo ciekawie. Pojedynek zaplanowano na 4pm, na terenie Round Lake Highschool, przy 800 Panther Blv., Rond Lake Beach, IL 60073.

Wisłoka Chicago jak zawsze liczy na wsparcie i doping swoich fanów i sympatyków!

Zapraszamy na mecz!

Źródło: informacja własna
Foto: Wisłoka Chicago, UPSL

Wisloka Chicago

Wisłoka Chicago odniosła porażki w niedzielnych meczach na hali w Palatine

Opublikowano

dnia

Autor:

wisłoka Chicago

Obydwie drużyny Biało-Zielonych przegrały w niedzielnych spotkaniach halowej Europa Soccer League Chicago. W najbliższą środę naszych piłkarzy czeka pierwszy trening i przygotowania do nowego sezonu ligi UPSL.

W niedzielę, grająca w Major Division podstawowa drużyna Wisłoki Chicago, przegrała z zespołem Czarni Jasło/Chicago 0:2. Natomiast w półfinałach Play Offs, występująca w First Division Wisłoka U21 uległa drużynie Lightning over30 2:4, odpadając z rozgrywek.

8 marca rozegrane zostaną ostatnie spotkania Europa Soccer League Chicago na hali w Palatine. Wisłoka Chicago zmierzy się z zespołem Albanian Stars o godzinie 2.30PM.

Nowy sezon UPSL

Inauguracja nowego sezonu ligi międzystanowej United Premier Soccer League UPSL odbędzie się 28 marca.

Biało-Zieloni dwukrotnie zdobyli mistrzostwo sezonu zasadniczego, potwierdzając swoją silną pozycję na mapie amatorskiego i półprofesjonalnego futbolu w USA. Czeka nas więc kolejny sezon pełen sportowych emocji, wysokich oczekiwań oraz dopingu ze strony wiernych kibiców, którzy tworzą wyjątkową atmosferę meczową.

Już w pierwszej kolejce zaplanowano hitowe starcie: Wisłoka Chicago zmierzy się z utytułowanym zespołem Chicago Nation FC. Drużynę Biało-Zielonych w nowym sezonie poprowadzi Maciej Szczepiński.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej

Wisloka Chicago

W niedzielę kibicujemy Wisłoce Chicago w rozgrywkach halowych

Opublikowano

dnia

Autor:

W najbliższą niedzielę zostanie rozegrana przedostatnia już kolejka meczowych spotkań w halowej Europa Soccer League Chicago. Jak co tydzień, na boisku pojawią się dwie Biało-Zielone drużyny.

W najwyższej Major Division podstawowy zespół chicagowskiej Wisłoki zmierzy się z Czarnymi Jasło/Chicago o godzinie 4:00 pm. Nieco wcześniej, o 2:30 pm, młodzieżowa drużyna powalczy o awans w półfinale play offs First Division z prowadzącym w tabeli zespołem Lightning over30.

Zespoły Wisłoki Chicago zajmują obecnie następujące miejsca w swoich dywizjach:

Rozgrywki Europa Soccer League Chicago są zaplanowane do dnia 8 marca, a mecze odbywają się co niedzielę na obiekcie Soccer City Palatine, przy 545 S Consumers Ave, Palatine, IL 60074.

Zapraszamy na obiekty Soccer City w Palatine!

A już 28 marca czeka nas inauguracja nowego sezonu ligi międzystanowej United Premier Soccer League UPSL.

Biało-Zieloni dwukrotnie zdobyli mistrzostwo sezonu zasadniczego, potwierdzając swoją silną pozycję na mapie amatorskiego i półprofesjonalnego futbolu w USA. Czeka nas więc kolejny sezon pełen sportowych emocji, wysokich oczekiwań oraz dopingu ze strony wiernych kibiców, którzy tworzą wyjątkową atmosferę meczową.

Już w pierwszej kolejce zaplanowano hitowe starcie: Wisłoka Chicago zmierzy się z utytułowanym zespołem Chicago Nation FC. Drużynę Biało-Zielonych w nowym sezonie poprowadzi Maciej Szczepiński.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago, Europa Soccer League

 

Czytaj dalej

Wisloka Chicago

Stefan Zelenović dołącza do Wisłoki Chicago na nowy sezon ligi UPSL

Opublikowano

dnia

Autor:

stefan-zielenovic

Wisłoka Chicago poinformowała o pozyskaniu nowego zawodnika. Do Biało-Zielonej drużyny dołącza Stefan Zelenović, 20-letni ofensywny pomocnik, który wkrótce rozpocznie przygotowania do nadchodzącego sezonu. Młody zawodnik będzie trenował pod wodzą nowego szkoleniowca zespołu, Macieja Szczepińskiego. Transfer wpisuje się w proces budowy kadry na kolejny sezon rozgrywek.

Stefan Zelenović występował dotychczas w lidze UPSL, reprezentując barwy drużyny Round Lake Evolution. W zespole tym należał do wyróżniających się piłkarzy, co potwierdziło jego miejsce w jedenastce sezonu wiosennego 2025 roku UPSL Midwest Central.

Piłkarskie korzenie w Serbii

Kariera zawodnika rozpoczęła się w Serbii, gdzie występował w młodzieżowych drużynach FK Radnički Belgrad. Następnie rywalizował na poziomie serbskiej III ligi jako zawodnik FK Jedinstvo Surčin.

Zelenović postrzegany jest jako dynamiczny, ofensywnie usposobiony pomocnik. Wyróżnia się szybkością, kreatywnością oraz skutecznością w akcjach podbramkowych. Doświadczenie zdobyte zarówno w Europie, jak i na poziomie akademickim w Stanach Zjednoczonych czyni go istotnym wsparciem dla zespołu.

Nowe wyzwania w Biało-Zielonych barwach

Transfer Stefana Zelenovicia to kolejny element przygotowań Wisłoki Chicago do nowego sezonu. Klub wiąże z młodym pomocnikiem nadzieje na dalszy rozwój drużyny oraz ulepszenie formacji ofensywnej.

Inauguracyjny mecz ligi UPSL odbędzie się 28 marca, a Wisłoka zmierzy się w nim z utytułowanym zespołem Chicago Nation FC.

 

Źródło: Wisłoka Chicago
Foto: Wisłoka Chicago
Czytaj dalej

Popularne

Reklama

Kalendarz

październik 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Nasz profil na fb

Popularne w tym miesiącu