Thursday 27th July 2017,
Radio Deon Chicago
NEWS RADIO DEON CHICAGO 1080am

Żołnierz staje przed sądem za pobicie kobiety. Kamery rejestrują zajście w centrum Chicago

Admin 05/18/2017 NEWS CHICAGO
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Młody mężczyzna, który o mało nie znokautował strażniczki przed apartamentowcem w centrum Chicago okazał się żołnierzem amerykańskiej armii z 5-letnim stażem. 23-letni Matthew DeLeon upił się, leżakował półprzytomny przed wejściem do budynku i w końcu wymiotował.

Relacja Sławka Sobczka

Interweniująca 46-letnia Zoa Stigler dwukrotnie ofiarowała pomoc i w końcu próbowała posprzątać po intruzie. Będący po cywilnemu DeLeon w towarzystwie przybyłych żony, siostry i szwagra rzucił w nią butelką z wodą i trafił pięścią w głowę kompletnie zaskoczonej umundurowanej strażniczki. Cała czwórka następnie się oddaliła. Kamery zarejestrowały zajście i sprawa stała się znana po publikacji w mediach.

Mający za sobą 9-miesięczną turę w Afganistanie, a przed sobą służbę na Hawajach żołnierz zgłosił się na policję i stanął przed obliczem sędziego. Na DeLeona zamieszkałego przy 4900 W. Eddy Street wyznaczono kaucję w wysokości 250 tys. dolarów. Jak się okazało, już w 2010 r. był on aresztowany w Kalifornii za jazdę po pijanemu. Pobita kobieta będzie potrzebowała operacji. By jej pomóc mieszkańcy wieżowca zorganizowali akcję na GoFundMe, na koncie jest już 20 tys. dolarów.

Sławek Sobczak
redakcja@radiodeon.com

Foto: Youtube.com
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook