Tuesday 27th June 2017,
Radio Deon Chicago

Wiceprezydent Mike Pence na wielkim marszu za życiem. W Waszyngtonie tłumy

Admin 01/27/2017 NEWS CHICAGO, PRO LIFE
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

W Waszyngtonie rusza Marsz za Życiem. Spodziewanych jest wiele setek tysięcy uczestników. To już styczniowa tradycja od ponad 40 lat. W tym roku skala mobilizacji jest jednak bardzo duża. Po wygranych wyborach prezydenckich, administracja Donalda Trumpa otwarcie popiera i promuje ochronę życia poczętegoMARCH LIFE RALLY.

Do maszerujących przemówi wiceprezydent, Mike Pence, znany ze swoich poglądów pro-life. Będzie to pierwszy raz w historii takich marszy. Przemawiać też będzie wielu innych znamienitych gości.
Sam Donald Trump w swoim pierwszym za prezydentury wywiadzie telewizyjnym dla sieci ABC zarzucił tzw. mediom mainstreamowym, że nieuczciwie relacjonują te zjawiska społeczne, wyraźnie faworyzując ruchy i marsze proaborcyjne.

W tydzień od zaprzysiężenia prezydent podpisał już kilka dekretów wypełniających jego obietnice pro-life z czasu kampanii wyborczej.
Sprawa obrony życia zaważyła na wyniku wyborów i wyraźnie podzieliła społeczeństwo amerykańskie. Tendencja za obroną życia jest jednak wyraźna i rośnie w siłę.

Paweł Kosiński SJ
redakcja@radiodeon.com

Źródło: www.lifenews.com
Foto:  CNS photo/Yuri Gripas, Reuters)

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook