Tuesday 27th June 2017,
Radio Deon Chicago

Żegnaj sklepie, witaj książko! W księgarniach Odeon i Ex Libris trwa wielka wyprzedaż

Admin 05/26/2017 NEWSROOM
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Po trzydziestu trzech latach przestają istnieć dwie kultowe w Chicago księgarnie: Ex Libris i Odeon. Do końca maja trwa więc kiermasz pożegnalny. Tysiące książek czeka na swoich właścicieli. Za historycznie niską cenę można nabyć prawdziwe czytelnicze perły.

Andrzej Frukacz, właściciel księgarni na antenie Radia Deon podkreślał, że oferta, którą aktualnie posiadają księgarnie, już się nie powtórzy. Wyprzedaż książek w cenie 1.99 $ za każdą jest doskonałą okazją dla miłośników lektur. Książki czekają.

„Zaczyna się ostatni weekend wyprzedaży. Książki można kupić w cenie 1.99 $ za dowolnie wybrane tytuły, przy zakupie minimum piętnastu sztuk. Akcja będzie trwała do niedzieli do godziny piątej po południu. Książek nie brakuje, uspakajam wszystkich, którzy o to pytają. Stoły uginają się pod pysznym jadłem intelektualnym”.

Po trzydziestu trzech latach księgarnie znikają z rynku polonijnego. Andrzej Frukacz zapewniał, że Odeon i Ex Libris przez cały ten czas gromadziły ogromny zbiór książek. Każdy, niezależnie od wieku i zainteresowań, będzie mógł więc na wyprzedaży znaleźć coś dla siebie

 „To są naprawdę różne książki. Z najgłębszych zakątków magazynów je wyciągamy. Można będzie znaleźć u nas książki antykwaryczne, często zakupione gdzieś na aukcjach. To są także książki wydawnictw, które dziś już nie istnieją. Można u nas zdobyć naprawdę fantastyczne lektury. Wystarczy tylko wpaść do kięgarni”.

Księgarnie czekają tylko do końca maja

Właściciel księgarni serdecznie zaprasza do skorzystania z niepowtarzalnej oferty. Es Libris i Odeon czekają tylko do końca maja. Z sentymentem mówi o pożegnaiu z czytelnikami

„Wielokrotnie przychodzą do nas osoby, które odwiedzały nas przez trzydzieści lat. Dziś przyprowadzają do nas swoje dzieci. Podkreślam jeszcze raz, że to są kiermasze pożegnalne. Za kilkanaście dni powiemy czytelnikom< Żegnajcie>. Będziemy się spotykali może przy innych okazjach, ale na pewno nie w księgarnich Ex Libris i Odeon”.

Książki można zakupić w sklepach Odeon na północy miasta (5708 W. Belmont Ave) oraz Ex Libris (5040 S. Archer Ave). W dniach powszednich księgarnie czynne są codziennie od godziny 12 w południe do 6 wieczorem, w soboty i niedziele od godziny 11 rano do 5 po południu. Oferta aktualna jest tylko do końca maja.

Marta Kędzior
mkedzior@radiodeon.com

Źródło: inf. własna
Foto: Rafał Muskała, Pixabay.com

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook