Monday 26th June 2017,
Radio Deon Chicago

Są pieniądze na transport Asi Baranowicz. Polka przejdzie rehabilitację w Chicago. Mąż dziękuje za wsparcie

Admin 01/09/2017 NEWSROOM
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Polonii udało się zebrać blisko 35 tysięcy dolarów na pokrycie kosztów transportu i rehabilitacji Asi Baranowicz. Na stoku narciarskim w Kolorado Polka złamała kregosłup. Teraz czeka na transport lotniczy z Denver do Chicago. Jej mąż Mateusz dziękuje za mocne wsparcie.

„Zebraliśmy wystarczająco dużo pieniędzy na transport mojej żony do domu. Wszystkie dodatkowe środki, które udało nam się uzyskać, przeznaczymy na rehabilitację oraz inne wydatki medyczne” – powiedział nam w rozmowie telefonicznej Mateusz Baranowicz. 

borowicz-4Jego żona przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii szpitala w Denver w stanie Kolorado. Jest świadoma. „Asia obecnie przebywa w szpitalu St. Anthony’s Hospital. Każdego dnia czuję się lepiej.” – dodał.

Rodzina chciałaby wrócić do Chicago jak najszybciej „Nie wiemy dokładnie, kiedy wrócimy, ale chcielibyśmy w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc i finansowe wsparcie” – napisał na portalu Gofundme Mateusz Baranowicz. 349182686_cf730aa9bf_b-ten

Młode małżeństwo wybrało się na Nowy Rok do Kolorado na narty. 22-letnia Polka podczas jednego ze zjazdów straciła panowanie nad nartami i uderzyła w drzewo. W dwóch miejscach złamała  kręgosłup. Asia wraz z mężem mieszka na co dzień w Chicago.

Osoby chętne mogą wciąż wpłacać pieniądze na portalu GoFundMe https://www.gofundme.com/tragic-accident-in-colorado lub zadzwonić do Mateusza (773) 574 8408

Rafał Muskała
rmuskala@radiodeon.com

Źródło: inf. własna
Foto: gofundme.com

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook