Thursday 29th June 2017,
Radio Deon Chicago
NEWS RADIO DEON CHICAGO 1080am

Recesja na rynku nieruchomości. Nie bardzo. Beata Bukowski radzi kupować, kupować, kupować

Admin 06/19/2017 O TYM MÓWIMY
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Mimo niewielkiej liczby nieruchomości na rynku, kupno własnego lokum zdaje się w Chicago znacznie tańszym rozwiązaniem niż wynajem. Wie to Beata Bukowski, specjalistka na rynku nieruchomości, która od lat śledzi rynki ekonomiczne. Jej słowa potwierdzają dane z raportów.

O tym, że Wietrzne Miasto to dobry rynek do kupna własnych czterech ścian specjalistka potwierdzała na antenie Radia Deon. Zwłaszcza, że wynajmujący często mogą przepłacać za nie swoje lokum

„Jeżeli chodzi o same Chicago, cena wynajmu tej samej nieruchomości, którą można kupić z najmniejszą nawet wpłatą początkową jest wyższa. Czyli wynajem jest droższy niż zakupienie i bycie właścicielem danej nieruchomości”.

Beata Bukowski zachęcała wszystkich, którzy nie mieli nigdy własnego mieszkania do rozważania opcji kupna. W Chicago istnieje szereg programów pomocy

„Jest wiele programów, które wychodzą naprzeciw konsumentom, tym, którzy mają problemy z zaoszczędzeniem pieniędzy na wpłatę początkową. Są programy, które będą pozwalały na zaledwie jeden procent wpłaty początkowej dla kupujących nieruchomość”

Aby uzyskać więcej informacji na temat pożyczek, zainteresowani mogą kontaktować się z biurem Beaty Bukowski pod numerem telefonu 773-321-0008.

Rafał Muskała
rmuskala@radiodeon.com

Źródło: inf. własna
Foto: Rafał Muskała

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook