Tuesday 27th June 2017,
Radio Deon Chicago

Przyłącz się do Naszej Unii. Monika Galas zaprasza na uroczystość wręczenia stypendiów młodym i zdolnym

Admin 06/15/2017 NEWS CHICAGO
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

W sobotę, 17 czerwca o godzinie 3 po południu odbędzie się uroczystość rozdania stypendiów dla młodych i ambitnych członków Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej. Pisząc wypracowanie i uzyskując jak najlepsze wyniki w nauce walczyli o to, aby zdobyć wsparcie finansowe potrzebne do kontynuowania edukacji.

O wsparciu, jakiego udziela młodym Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa mówiła na antenie Radia Deon Monika Galas. Podkreślała, że rywalizowały ze sobą osoby udzielające się w środowisku polonijnym

 „Nasi młodzi studenci są wyjątkowo zdolni, ale udzielają się tez w różnych organizacjach. Te osoby, które działają na rzecz polskiego środowiska w Chicago, otrzymują od nas stypendium. Oceniane było również wypracowanie, które młodzi ludzie musieli napisać, a także uzyskane w nauce stopnie”.

Monika Galas przypominała kryteria, jakie trzeba spełniać, aby stać się członkiem Naszej Unii

„Nic prostszego. Wystarczy przyjść do jednego z naszych oddziałów, otworzyć konto oszczędnościowe i zapłacić swoje członkostwo w wysokości 10 dolarów rocznie. Chętni mogą otworzyć także konto czekowe, wtedy opłata wynosi 25 dolarów. Wówczas już można starać się u nas o stypendium”.

Przyłącz się do Naszej Unii

Monika Galas serdecznie zapraszała na uroczystość rozdania stypendium młodym i zdolnym. Odbędzie się ono w jednym z oddziałów Naszej Unii, w Bridgeview, na południu Chicago

„W Bridgeview, w sobotę o godzinie 3 po południu będziemy rozdawać stypendia dla naszych najmłodszych członków. Dla tych, którzy znaleźli czas, zainwestowali i napisali do nas z prośbą o wsparcie”.

Więcej informacji można uzyskać w najbliższym oddziale Naszej Unii lub na stronie internetowej www.naszaunia.com

Można również bezpośrednio dzwonić do Moniki Galas pod numer telefonu 312 288 6792

Oddział w Bridgeview

8342 S. Harlem Ave.
Bridgeview, IL 60455
tel. 708-598-5100

Marta Kędzior
mkedzior@radiodeon.com

Źrodło: inf.własna
Foto: Rafał Muskała

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook