Tuesday 27th June 2017,
Radio Deon Chicago

Oprah Winfrey NIE na prezydenta. Gwiazda telewizji w końcu ucina spekulacje

Admin 06/16/2017 NEWS USA
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Oprah Winfrey zamknęła spekulacje na temat jej kandydatury na najwyższy urząd w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku. – Nigdy nie będę się starała o żadne publiczne stanowisko – stwierdziła najpopularniejsza czarnoskóra kobieta na świecie w wywiadzie dla Hollywood Reporter.

Relacja Sławka Sobczaka

Wątek rozpoczął Donald Trump jeszcze w 1988 roku. gdy w „The Oprah Winfrey Show” zażartował na temat prezydentury celebrytki. Gospodarz Białego Domu 2 lata temu już serio stwierdził w wywiadzie udzielonym dziennikarzowi telewizji ABC George’owi Stephanopoulosowi, że Oprah mogłaby być jego wymarzonym wiceprezydentem.

Natomiast inna piękna Afroamerykanka, Naomi Campbell, na Szczycie Najpotężniejszych Kobiet zorganizowanym przez magazyn Fortune w Londynie opowiedziała jak kilka lat temu namówiła Donalda Trumpa na donację dla charytatywnej organizacji. Otóż wg słów supermodelki wystarczyło podejść i poprosić o wsparcie dla ofiar huraganu Katrina. Naomi nie ma niestety nawet teoretycznych szans na fotel prezydenta USA, urodziła się bowiem w Londynie.

Sławek Sobczak
redakcja@radiodeon.com

Foto: commons.wikimedia.org

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook