Thursday 29th June 2017,
Radio Deon Chicago
NEWS RADIO DEON CHICAGO 1080am

Napad z nożem na North Ave Beach w Chicago. Policja uspokoja. To był odosobniony wypadek

Admin 06/14/2017 NEWS CHICAGO
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala po tym jak wzajemnie zadali sobie ciosy ostrym narzędziem. Okoliczni plażowicze byli przerażeni. Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja. Nieznane są przyczyny wypadku.

Około 6:15 wieczorem mężczyźni wdarli się w sprzeczkę na słynnej plaży North Ave Beach niedaleko centrum Chicago. Jeden z nich wyciągnął nóż, drugi miał w ręką potłuczoną butelkę. Mężczyźni zadali zadali sobie ciosy w klatkę piersiową, kolano oraz w twarz. Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja.

25 latek i 35 latek z ranami kłutymi zostali zabrani do szpitala Northwestern Memorial. 25-latek jest w stanie krytycznym. Okoliczni plażowicze byli przerażeni – „Przychodzisz tu z całą rodziną i dziećmi. Jest ładna pogoda i nagle coś takiego” – powiedział Joshua Menendez.

Policja wydała oświadczenie, w którym zapewnia, że plaże są bezpieczne – „Nasi funkcjonariusze byli na miejscu. Zwiększyliśmy patrole” – dodaje jeden z komisarzy chicagowskiej policji Kevin Navarro. Nikomu jak na razie nie postawiono żadnych zarzutów.

Rafał Muskała
rmuskala@radiodeon.com

Źródło: abc7chicago.com, dnainfo.com
Foto: commons.wikimedia.org/ TonyTheTiger

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook