Saturday 24th June 2017,
Radio Deon Chicago

Michael Bloomberg wybuczany przez tysiące delegatów. Czyje słowa zdobędą uznanie wyborców?

Admin 07/28/2016 NEWS USA
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

 Trzeci dzień konwencji Demokratów w Filadelfii to kolejne wystąpienia istotnych polityków popierających kandydaturę Hillary Clinton. Nie wszyscy jednak spodobali się uczestnikom partyjnego zjazdu.

Relacja Sławomira Sobczaka

Leona Panettę, byłego dyrektora CIA ostrzegającego przed potencjalnym zagrożeniem jakim ma być Donald Trump w Białym Domu zagłuszało tysiące delegatów. „Nigdy więcej wojny „- wielokrotnie powtarzano pacyfistyczne hasło i przerywano wystąpienie byłego sekretarza obrony Stanów Zjednoczonych okrzykami: „USA” i „kłamstwa, kłamstwa”. Michael Bloomberg nie szczędził krytyki republikańskiemu rywalowi. Ósmy najbogatszy człowiek świata  nazwał wręcz Trumpa „niebezpiecznym demagogiem”.

Przemówienie Michaela Bloomberga

” Byłem demokratą. Byłem republikaninem. W końcu zostałem niezależny bo nie wierzę, że którakolwiek partia ma monopol na dobre idee i dobre przywództwo” – po tych słowach byłego burmistrza Nowego Jorku wręcz wybuczano. Spodobały się natomiast słowa krytyki Trumpa, tak jak Bloomberg również nowojorczyka: „Najbogatszą rzeczą u Trumpa jest jego hipokryzja”.   

Sławomir Sobczak
redakcja@radiodeon.com

Foto: Flickr.com/Disney | ABC Television Group

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook