Thursday 27th July 2017,
Radio Deon Chicago
NEWS RADIO DEON CHICAGO 1080am

Ciesz się pełnią zdrowia. Robert Stafecki przekonuje o terapeutycznych właściwościach wody jonizowanej

Admin 01/17/2017 NEWS CHICAGO, O TYM MÓWIMY
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Jonizowanie wody jest stosunkowo nowym zagadnieniem, cieszy się jednak szybko rosnącym zainteresowaniem i szerokim już gronem zainteresowanych. Każdy, kto miał okazję choć przez kilka dni korzystać z urządzenia do jonizacji, z pewnością zauważył doskonały wpływ jonizowanej wody na własne samopoczucie i zdrowie.

Gościem w studio Radia Deon był Robert Stafecki, przedstawiciel firmy Tyend, która produkuje jonizatory wody. Na antenie tłumaczył, czym jest jonizator i gdzie się go montuje

Taynt„Jonizator to urządzenie medyczne, które montujemy tylko i wyłącznie w kuchni. Woda z jonizatora płynie na takim poziomie, jaki wybierzemy na ekranie dotykowym. Jest tam osiem pozycji. Wybieramy wodę od tej neutralnej, czystej, z pH 7 do wody z pH 12. Potencjał redukcyjny wody dochodzi nawet do – 1150 millivoltów, ale z minuty na minutę ten potencjał spada. Po dwóch dniach ta woda nie jest już aktywna. Tak więc urządzenie montujemy w kuchni, podłączamy do wody i tę wodę używamy do picia, mycia i do dezynfekcji”.

Robert Stafecki wyjaśniał także, co to jest alkaliczna woda jonizowana. Przekonywał, że jej skład chemiczny gwarantuje nam odpowiednią ilość tlenu, co z kolei może uchronić nas przed zakwaszeniem organizmu

 „Zawiera ona bardzo dużą ilość tlenu i aktywnego wodoru. Ma także ogromną ilość elektronów, które energetyzują nasze komórki na poziomie molekularnym”.

Woda jonizowana ma terapeutyczną moc

Jonizator wytwarza nie tylko wodę alkaliczną, ale też kwasową. Na antenie Robert Stafecki potwierdzał, że ich właściwości są terapeutyczne. Ludzie, którzy piją tego typu wodę, mają dużo lepsze samopoczucie

„Woda alkaliczna przede wszystkim odkwasza nasz organizm. Dotlenia go, więc nie mamy zakwaszenia mięśni. Także oczyszcza żyły ze złogów kwasowych i toksyn. Oczyszcza układ jelitowy, zabezpiecza nas przed kamicą nerkową. Woda kwasowa z kolei pomaga usunąć alergie, zwłaszcza u dzieci. Pomaga też usunąć grzybice i wszelkie stany zapalne i infekcje. Tak naprawdę energia, którą dostajemy dzięki wodzie alkalicznej i kwasowej, jest nieoceniona”.


Więcej informacji na temat jonizatora wody, jego zastosowań oraz możliwości zorganizowania spotkania pod numerem telefonu 773 387 9366 lub w punkcie konsultacyjnym pod adresem 6017 W. Belmont Ave na północy Chicago.

Marta Kędzior
mkedzior@radiodeon.com

Źródło: inf. własna
Foto: Rafał Muskała

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook