Thursday 27th July 2017,
Radio Deon Chicago
NEWS RADIO DEON CHICAGO 1080am

Chicago Cubs na przyjęciu u Baracka Obamy. Mistrzowie lecą do prezydenta do Białego Domu

Admin 01/11/2017 NEWS CHICAGO, NEWS USA
Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

W najbliższy poniedziałek mistrz MLB zostanie wyróżniony przyjęciem przez prezydenta. Pięknie się poukładało i chicagowianin Barack Obama na kilka dni przed opuszczeneim Białego Domu spotka się z zawodnikami i sztabem szkoleniowym Chicago Cubs.

Relacja Sławka Sobczaka

Czekaliśmy na ten tytuł długo bo aż 108 lat. W święto Marina Luthera Kinga kolejny baseballowy zespół z Wietrznego Miasta pozna smak potraw na kolacji z prezydentem. Ostatnio, a było to 12 lata temu byli to pałkarze White Sox, a przyjmował ich George W. Bush. Obama to wielki fan koszykówki, jego szwagier to jeden z najlepszych trenerów basketu w USA. Prezydent już w listopadzie przyjął mistrzów NBA, Cleveland Cavaliers.

As Kawalerzystów, Lebron James jest mocno zaangażowany w poparcie Demokratów i już zapowiedział, że za kadencji Donalda Trumpa jego noga w White House nie postaną. Współwłaścicielka Cubs Laura Ricketts oraz prezydent klubu Theo Epstein również stoją murem za Demokratami atmosfera na spotkaniu będzie więc przyjazna. A w ten weekend czeka nas 32. coroczne święto baseballu czyli Cubs Convention.

Sławomir Sobczak
redakcja@radiodeon.com

Foto: Flickr.com/Dave Herholz, Twitter.com

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Comments are closed.

Facebook