Thursday 29th June 2017,
Radio Deon Chicago
NEWS RADIO DEON CHICAGO 1080am

Audycje

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

Nocne Radio Deon – od północy do 5:00 rano
To jedyne nocne radio polonijne w Chicago, które co godzinę prezentuje najnowsze wiadomości i umożliwia słuchaczom udział na żywo w programie poprzez kontakt telefoniczny. Nocne Radio Deon to także dużo dobrej muzyki, ciekawostek oraz stałych audycji, takich jak: Wehikuł Kina, Wiadomości Radia Watykańskiego, Modlitwa w drodze oraz reportaże.

Poranek z Radiem Deon – od 5:00 do 6:00 rano
Najświeższe informacje o tym, co wydarzyło się w nocy i czego możemy się spodziewać w ciągu dnia. Informacje pogodowe, publicystyka i polska muzyka, przy której zaczniesz dzień w dobrym nastroju.

Radio Deon– od 6:00 rano do 11:00 przed południem
Program z udziałem słuchaczy. Zaczyna się blokiem z pozdrowieniami, w którym słuchacze mogą na antenie pozdrowić swoich bliskich i znajomych. Codziennie można też usłyszeć chrześcijańskie refleksje nad życiem czyli rozważania duchowe Remigiusza Recławam, jezuiuty. Bloki tematyczne takie jak m.in.  Otwarty Konfesjonał (program publicystyczny o wierze i moralności) czy Kościół pod lupą cieszą się ogromnym uznaniem wśród naszych słuchaczy. Program na żywo prowadzi Sławek Budzik.

 

 

 

 

Udostępnij
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Facebook